dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 15
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 287
  1. #261
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Czy ja kogos obwiniam ?
    O ile jeszcze dwa lata temu nawet w zeszlym roku bylem optymista i ludzilem sie ze odbije sie od dna to teraz juz tego optymizmu nie ma.
    Zaproponowane wyjscie z sytuacji stalo sie juz nieaktualne.
    Zastanawiam sie czy jeszcze choc tu sie udzielac i doradzac innym czy o tym tez zapomniec bo widze ze to tez przeszkadza niektórym osobom

  2. #262
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Chociaz moze jest nadzieja ?
    Przed chwila zaplacilem podatek od złudzeń wysylajac lotka.
    Moze trafie ? Problem sie wtedy rozwiaze niejako samoistnie

  3. #263

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko Zobacz post
    Choc merytorycznie sie udziela
    moze nad poradnikiem pomysl np" Jak wy... inwestorow" to dla wykonawcow mogloby byc. A dla inwestorow " Sztuczki wykonawcow czyli jak nie dac sie wy..."
    Gambus niezawodny. Przypomina ze jeszcze zyje. Tylko widzisz Gambus juz nie sprzedaje. Udalo sie. Doprawdy sykces z którego wszyscy powinni byc zadowolenia. Zwlaszcza wierzyciele. Jareko lezy i kwiczy i juz tylko doradzac jeszcze moze by inni wiedzieli co i jak robic
    moze nad poradnikiem pomysl np.
    " Jak wy... inwestorow" to dla wykonawcow mogloby byc.
    A dla inwestorow " Sztuczki wykonawcow czyli jak nie dac sie wy..."

    Poza tym nie kwicz chlopaku, Moze w biedrze na kasie bys sie przydal.

  4. #264
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Dobry pomysł takich poradnikow nie ma na rynku.

  5. #265

    Domyślnie

    Jak to lecialo- JAREKO NAJLEPSZE OKNA?

  6. #266
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Nooo tak leciało i musisz przyznac ze byly najlepsze
    I reklamacji jakos nie ma
    Ani na okna ani na montaz

    Punktualny Gambus jak zawsze.
    Dziekuje ze o mnie pamietasz

  7. #267

    Domyślnie

    O widzę, że Pan Jarek przypomniał sobie o forum. Szkoda, że zapomina o PRAWOMOCNYCH NAKAZACH ZAPŁATY.
    Na szczęście przedawnienie to 10 lat i w każdej chwili wg mojego widzimisię komornik może zapukać do drzwi do tej cudacznej firmy. Tak więc przyjemnej pracy i dalszego nie wykonywania zobowiązań Panu życzę, bo odsetki lecą.
    No i oczywiście zdrowia, żeby te długi pospłacać.
    Ostatnio edytowane przez Wierzyciel ; 17-09-2017 o 18:02

  8. #268
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Ta cudaczna firma już realnie nie funkcjonuje
    O FM nie zapomniałem o czym można się dowiedzieć ze stopki
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  9. #269

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wierzyciel Zobacz post
    O widzę, że Pan Jarek przypomniał sobie o forum. Szkoda, że zapomina o PRAWOMOCNYCH NAKAZACH ZAPŁATY.
    Na szczęście przedawnienie to 10 lat i w każdej chwili wg mojego widzimisię komornik może zapukać do drzwi do tej cudacznej firmy. Tak więc przyjemnej pracy i dalszego nie wykonywania zobowiązań Panu życzę, bo odsetki lecą.
    No i oczywiście zdrowia, żeby te długi pospłacać.
    Ojej, to chyba niemozliwe?

  10. #270

    Domyślnie

    I jak nastroje przed swietami panie Jarku? U mnie dobrze. Troche doskwiera dziura w portfelu wielkosci kilkudziesieciu tysiecy zlotych, ale rozumiem ze dla Pana to niewielki problem, w koncu takich klientow jak ja bylo wielu. Smacznego makowca zycze.

  11. #271
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Nastroje ? Niewesołe.
    Za życzenie smacznego ślicznie dziękuję, może trafi się, że makowiec pojawi się na stole
    Wszystkich poszkodowanych po raz kolejny przepraszam choć to dla wszystkich żadna pociecha.

    Szczerze mówiąc jeszcze dwa lata temu miałem nadzieję, że z całej sytuacji wybrnę.
    Dla kilku osób temat się rozwiązał gdyż wspólnie znaleźliśmy formę wyjścia z sytuacji. Formę o której tu nie raz wspominałem, formę nad wyraz skuteczną jak się okazało dla tych, którzy jednak podjęli ryzyko i zaufali mi i Fabryce nie bacząc na wpisy tu zamieszczane. Zaufali mi i za to im serdecznie dziękuję. Niektórzy mają świadomość, że w życiu różnie bywa i czasem warto wyciągnąć pomocną dłoń by samemu coś odzyskać .
    Forma ta dawała szansę, skuteczną szansę na wyjście z impasu.
    Ale to było kiedyś, kiedy jeszcze zawodowo funkcjonowałem. Teraz niestety już nawet takiej możliwości nie ma.
    Niektórym zapewne dalej wydaje się, że na kontach w Szwajcarii mam miliony a całą sytuacja to moje działania z czystą premedytacją a nie zbieg różnych okoliczności które uczyniły ze mnie bankruta. Tak, jestem bankrutem.
    Te jak i podobne wpisy są mi już obojętne.
    Nie mam szansy na wyjście z kryzysu
    Przykre to ale prawdziwe.

    Życzę wszystkim zdrowych i wesołych Świąt i by nigdy w życiu nie przytrafiły Wam się wydarzenia na które nie macie żadnego wpływu a które całe Wasze życie wywracają do góry nogami z wszystkimi negatywnymi następstwami
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  12. #272
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ok**se

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Raszyn
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    645

    Domyślnie

    Oświadczenie firmy Oknohouse.
    Pomimo wątku na Forum zdecydowaliśmy zatrudnić Pana Jarosława występującego na Forum pod nickiem JAREKO
    Pan Jarosław, naszym zdaniem, zasłużył na pomoc.
    Szkoda by jego wiedza i doświadczenie się zmarnowało.
    Pan Jarosław jest pracownikiem firmy Oknohouse gdzie jest zatrudniony w formie doradcy handlowego.
    Pełna odpowiedzialność prawna do zawartych umów ponosi tylko i wyłącznie firma Oknohouse.

  13. #273
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.211

    Domyślnie

    Cytat Napisał OknoHouse Zobacz post
    Oświadczenie firmy Oknohouse.
    Pomimo wątku na Forum zdecydowaliśmy zatrudnić Pana Jarosława występującego na Forum pod nickiem JAREKO
    Pan Jarosław, naszym zdaniem, zasłużył na pomoc.
    Szkoda by jego wiedza i doświadczenie się zmarnowało.
    Pan Jarosław jest pracownikiem firmy Oknohouse gdzie jest zatrudniony w formie doradcy handlowego.
    Pełna odpowiedzialność prawna do zawartych umów ponosi tylko i wyłącznie firma Oknohouse.
    Fajnie, i chyba dobrze ze tak napisane publicznie.

  14. #274

    Domyślnie

    Nie wiem czemu i komu niby ma służyć takie oświadczenie? Jarkowi? Wierzycielom? Komornikom? Dla mnie bez sensu i tyle, zatrudniłeś kogoś to nie musisz tego ogłaszać publicznie tym bardziej, że obowiązuje ochrona danych osobowych. ciekawe czy zainteresowana osoba wyraziła zgodę na takie oświadczenia.
    ...

  15. #275

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sławek... Zobacz post
    Nie wiem czemu i komu niby ma służyć takie oświadczenie? Jarkowi? Wierzycielom? Komornikom? Dla mnie bez sensu i tyle, zatrudniłeś kogoś to nie musisz tego ogłaszać publicznie tym bardziej, że obowiązuje ochrona danych osobowych. ciekawe czy zainteresowana osoba wyraziła zgodę na takie oświadczenia.
    jakich danych osobowych? nie wiem, ale ja żadnych nigdzie nie widzę, może korzystamy z innego internetu?


  16. #276
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    Cieszę się że jareko uzyskał pomoc i będzie mógł pracować w swojej branży, pożytkując swą wiedzę.
    Dobra wiadomość też dla tutejszych poszkodowanych, bo mają już informacje do jakiej firmy zwrócić się o zajęcie komornicze wynagrodzenia na poczet zaległych zobowiązań pana Jarka.
    Czyli chyba wszyscy powinni być zadowoleni.

  17. #277
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ok**se

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Raszyn
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    645

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sławek... Zobacz post
    Nie wiem czemu i komu niby ma służyć takie oświadczenie? Jarkowi? Wierzycielom? Komornikom? Dla mnie bez sensu i tyle, zatrudniłeś kogoś to nie musisz tego ogłaszać publicznie tym bardziej, że obowiązuje ochrona danych osobowych. ciekawe czy zainteresowana osoba wyraziła zgodę na takie oświadczenia.
    Ochrona danych osobowych ?
    Proponuje przeczytać wątek w którym te przepisy zostały naruszone nie raz.
    Oświadczenie pojawiło się na prośbę Pana Jarosława. Ma charakterystyczny styl wypowiadania się i jest on rozpoznawany. By nie był posądzony o posiadanie dwóch nicków na FM (co jest zabronione) uczyniliśmy tak a nie inaczej.

  18. #278
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ok**se

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Raszyn
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    645

    Domyślnie

    Cytat Napisał firewall Zobacz post
    Cieszę się że jareko uzyskał pomoc i będzie mógł pracować w swojej branży, pożytkując swą wiedzę.
    Dobra wiadomość też dla tutejszych poszkodowanych, bo mają już informacje do jakiej firmy zwrócić się o zajęcie komornicze wynagrodzenia na poczet zaległych zobowiązań pana Jarka.
    Czyli chyba wszyscy powinni być zadowoleni.
    Wynagrodzenie Pana Jarosława jest już objęte zajęciem komorniczym

  19. #279

    Domyślnie

    Cytat Napisał OknoHouse Zobacz post
    Wynagrodzenie Pana Jarosława jest już objęte zajęciem komorniczym
    Fajnie sie gosc nazywa- Pan Jaroslaw- Pan to imie czy nazwisko bo trudno sie polapaca?

  20. #280
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał gambit565 Zobacz post
    Fajnie sie gosc nazywa- Pan Jaroslaw- Pan to imie czy nazwisko bo trudno sie polapaca?
    Doczytaj - wszystko już tu było napisane.
    Nie tak trudno się "...polapaca".
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

Strona 14 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony