dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 35 z 36
Pokaż wyniki od 681 do 700 z 709
  1. #681
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    dostalam bombke i wieniec
    to nie jest bombka to bomba a wieniec jest imponujacy, imponująco piekny. przechowam go do nastepnych swiat i powiesze na drzwiach nowego domku
    naprawde szacun dla wykonawcow dziel

  2. #682
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Kochani, to Forum jest Forum Cudów! A jest tak, Bo Wy takim go czynicie! Każdy z Was! Bo Wam się wciąż na nowo chce pomagać, bo mimo braku czasu, czas znajdujecie, bo mimo wydatków budowlanych i nie tylko, odkładacie część by dzielić się z innymi, bo jak nie ma już co licytować, dokładacie marzenia i o nich walczycie...
    No i jakby tego mało było..., licytowane przedmioty wysyłacie w prezencie innym.
    Tak było na poprzedniej aukcji, tak jest teraz!
    Właśnie przed chwilą dostałam przepiękne pudełko czekoladek, które nie wylicytowałam... Haniu, kontradmirał86, z całego serca Ci dziękuję. Nic innego nie umiem napisać, bo wzruszona jestem bardzo.
    A w środku zdjęcie przepięknych Dziewczynek Mirka12 i liścik od Mirka, bardzo wzruszający.
    Dziękuję Haniu, dziękuję Mirku, dziękuję Wam Wszystkim, za to, że pozwalacie mi być częścią czegoś tak pięknego......

  3. #683
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Coś pięknego!!!

  4. #684
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    Ja też dostałam właśnie wylicytowane przedmioty.
    Bombka (a raczej bomba), wieniec i świecznik są piękne! Ich twórcom należy się wielki podziw!
    Dziękuję serdecznie!

  5. #685
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    OZDOBY PRZECUDNEJ URODY !!!!!! i wielkosci wszystko piekne , cudne , sliczne ...... DZIEKUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Droga Redakcjo na przyszly rok poprosze o podanie wymiarow ozdob ( wiecej detali ) bo tak teraz sobie mysle , ze za taka precyzje wykonania i za ich wielkosc to powinny byc wylicytowane za zdecydowanie wieksze pieniazki ......

    Bardzo dziekuje za tak szybka przesylke , wszystkim zycze Zdrowych i Radosnych Swiat oraz Szczesliwego Nowego Roku 2016 , ciesze sie , ze znow moglam tutaj byc
    Ostatnio edytowane przez Edyta M ; 22-12-2015 o 04:25

  6. #686
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kendra Zobacz post
    Ogromnie dziekuję wszystkim tym, którzy jeszcze marzenia dokupują Niech wszystkie się Wam spełnią anSi - pomysł rewelacyjny :*
    Sama jestem zaskoczona, jak bardzo marzenia w cenie. To dobry znak, to bardzo dobry znak - przenigdy nie należy rezygnować z marzeń, a losowi trzeba pomagać


  7. #687
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Dokładnie tak anSi !

  8. #688
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Yeti
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.620
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Melduję o otrzymaniu wylicytowanej kasety. Dotarła w błyskawicznym tempie - już w sobotę.
    Jest wspaniała (!) i wkrótce trafi pod choinkę.
    Przepraszam , że dopiero teraz zamieszczam tą informację, ale niestety czas aukcji pokrył się z fatalnym okresem dla mnie i mojej rodziny.
    Moniss może się cieszyć z obydwóch "komódek - śliczniuchów" tylko dlatego, że nie mogłem poświęcić licytacji więcej uwagi .

    Wszystkim tutaj życzę radosnych i rodzinnych Świąt, a dzieciakom dodatkowo - udanych ferii.

  9. #689
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Ozdoby przepiękne! Tak jak bpis napisała - bomba jest ogromna! niestety pomimo solidnego zabezpieczenia, Anioł nie dotarł w całości ale podejmę działania reanimacyjne, jest przepiękny!

  10. #690
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    [QUOTE=Żelko nasza kochana i co mam Ci napisać skoro nasze księżniczki dostały cudowny prezent 11.Choinka: Czapka Gandalfa. Ciekawe kto go wygrał i jakim sposobem trafił do nas, dziękujemy Masz 100% racji w tym wszystkim co napisałaś. Cieszę się że jestem częścią tej zwariowanej pozytywnie zakręconej rodzinki. Żelko tak ładnie wszystko opisałaś, że wypadałoby wszystko skopiować i tylko zmienić nick, oczywiście na Twój

  11. #691
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    A co ja mam teraz zrobić????Dostałam piękną bombę Tereski (chyba?)pt. TERAZ JEDZIE DO CIEBIETeresko?Podasz adres?Moge wysłać juz po Świetach?Może moja szyszkowa pojechala do Ciebie?

  12. #692
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    No i stało się... Przepraszamy za pomyłkę
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  13. #693
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    AJ TAM,AJ TAM





    Aj tam,zaraz się stało ja mogę zostawić jak jest Wszystko zależy od Tereski

  14. #694
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Mirku12, cieszę się, że choinka się podoba. Pozdrowienia dla całej Waszej Rodzinki!

  15. #695
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kontradmiral86

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    295

    Domyślnie

    Moje fanty też już dotarły w całości -winko również.
    Kartki i bombka cudne

  16. #696
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Kontradmirał... To zdrówka i Wesołych Świąt

  17. #697
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    A światłość już niedaleko:
    w Grudniu się narodzi Dziecko,

    co jednym wzniesieniem dłoni
    świat ku światłości nakłoni.

    Spójrzcie, jak pierzchają cienie!
    Płynie Boże Narodzenie!"
    K.I. Gałczyński

    Wesołych Świąt!

  18. #698
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Wesołych Świąt!!!!

  19. #699
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tereska77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Kod pocztowy
    18-400
    Posty
    988

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prababka Zobacz post
    AJ TAM,AJ TAM





    Aj tam,zaraz się stało ja mogę zostawić jak jest Wszystko zależy od Tereski
    Prace dzieci sa piekne wszystkie bez wyjatku, wiec jesli pomylka polegala tylko na zamianie bombek, to nie ma problemu, moze zostac tak jak jest
    Ja jeszcze nie widzialam co dostalam , wiem, ze przesylka dotarla do rodzicow, ale dopiero jutro bede miala okazje ja otworzyc. Nie moge sie doczekac!



    WESOLYCH SWIAT KOCHANI!!!

  20. #700
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    A ja dziękuję za piękną kartkę i fantastyczny świecznik, któremu wydaje się, że jest ...durszlakiem. To małe arcydzieła, które umilą świąteczny czas. Dziękuję

    Dobrych Świąt WSZYSTKIM


Strona 35 z 36

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony