Cytat Napisał finlandia Zobacz post
Ktoś już dziś napisał:rozmydlasz wątki niewiele do nich wnosząc. Teraz kluczysz, a wystarczy rzut oka na ościeżnice obu systemów o ktorych mówię by widzieć ze są identyczne. Alphaline w Oknoplascie ma nazwę Thermic.
Finlandia - nawiązując do wątku o którym wspomniałes - powiedz co ty wniosłeś do tamtego watku? rozmydliłeś go swoim głupim komentarzem ale merytorycznie? Drugie pytanie - co wniosłeś do tego wątku - skoro autor pyta (nie w pierwszym poscie ale w kolejnym) czy Aluplast czy Winergetic? Ja podałem swoje zdanie i umotywowałem na podstawie tego http://www.stolarka.org.pl/index.php...befuch489&vl=0, ponieważ veka jest dla mnie profilem lepszym niz aluplast, podobnkie jak alphaline 90 jest dla mnie lepsze od softline. Ale jest to moje subiektywne zdanie do którego miałem prawo, wynikajace z reguł forum a mówiące o tym ze jest to miejsce do dyskusji. No chyba ze jako moderator tylko Ty masz prawo do wypowiadania się w tych wątkach?

Ps. nie sa identyczne, rama okna może tak, ale skrzydłowa ma delikatne różnice, jka nie pisałem że winergetic jest robiony na profilu alphalinea, tylko że jest jego nastepcą, w kwestii nowoczesniejszej konstrukcji itd, ale zreszta nie bede Ci tego tłumaczył bo...sądzac po dyskusji z Tobą - i tak nie zrozumiesz. Mam prośbę....pomijaj moje wpisy i nie komentuj ich bo chyba nie mam ochoty na dyskusje z "takim" specjalistą. EOT.