dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 5
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 99
  1. #61
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    biorac linie myslenia "niktspecjalny" jestes w zmowie ze mna, i masz "dzialke" od kazdej sprzedanej sztuki.
    UDOWODNIJ... zdjecia, faktury, podpisy krwia serdeczna etc.
    dlaczego sie tym zajalem - napisalem juz wczesniej, z powodu wolnych mocy, funu, fajnej ceny w zakupie "sam dla siebie", bo mi sie tak podoba...., bo produkt jest fajny i nie wstyd zajac sie dystrybucja, bo to polski producent
    Nie rozumiesz , że elektoratu już nie musisz budować.Tyle ton zakupiłeś bo ostra zima ma być? Nie rozśmieszaj mnie.Mówisz potencjalnemu nabywcy brykietu ,że pieco - kominek masz od P.Batury i musisz palić w nim sprawdzonym paliwem.Masz w opisie firmy:
    Specjalizacja: Systemy dociepleń budynków, hydroizolacje, żywice epoksyd i poliuretan
    Rozszerzyłeś działalność o handel brykietem? Ok .Przepraszam wszystkich za niemerytoryczny moment.Mam elewację silikonowo- silikatową jasny kanarkowy ,okna złoty dąb.Chcę nadać akcent na wejście na nowo zrobiony taras .Jaki rodzaj farby mam kupić na kawałek elewacji.?

  2. #62
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Rozszerzyłeś działalność o handel brykietem? Ok .Przepraszam wszystkich za niemerytoryczny moment.Mam elewację silikonowo- silikatową jasny kanarkowy ,okna złoty dąb.Chcę nadać akcent na wejście na nowo zrobiony taras .Jaki rodzaj farby mam kupić na kawałek elewacji.?
    Nie - bo wprowadzilem do handlu biorac pod uwage mozliwosc pozostania z 24tonami brykietu jako towaru niesprzedanego i ewentualnym zapasem na kilka/kilkanascie lat.
    Tak - rozszerzylem, zapewnia mi to ustawa o swobodzie dzialalnosci gospodarczej.
    Pytanie o elewacje: zaloz watek we wlasciwym miejscu i zadaj tam pytanie, odpowiem Ci na nie wg posiadanej przeze mnie wiedzy, doswiadczenia i jak zawsze od 9 lat na forum - rozpatrujac Twoj przypadek jakbym sam byl w Twojej sytuacji.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #63
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Nie - bo wprowadzilem do handlu biorac pod uwage mozliwosc pozostania z 24tonami brykietu jako towaru niesprzedanego i ewentualnym zapasem na kilka/kilkanascie lat.
    Tak - rozszerzylem, zapewnia mi to ustawa o swobodzie dzialalnosci gospodarczej.
    Pytanie o elewacje: zaloz watek we wlasciwym miejscu i zadaj tam pytanie, odpowiem Ci na nie wg posiadanej przeze mnie wiedzy, doswiadczenia i jak zawsze od 9 lat na forum - rozpatrujac Twoj przypadek jakbym sam byl w Twojej sytuacji.
    Ok ale trochę się rozmywasz w tej teorii z rozszerzeniem działalności gospodarczej ale to przecież nie tu i nie teraz.

  4. #64
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Temat się rozwija więc dołożę swoje spostrzeżenia. Brykiet nadaje się do kominka pod warunkiem dobrego rozpalenia drewnem i później co 3 godziny dorzucić wałki brykietu (w moim przypadku stosuję takie wałki po 7-10 cm fi 6cm w ilości max 8 sztuk na dokładkę w dodatku za freee) lub kostkę rufa z casto lub innego marketu. Rozpalanie pieca brykietem skutkuje zadymieniem, uwaloną szybą i smrodem w salonie. W moim rekreacyjnym paleniu muszę mieć pół na pół drewno + brykiet...

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Woan

    I to jest celna uwaga. Masz kominek w którym palenie jest nieco inne niż w urządzeniu Frightera. On ma piecokominek, który jest jedynym źródłem ciepła. Pali ostro raz i nie dokłada cały dzień. Urządzenie akumuluje energię, którą potem wolno oddaje...

    Frighter

    Masz chłopie nerwa z tą logistyką. No i widać, że elewacje się skończyły

    Pomysł by nie oglądać towaru który się sprzedaje genialny.

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Temat się rozwija więc dołożę swoje spostrzeżenia. Brykiet nadaje się do kominka pod warunkiem dobrego rozpalenia drewnem i później co 3 godziny dorzucić wałki brykietu (w moim przypadku stosuję takie wałki po 7-10 cm fi 6cm w ilości max 8 sztuk na dokładkę w dodatku za freee) lub kostkę rufa z casto lub innego marketu. Rozpalanie pieca brykietem skutkuje zadymieniem, uwaloną szybą i smrodem w salonie. W moim rekreacyjnym paleniu muszę mieć pół na pół drewno + brykiet...
    Nie zgodzę się. W przypadku brykietu z Eco - Pal rozpalam od razu brykiet, Na początku układam brykiet zawsze tak samo, dwie deseczki i naprzód. Próbowałem różnych kombinacji z układaniem, aż doszedłem do wprawy. Nie dymi, jak piszesz, tylko w początkowej fazie rozpalania trzeba lekko uchylić drzwiczki aby dać więcej powietrza.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  7. #67
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    On ma piecokominek, który jest jedynym źródłem ciepła. Pali ostro raz i nie dokłada cały dzień. Urządzenie akumuluje energię, którą potem wolno oddaje...
    Piotrze i tutaj się mylisz, mimo iż budowałeś to urządzenie Powinno być tak jak napisałeś tymczasem z niewyjaśnionych przyczyn fighter opisuje to tak: w #32
    "4. Przygotowanie do palenia: biore iles tam tych szczap do koszyka, do pelna, pociete tak jak pociete, niektore nie wejda do piecokominka, trzeba je dodatkowo porabac, ok.. te duze odrzucam na bok, bedzie ich wiecej to sobie w ktoras sobote "podziabie" siekiera , niose to co wejdzie do piecokominka do domu. to co niose pojdzie na 1x wiec wypakowuje i ukladam po raz kolejny przy kominku, od razu robie 2 i 3 kurs, zeby miec zapas na wieczor i nie latac po nocy. oczywiscie za kazdym razem oprozniajac kosz.
    po przeniesieniu zamiatam/odkurzam to co nasyfilem niosac po drodze.
    5. Rozpalanie: rozpali sie albo nie, jak nie to trzeba jeszcze raz, nadymi jak jasna cholera no ale trudno, rozpalam - pali sie
    6. Palenie: stosunkowo szybko to sie wypala ogien wygasa, piecokominek, a raczej akumulacyjna warstwa nad nim jeszcze sie nawet nie zrobila letnia... dokladam(wczesniej przyniesione drewno) restartuje sterownik, czynnosc wykonuje jeszcze raz, mniej wiecej 3x musze podkladac i ma to sens wtedy. "


    Ps. Pan handlujący brykietem robi sobie reklamę tak mi się wydaje Twoim Piotrze kosztem bo jestem pewien że budowany przez Ciebie piecokominek nie może tak działać.
    Ostatnio edytowane przez Remiks ; 01-11-2018 o 16:59
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  8. #68
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Remiks
    Powinieneś montażysta w TVP1 być. Jak wyciąć i zacytować fragment żeby odwrócić kota ogonem.
    Nie muszę czims kosztem robić sobie reklamy. Zdecydowanie nie ten etap... Powiedziałem już przecież że brykiet traktuje jak zabawę trochę i nowy poligon doświadczalny. A na dodatek 24 tony brykietu to ca. 20k PLN, czyli jakieś "obierki". Ale i tak wiesz swoje.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  9. #69
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Remiks
    Powinieneś montażysta w TVP1 być. Jak wyciąć i zacytować fragment żeby odwrócić kota ogonem.
    Nie muszę czims kosztem robić sobie reklamy. Zdecydowanie nie ten etap... Powiedziałem już przecież że brykiet traktuje jak zabawę trochę i nowy poligon doświadczalny. A na dodatek 24 tony brykietu to ca. 20k PLN, czyli jakieś "obierki". Ale i tak wiesz swoje.
    No to mnie rozśmieszyłeś, niby co tam jest zmontowane pkt. 4, 5, 6, Twojej wypowiedzi zacytowany w całości. Reszty nie cytowałem bo to raczej logistyki dotyczy. Nic tam nie jest odwrócone to tylko Twoje słowa a Ty jak ci z tv nikt nie wmówi nam że "czarne jest czarne"
    A jak masz zbędne obierki to może podratujesz jakąś organizację charytatywną zamiast się przechwalać, na mnie wrażenia nie zrobisz.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  10. #70
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Nie zgodzę się. W przypadku brykietu z Eco - Pal rozpalam od razu brykiet, Na początku układam brykiet zawsze tak samo, dwie deseczki i naprzód. Próbowałem różnych kombinacji z układaniem, aż doszedłem do wprawy. Nie dymi, jak piszesz, tylko w początkowej fazie rozpalania trzeba lekko uchylić drzwiczki aby dać więcej powietrza.
    No właśnie jak lekko otworzę drzwiczki w fazie rozpalania brykietu to w zależności od ciśnienia albo pójdzie w górą albo pójdzie w salon. Ale każdy ma swoje techniki i doświadczenia.

  11. #71
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Zacytowales fragment o paleniu drewnem, w tym samym poście jest o paleniu brykietem i zauważonych przeze mnie różnicach.
    Co do instytucji charytatywnych skąd założenie że jakiejs nie wspieram?
    I poważnie.. robienie wrażenia i to obrotem rzędu 20k na jakimś randomowym człowiekiem z forum internetowego, który łapie ciśnienie nie wiedzieć z jakich powodów? No nie żartuj proszę
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  12. #72

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    No właśnie jak lekko otworzę drzwiczki w fazie rozpalania brykietu to w zależności od ciśnienia albo pójdzie w górą albo pójdzie w salon. Ale każdy ma swoje techniki i doświadczenia.
    Czyli komin masz za krótki

  13. #73
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Zacytowales fragment o paleniu drewnem, w tym samym poście jest o paleniu brykietem i zauważonych przeze mnie różnicach.
    Co do instytucji charytatywnych skąd założenie że jakiejs nie wspieram?
    I poważnie.. robienie wrażenia i to obrotem rzędu 20k na jakimś randomowym człowiekiem z forum internetowego, który łapie ciśnienie nie wiedzieć z jakich powodów? No nie żartuj proszę
    Jesteś tak samo przypadkowy dla mnie jak ja dla ciebie, pozwolisz że skończę tą dyskusję, nie zwykłem dyskutować z ludźmi na aż takim poziomie.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  14. #74
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Czyli komin masz za krótki
    Nie no chyba nie mam krótkiego komina jakieś 6m . Może brykiet mam lipny ale darmowy tak więc nie wnikam. Brykiet to 100% dębowo - bukowy tak więc twardy,bez domieszek. Brykiet stosowałem może z 1 miesiąc.Zazwyczaj paliłem w centralnym i tu mam większe doświadczenie. W tym sezonie popróbuję różnych kombinacji
    Ostatnio edytowane przez woan ; 01-11-2018 o 20:24

  15. #75
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Dla Ciebie moze tak. Dla wielu jednak forumowiczów chyba jednak nie. Spójrz chociażby na to co mam pod nickiem. Jak myślisz skąd się wzięło?
    Tylko żeby znowu nie było , że się przechwalam i próbuje na kimś robić wrażenie, ale znikąd się nie wzięło.
    Koniec dyskusji w tej materii również uważam za dobre rozwiazanie
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  16. #76
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Dla Ciebie moze tak. Dla wielu jednak forumowiczów chyba jednak nie. Spójrz chociażby na to co mam pod nickiem. Jak myślisz skąd się wzięło?
    Tylko żeby znowu nie było , że się przechwalam i próbuje na kimś robić wrażenie, ale znikąd się nie wzięło.
    Koniec dyskusji w tej materii również uważam za dobre rozwiazanie
    Jeśli pozwolisz to utnę ten typowy dla handlarza marketing.Właśnie się przechwalasz i to nie wiesz jak bardzo.Pod nickiem masz nazwę firmy , a z doradztwem to bym się wstrzymał ,masz wykupiony PP( teraz to nawet nie widzę go po prawej w PP.Może to tylko u mnie ) .Sprytnie zmieniłeś stopkę dodając kolejna głupotę
    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    .(zdjęcia z realizacji, opisy i inne głupoty)...
    .Mała szkodliwość finansowa tak dla zabawy ale po co? Żeby zamieszanie wokół swojej firmy zrobić bo koniunktura spada.

  17. #77
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    Piotrze i tutaj się mylisz, mimo iż budowałeś to urządzenie Powinno być tak jak napisałeś tymczasem z niewyjaśnionych przyczyn fighter opisuje to tak: w #32
    "4. Przygotowanie do palenia: biore iles tam tych szczap do koszyka, do pelna, pociete tak jak pociete, niektore nie wejda do piecokominka, trzeba je dodatkowo porabac, ok.. te duze odrzucam na bok, bedzie ich wiecej to sobie w ktoras sobote "podziabie" siekiera , niose to co wejdzie do piecokominka do domu. to co niose pojdzie na 1x wiec wypakowuje i ukladam po raz kolejny przy kominku, od razu robie 2 i 3 kurs, zeby miec zapas na wieczor i nie latac po nocy. oczywiscie za kazdym razem oprozniajac kosz.
    po przeniesieniu zamiatam/odkurzam to co nasyfilem niosac po drodze.
    5. Rozpalanie: rozpali sie albo nie, jak nie to trzeba jeszcze raz, nadymi jak jasna cholera no ale trudno, rozpalam - pali sie
    6. Palenie: stosunkowo szybko to sie wypala ogien wygasa, piecokominek, a raczej akumulacyjna warstwa nad nim jeszcze sie nawet nie zrobila letnia... dokladam(wczesniej przyniesione drewno) restartuje sterownik, czynnosc wykonuje jeszcze raz, mniej wiecej 3x musze podkladac i ma to sens wtedy. "


    Ps. Pan handlujący brykietem robi sobie reklamę tak mi się wydaje Twoim Piotrze kosztem bo jestem pewien że budowany przez Ciebie piecokominek nie może tak działać.
    Zupełnie niepotrzebnie się podniecasz i demonizujesz. Facet przecież nie ukrywa po co napisał pierwszego posta i po co go tu przywiało. Chce sobie pohandlować. Więc co? Mało inteligentni jesteśmy? Jak nie chcieliśmy mu reklamy robić trzeba było gęby nie otwierać

    Teraz , każde zdanie które tu napiszesz, działa jak reklama...

    A opis palenia drewnem jak najbardziej prawidłowy i uczciwy. W zacytowanych na czerwono akapitach przyznaje się, że kiepsko mu to idzie. Nie wiem, czy za mało wkładał, czy miał za mokre, czy źle rozdrobnione. Dlatego podsumowałem to, że dla takich nieudaczników, lepszy jest brykiet!

    Instrukcja palenia w Theromkauscie, ale i kilku firm chyba z Austrii podaje, że najlepsze efekty przynosi trzykrotne dokładanie (porcje chyba po 4-6 kg) podczas cyklu. Ilość dołożeń zależy zwykle od temperatury na zewnątrz, lub temperatury jaką chcemy osiągnąć. Nasz "marketingowiec" nawet nie wiedział jakim doskonałym jest palaczem

    My oczywiście z lenistwa i braku czasu, wolimy wpakować 15 kg drewna na raz, co nie jest zdrowe ani dla konstrukcji, ani dla nas samych.

  18. #78
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    A PP jak zniknął tak go nie ma .fighter1983go modyfikuje i zaraz wklei z powrotem.

  19. #79
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    A pp nie ma , bo zpr media przeoczyła koniec umowy i sobie wygasło w przyszłym tygodniu trzeba odnowić. Od cała tajemnica. Nie wszystko kręci się wokół Was
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  20. #80
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    A pp nie ma , bo zpr media przeoczyła koniec umowy i sobie wygasło w przyszłym tygodniu trzeba odnowić. Od cała tajemnica. Nie wszystko kręci się wokół Was
    Wybacz nie czytamy Ciebie z entuzjazmem.Odpowiadasz tam gdzie widzisz swój interes.Ot i wsio i cała prawda o Tobie , a kręci się interes rzeczywiście wokół Ciebie.Dobrze P.Batura powiedział.

    Zupełnie niepotrzebnie się podniecasz i demonizujesz. Facet przecież nie ukrywa po co napisał pierwszego posta i po co go tu przywiało. Chce sobie pohandlować. Więc co? Mało inteligentni jesteśmy? Jak nie chcieliśmy mu reklamy robić trzeba było gęby nie otwierać

    Teraz , każde zdanie które tu napiszesz, działa jak reklama...
    Dla mnie możesz mieć , niemieć PP. i tu i tu jesteś taki sam. Założyłem nowy temat jak proponowałeś , dzięki za info i odp.

Strona 4 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony