dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mariusz Kowal

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Chrzanów
    Kod pocztowy
    32-500
    Posty
    2

    Domyślnie Nowe urządzenie do suchej zabudowy prośba o opinię

    Witam, zajmuje się głównie adaptacją poddaszy. Ostatnio wpadłem na forum na nowe urządzenie do wykonywania łączeń płyt gk, więcej informacji na www.gipsowo.pl Wygląda to ciekawie ale stąd pytanie, czy ktoś miał okazję pracować tym i czy może się wypowiedzieć. Cena raczej nie jest mała więc wole zebrać opinię i dopiero wtedy ewentualnie kupić. Wiadomo, że producent może zachwalać ale w realu to już różnie bywa.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.218

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariusz Kowal Zobacz post
    Witam, zajmuje się głównie adaptacją poddaszy. Ostatnio wpadłem na forum na nowe urządzenie do wykonywania łączeń płyt gk, więcej informacji na www.gipsowo.pl Wygląda to ciekawie ale stąd pytanie, czy ktoś miał okazję pracować tym i czy może się wypowiedzieć. Cena raczej nie jest mała więc wole zebrać opinię i dopiero wtedy ewentualnie kupić. Wiadomo, że producent może zachwalać ale w realu to już różnie bywa.
    Coś kręcisz wpadłeś na to urządzenie na forum to powinieneś wyczytać opinie a nie pytać i reklamować.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Mariusz Kowal

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Chrzanów
    Kod pocztowy
    32-500
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    Coś kręcisz wpadłeś na to urządzenie na forum to powinieneś wyczytać opinie a nie pytać i reklamować.
    Na forum, w temacie o spoinowaniu był odnośnik do urządzenia jako ciekawostki. Nie było opinii osób, które by go używały. Stąd pytanie.

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Lukas6751

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Preczów
    Kod pocztowy
    42-512
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja ostatnio nabyłem takie urządzonko. Generalnie jeżeli robisz dużo suchej zabudowy to zakup bardzo opłacalny. Praca nim wygląda jak na filmiku ale trzeba nabrać wprawy. Debiut maszynki był na suficie 300m2, spoinowanie łączeń zajęło niespełna trzy godziny, więc sam oceń.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony