dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Aranżacja kuchni

    Witam serdecznie,to mój pierwszy post na tym forum także proszę o wyrozumiałość. Mam nadzieję,że znajdą sie jakieś życzliwe duszyczki i pomogą mi z aranżacją kuchni.Nie mogę się zdecydować co i jak poustawiać aby wszystko wyglądało ładne a przede wszystkim było funkcjonalne. Nie jestem zwolenniczką ustawiania zlewu pod oknem i być może dlatego kuchnia stała sie dla mnie wyzwaniem a już od dłuższego czasu problemem. Chciałabym aby w kuchni znalazł się mini bar lub został przedłużony blat roboczy, ewentualnie może wyspa? pod spodem załączyłam zdjęcia mojego autorskiego -oczywiście amatorskiego projektu kuchni. Jak myślicie czy taki projekt ma rację bytu i jest do zrealizowania. nie wiem gdzie dokładnie umieścić piekarnik i mikrofalówkę?Mam nadzieję, że pomożecie i usłużycie radą. Czekam na wszelkie pomysły. załączam również zdjęcie kuchni na której w większości się inspirowałam.Wymiary kuchni 430x340
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	47021-rozplanowanie_kuchni_lid.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	13,2 KB
ID:	332597
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kolory-w-kuchni_1740150.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	38,1 KB
ID:	332598

  2. #2

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu2.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	30,8 KB
ID:	332633

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu3.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	39,2 KB
ID:	332634
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 01-10-2015 o 12:25

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wyspa i stół razem w jednym pomieszczeniu to zły pomysł.

    Kuchnia jest duża, przestronna i można byłoby tam wstawić pełnowymiarowy, wygodny stół.

  4. #4

    Domyślnie

    Zgadzam się z Elfir. Nie warto za wszelką cenę podążać za modą, zagracisz tylko pomieszczenie. Wygodny stół będzie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem.

  5. #5

    Domyślnie

    Wszystko zależy od tego czy jest osobna jadalnia czy to jedyny stół do jedzenia,wyspa jest fajna ale w otwartej kuchni tutaj jedynie półwysep lub stół.

  6. #6

    Domyślnie

    Anika1003 dziękuję za pomysły. Ten drugi jest mi bliższy. Kinka w domu planuję jeszcze duży stół w salonie, także w kuchni nie byłby jedynym stołem. Elfir i arek570 w takim razie gdybym zdecydowała się na stół to jak ustawić agd i meble. Zbiliście mnie z tropu i teraz dopiero pustka w głowie.

  7. #7

    Domyślnie

    hej. mam pytanie. gdzie w takiej kuchni umiescic mikrofalowke?czy takie ustawienie mebli i agd bedzie funkcjonalne?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	62,3 KB
ID:	333592

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony