dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lukka_ny

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1

    Domyślnie Okna SCHUCO - nie wycięte zgrzewy plastiku w rogach futryn

    Witam
    Otrzymałam właśnie zamówione okna Schuco...I aż się przeraziłam wykonaniem. Przy zamówieniu nie przyszło mi do głowy by dokładniej przyjrzeć się wykończeniu w rogach. w otrzymanych oknach zgrzewy w rogach " są nie wycięte , nie wyrównane, pozostawiono dośc grube " garby - nadmiar plastiku", do tego uszczelki dochodzące do tych szwów są w dośc nieestetyczny sposób obcięte w rogach. Wezwałam fachowca z firmy , lecz jak to każdy pracownik swojego zakładu stwierdził , że tak własnie wykonują i nie da się tego zmienić. Mam juz część okien z innej firmy , które wymieniłam kilka lat temu , lecz tamte okna są wykonane idealnie. Proszę o szybką odpowiedx , czy rzeczywiście tak powinny być wykonane i co powinnam z tym zrobić .

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    wyplywki zgrzein sie usuwa

  3. #3

    Domyślnie

    Ja miałem i mam podobne problemyz oknami firmy oknopol kraków tez były beznadziejnie wykonane i od roku walcze z nimi zeby usuneli wszystkie wady. Ostatnio nawet okna firma zabrała na warsztat zeby je naprawić. Wady które wskazywałem naprawili ale jak je spowortem przywiezli to sie okazało ze okna sa w jeszcze gorszym stanie tzn są całe porysowane i pochlapane jakimś klejem. Po kolejnej reklamacji serwisanci przyjechali i rysy i klej usuwali papierem sciernym co doprowadziło do miejscowych zmatowień ramy w tych miejscach w których urzywano tego papieru . Teraz pisze ostatnią reklamacje w której bede rządał wymiany okien na nowe a jeżeli to nie pomoże oddaje sprawe do sądu. Wiec tobie proponuje udać sie do sądu konsumenta tam Cie ktos juz pokieruje jak napisać reklamacje zeby była skuteczna, bo w innym wypadku firma bedzie cie zbywać ze wszystko jest dobrze wykonane.

  4. #4

    Domyślnie

    Ktoś na produkcji zapomniał wsadzić we frezarkę. 13 lat temu na takiej robiłem przez tydzień na praktykach.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał I.W.
    Ktoś na produkcji zapomniał wsadzić we frezarkę. 13 lat temu na takiej robiłem przez tydzień na praktykach.
    Każdy liczący się obecnie producent ma automatyczną linię czyszczącą. To co ty opisujesz to technologia rodem z garażu zwanego "producent okien" (czego niestety nadal jest wiele).
    Lukka_ny
    Możesz dać jakąś fotkę bo nie do końca rozumiem, która część wypływki jest nieoczyszczona.

  6. #6

    Domyślnie

    Witam mam identyczny problem z oknami plastbubu.Poziom wykonania rodem z garażu.W poniedziałek konfrontacja na budowie.Dealer stwierdził ze generalnie jest ok.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20151111-WA0011.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	337673   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20151111-WA0010.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	337674   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20151111-WA0009.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	94,3 KB
ID:	337675  
    Ostatnio edytowane przez s-chodorowski ; 15-11-2015 o 11:56

  7. #7

    Domyślnie

    nie jest tak tragicznie jak się wydaje z tego co widać
    Natomiast listwy przyszybowe do ponownego przeszklenia,

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony