dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Przemo1013

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-200
    Posty
    1

    Domyślnie Jak wykończyć elewację ?

    Witam

    jestem w trakcie budowy a raczej już na wykończeniu domu "dom pod jarząbem 6 (G)"
    na dachu mam kasztanową dachówkę okna koloru złoty dąb i teraz pytanie:
    co mogę zrobić aby dom wyglądał nowocześnie kolor elewacji, może drewniane dodatki do elewacji?

    dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tomek W
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Cigacice
    Kod pocztowy
    66-131
    Posty
    1.742
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19
    Klub SUPER WYKONAWCA Chciałbym jednocześnie zaprosić do odwiedzenia grupy Izolacja Rockwool na Facebooku gdzie odnajdziecie sporo informacji na temat izolacji z wełny skalnej Rockwool www.facebook.com/groups/izolacjerockwool

    Domyślnie

    Okładziną elewacyjną mogą być płyty ROCKPANEL Woods dostępne w 5 dębowych i 4 hebanowych wykończeniach wraz z całą gamą 7 standardowych, naturalnie wyglądających i niepowtarzających się drewnianych wykończeń. Proponuję zapoznać się z asortymentem i obiektami referencyjnymi na stronie www.rockpanel.pl/producty/rockpanel+woods
    Tomek W.

    e-konsultant Rockwool

  3. #3

    Domyślnie

    Kasztanowa dachówka + okna złoty dąb = klasyka. Nie wiem czy cos sie da wykombinowac

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Projekt domu pod jastrzębiem ma bogatą formę. Sam wielospadowy dach jest jego niewątpliwą ozdobą. Sięgając po zasadę „mniej znaczy więcej” najlepiej byłoby ujednolicić elewację –zrobić ją taką jak zaproponował architekt, autor tego projektu, czyli białą (lub złamaną biel). To rozwiązanie jest nie tylko uniwersalne ale także eleganckie i ładne.
    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    spchod

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Pietrowice Wielki
    Posty
    22

    Domyślnie

    A myślałeś nad płytami z naturalnego kamienia ? Bardzo wytrzymałe, świetna kolorystyka i wzornictwo i bardzo dobre właściwości Idealnie będzie się komponować z drewnem, które też jest świetnym materiałem na elewacje
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wisla-7.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	334870

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony