dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 11
Pokaż wyniki od 201 do 212 z 212
  1. #201

    Domyślnie

    Już teraz wiem dlaczego takie czerwone uszy miałam

    Fotel chciałabym wstawić między witrynę a komodę
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0496.jpg
Wyświetleń:	203
Rozmiar:	55,2 KB
ID:	343762

    Można by nawet witrynę bardziej przesunąć do narożnika i wtedy automatycznie zrobi się więcej miejsca.

  2. #202

    Domyślnie

    A myślałaś o tym, żeby witrynę postawić na tej ścianie, co wiszą lustra, i dosunąć ją do samego rogu? Nie powinno to zaburzyć kompozycji z lustrami, a wtedy przy narożniku, na ścianie, na której teraz stoi witryna, zrobi się dosyć miejsca na ten fotel. I będzie można korzystać z podnóżka. Przy obecnym układzie, nawet jak dosuniesz witrynę do narożnika, nie będzie to komfortowy kąt na korzystanie z fotela.

  3. #203

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    A myślałaś o tym, żeby witrynę postawić na tej ścianie, co wiszą lustra, i dosunąć ją do samego rogu?
    Powiem szczerze, że nie myślałam o tym ale wydaje mi się, że nie jest to głupie rozwiązanie. Może faktycznie fotel byłby w bardziej użytecznym miejscu wtedy.

  4. #204
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Miałam okazje zobaczyć ten fotel z BRW na żywo. Faktycznie, wygląda dużo lepiej niż na zdjęciu, chociaż to siedzisko jest jednak trochę zbyt małe w porównaniu do ogromnego oparcia. Ale robi wrażenie.

  5. #205
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    A jeżeli fotel wstawisz w narożnik pokoju pod katem 45 stopni, to możesz bez problemu dostawić podnóżek. To zależy, czy chcesz go potraktować jak oddzielna oazę z lampa do czytania, czy jako element kącika kawowo-TV.

  6. #206

    Domyślnie

    Może chyba przymierzę się do zakupu samego fotela i spróbuję go potraktować jako kącik kawowo - telewizyjny z opcją przestawienia witryny na tą ścianę gdzie są lustra. Jeśli to nie będzie grało to wtedy pójdę w kierunku oddzielnej oazy do czytania i wstawię go z podnóżkiem w kąt pokoju I to chyba będzie najlepsze rozwiązanie.
    Tylko teraz kolejne pytanie - jaki kolor ? Sa do wyboru dwa
    szary Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cupido_2_hd_1,lFaYeqWeaWZRmdiQiHtf.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	65,2 KB
ID:	344141

    lub jasny beż Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MT-MAZUR_CUPIDO_ES-PP75_hd,lFaYeqWeaWZRmdiQiHtf.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	344142

    Ze względów funkcjonalnych obstawiałabym ten pierwszy - ale czekam na opinie Was - ekspertów

  7. #207

    Domyślnie

    To zdjęcie szarego ze strony BRW zupełnie nie oddaje piękna tej szarości To naprawdę czysta, głęboka, łagodna szarość. Moje zdjęcia dosyć dobrze oddają ten kolor Natomiast u Ciebie, biorąc pod uwagę kolor mebli, ścian i luster, obstawiałabym jasny beż

  8. #208
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    a nie lepiej jakiś ciemny niebieski ? granat ? jakie to tkaniny ?

  9. #209

    Domyślnie

    Muszę podejść do sklepu i dopytać o kolory. Bo coś mi się wydaje że była możliwość wyboru dowolnego koloru (za dopłatą oczywiście)

  10. #210
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    To lepiej dopłacić i mieć coś zmywalnego przy dziecku.

  11. #211

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    a nie lepiej jakiś ciemny niebieski ? granat ?
    Ten pomysł z granatem bardzo mi się podoba. Myślicie że pasowałby do mojego wnętrza ?

  12. #212

    Domyślnie

    Ten pomysł z granatem bardzo mi się podoba. Myślicie że pasowałby do mojego wnętrza ?
    idealnie
    zobacz to klasyczne zestawienie kolorów:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	navy03.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	22,7 KB
ID:	344144

    no i na dywanie masz granat (chyba, ....w każdym razie jakiś ciemny niebieski)

Strona 11 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony