dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 56
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 1113
  1. #1041
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kontradmiral86

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    295

    Domyślnie

    Cytat Napisał wu Zobacz post
    Kochani ode mnie przelew poszedł dzisiaj bo wczoraj niestety miałam bunt na pokładzie

    potrzebuję namiary od Miraska i duśka na słoiczki - tu dodam że kochana kjuta swoje wylicytowane słoiczki nakazała przesłać Mirasowi i Jego Dzieciaczkom

    a nabywców przepisu proszę o określenie się w jaki sposób życzą sobie dostawy przepisu pocztą zwykłą czy elektroniczną IwoBW chce elektronicznie, więc proszę pozostałych nabywców o określenie się w tej kwestii
    To ja poproszę ze słoiczkiem

  2. #1042
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Przelew poszedł, gratuluje wszystkim sprawnej i owocnej aukcji.
    Do następnego razu
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  3. #1043
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Kochani - nie było mnie w kraju w czasie aukcji, wczoraj dopiero do przytomnych ludzi wróciłam.
    Ale BARDZO DZIĘKUJĘ wszystkim, a zwłaszcza Tym, którzy zechcieli zalicytować pobyt w Domu Pod Sosnami - jestem wdzięczna i szczęśliwa!
    Mmeliso - nie mogę się doczekać, kochana!
    Namiary do nas masz na naszej stronie O TEJ, czekam więc na wieści i uzgodnienie terminu (pamietaj, że gospodarstwo zaprasza Gości od maja do października).
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #1044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Przelew poszedł - komu mam potwierdzenie wysłać ???


    Stary, podeślij mi adres do wysyłki.
    Uuuuuaaaa, kwota jaką zalicytowałeś zaskoczyła mnie tak bardzo, że jeśli Ci się bardzo nie spieszy do wysokoprocentowego alkoholizowania, to daj mi jeszcze dwa, trzy tygodnie a dorzucę małą niespodziankę "na rozgrzewkę"

    JAGODA51, ​adresik poproszę

  5. #1045
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    Przelew poszedł - komu mam potwierdzenie wysłać ???...
    malko kochana - nikomu. Tu tak jakoś to działa, że potwierdzeń nie trzeba. To wyjątkowe forum przecież, nieprawdaż


  6. #1046
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    malko kochana - nikomu. Tu tak jakoś to działa, że potwierdzeń nie trzeba. To wyjątkowe forum przecież, nieprawdaż
    Prawdaż, prawdaż


    Z tym,że myślałam,że te zbiórki w końcu zostały jakoś usankcjonowane prawnie i potwierdzenie potrzebne do tych celów.

  7. #1047
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    melduję, że przelałam

    Cieszę , jeżeli w małym stopniu mogłam pomóc i dziękuję,
    że dzięki Wam mogłam sobie sprawić radość

    A Dziewczyny prowadzące - na prezydenta !
    (tzn nie żebym Wam źle życzyła - a wręcz absolutnie naprzeciwko )
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  8. #1048
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Czy ten numer konta na poprzedniej stronie to dla wszystkich i za każdy fant, bo nie chcę jakiegos babola strzelić a 50 złociszów czeka!!!
    Uściski dla Komtura, Tomka i całej Jego wspaniałej Rodziny zostawiam!!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #1049
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Braza - tak - to jest nr konta dla wszystkich

    Nr konta i dane:
    Tomasz Kępka
    77 1020 1068 0000 1402 0039 0856

    Bank: PKO BP

    Tytuł: Forum Muratora - od ....(nick)


  10. #1050
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał wu Zobacz post
    - tu dodam że kochana kjuta swoje wylicytowane słoiczki nakazała przesłać Mirasowi i Jego Dzieciaczkom
    Kjuta! - Aleś super babka! - fajna akcja - dzieciaczki na pewno się ucieszą!

  11. #1051
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Mam pytanie. Mój komputer ostatnio szwankuje, czy forum się blokuje?

  12. #1052
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    No działa
    Melduje, że od naszej cudnej trójeczki przelew również wykonany.
    Muszę wam cos powiedzieć w sekrecie. Tylko nikomu nie mówcie, żeby się nie rozniosło.
    A więc z licytacja było tak. Dzieci bardzo chciały dżemik i to koniecznie gesty
    mama Edyta mówi dla mnie bierz wejściówkę do Edzi - my baby to se pogadamy.
    No i mi został uśmiech Tomka. No i wiecie facet jestem więc nie rozgadajcie.
    A tak na poważnie Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w aukcji. No i jeszcze poważniej to poproszę adres Edzi i Pani Kasi
    Najważniejsze DZIEKUJEMY kjuta za miłą niespodziankę. Przesyłam całuski od dzieciaczków i ode mnie bo pewnie tez palucha do słoika włożę. kjuta poproszę o twój adres celem dostarczenia milej niespodzianki od księżniczek.
    Ostatnio edytowane przez Miras12 ; 21-10-2015 o 07:52

  13. #1053

    Domyślnie

    Przelew wykonany dz za fajną "rozrywke" Tomkowi Zdruuufka życze pozdrawiam zacne grono forumowiczów...
    Bez tego życie jest tylko codziennym zjadaniem posiłków

  14. #1054
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Braza - tak - to jest nr konta dla wszystkich

    Nr konta i dane:
    Tomasz Kępka
    77 1020 1068 0000 1402 0039 0856

    Bank: PKO BP

    Tytuł: Forum Muratora - od ....(nick)
    ja nadal nie mam danych na przelew zagraniczny... a chcialabym miec juz to z glowy
    Redakcjo! Ile moge czekac?

    nie moge sie na strone polskiego banku zalogowac...wiec czekam, w granicach cierpliwosci, na adres wlasiciela nr konta

    DPS'ia Kochana
    Wszystko w swoim czasie musze sprawdzic kiedy mozemy wziac wolne i z Toba to uzgodnie na spokojnie..

  15. #1055
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    ja nadal nie mam danych na przelew zagraniczny... a chcialabym miec juz to z glowy
    Redakcjo! Ile moge czekac?

    nie moge sie na strone polskiego banku zalogowac...wiec czekam, w granicach cierpliwosci, na adres wlasiciela nr konta

    DPS'ia Kochana
    Wszystko w swoim czasie musze sprawdzic kiedy mozemy wziac wolne i z Toba to uzgodnie na spokojnie..
    Pamiętamy o sprawie. A sprawa jest taka - dowiedzieliśmy się w rozmowie telefonicznej - że Majka musi sprawdzić do jakiego adresu przypisane jest konto, na które ma pójść przelew. Czekamy więc na wiadomość od niej.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  16. #1056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ok.
    No to czekamy na Majki odzew

  17. #1057
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Przelew zrobiony,
    adresy do wysyłki swoich fantów mam, tak więc dziś pakuję, jutro wysyłka.
    O Tomku i Majce myślę ciepło jak zawsze,
    o Was wszystkich też.
    Jeszcze raz dziękuję za mnóstwo pozytywnej energii...do zobaczenie przy kolejnej aukcji
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  18. #1058
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar JAGODA 51
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Otulina Parku Kampinoskiego
    Posty
    208

    Domyślnie

    Przelew zrobiony, dla Tomka i Majki dużo, dużo zdrowia. Dziękuję wszystkim za tak wspaniałą atmosferę, polecam się na przyszłość. Buziaki.

  19. #1059
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Pieniążki wysłane, serdecznie dziękuję za miły, wspólnie spędzony czas. Dużo zdrowia i silnej woli życzę Tomkowi i Majce.

  20. #1060
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    dotarla do mnie przesyłka od Agdusi i Żelki.
    Zelcia te wszystkie fanty znajda godne miejsce w moim domu, obraz Emilki w rzeczywistosci jest przesliczny, na pewno przy urzadzaniu poprosze o jeszcze jakies inne pasujace

    dziekuje

Strona 53 z 56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony