dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 16
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 315
  1. #241
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał ada_marcin Zobacz post
    Bardzo dziękuję Pawle za dobra rade.

    Dzisiaj zabijałam syfiastość wołowiny stekowej Limousine (z Auchan). Niespecjalnego psełdo steka posiekałam i dodałam do pikantnego dania z daktylami.
    Witam .

    Dzisiaj syfiastość groszku i pseudo wołowiny zabije polędwiczką wieprzową i dodam daktyle . Mega daktyle.Nie pasują za cholerę do tych składników ale dodam , bo kto dodaje w 21 wieku daktyle razem z zielonym groszkiem jakiś adansi.

  2. #242

    Domyślnie

    Pychota, mniam mniam. Polecam.




  3. #243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał ada_marcin Zobacz post
    Pychota, mniam mniam. Polecam.
    I miłe dla oka - wszak jedzenie od "oczu" się zaczyna.

    Można?

    Można !
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  4. #244

    Domyślnie

    Cytat Napisał sSiwy12 Zobacz post
    I miłe dla oka - wszak jedzenie od "oczu" się zaczyna.

    Można?

    Można !

    Oczywiście że można.


    Są tacy co robią jednak inaczej, np. kotlety z kurczaka na bazie polędwicy wieprzowej. Trzeba tylko zastosować niespecjalną panierke z soku cytryny i 1kg kurzego łajna. A to wszystko topione w tłuszczu na białej patelni. Panierka palce lizać, a kto ma inne zdanie to sprawa w sądzie.

  5. #245

    Domyślnie

    Bardzo szybka kolacja.



    Mrożony bulion z krewetek. Zawsze mroże pozostałości po owocach morza.



    Gotowe. Prawda że szybko?



    Polecam. Prawdziwa pychota!



    Ostatnio edytowane przez ada_marcin ; 11-02-2016 o 18:41

  6. #246

    Domyślnie

    Na dwie osoby 750 gram krewetek to stanowczo za dużo. Danie jest wyjątkowo syte i smaczne.


  7. #247

  8. #248
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał ada_marcin Zobacz post
    Pychota, mniam mniam. Polecam.....
    Ślinotok na sam widok. Lubię tutaj zaglądać, gdy Ty, Ado, swoje kulinarne cudeńka prezentujesz
    Ostatnio edytowane przez anSi ; 11-02-2016 o 22:36


  9. #249

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Ślinotok na sam widok. Lubię tutaj zaglądać, gdy Ty, Ado, swoje kulinarne cudeńka prezentujesz
    Staram się jak mogę.

    Mam świetną wiadomość. Planowałam polędwice na walentynki, jednak za sprawą "płatnej protekcji" u najlepszego rzeźnika w stolicy będzie coś lepszego. Pawle serdecznie dziękuję, mięso na specjalne zamówienie odbieram dzisiaj.

  10. #250

    Domyślnie

    Steki już odpoczywają w lodówce, do niedzieli.

  11. #251
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    dla Marcina "medium rare" ... będzie pani zadowolona
    unde venis et quo tendis

  12. #252

    Domyślnie

    Pawle odebrałam odwłoki, jednak musiałam kupić cztery sztuki. Bardzo sympatyczny i miły ten Twój znajomy(Niedźwiedź Zielony). Tak jak pisałeś zamówić można prawie wszystko. Dodatkowo kupiłam jednego świeżego steka na japońskie eksperymenty.




  13. #253

    Domyślnie

    Z białym ryżem idzie mi łatwiej. Co do świeżego tuńczyka to rewelacja, jest cudowny. Pychota i niebo w ustach.


  14. #254

    Domyślnie

    Marcin jest zachwycony, chce częsciej tego luksusu na kolację.

    Jedna mała uwaga, nóż musi być super ostry. Nie tyle co do krewetek, tylko do tuńczyka.

    Ostatnio edytowane przez ada_marcin ; 12-02-2016 o 19:11

  15. #255
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    No tak, ale w okolicach 3City takie rarytasy niedostępe A może jednak się mylę? Pawle - rozstrzygnij


  16. #256
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    No tak, ale w okolicach 3City takie rarytasy niedostępe A może jednak się mylę? Pawle - rozstrzygnij
    Niestety w Twoim fyrtlu nie znam ... ale gdy wybierzesz się do Poznania lub Warszawy, daj znać
    unde venis et quo tendis

  17. #257
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał ada_marcin Zobacz post
    Z białym ryżem idzie mi łatwiej. Co do świeżego tuńczyka to rewelacja, jest cudowny. Pychota i niebo w ustach.

    Do "dzikiego" dodaj trochę soji i soku z cytryny ... lepiej się będzie "kleił"
    unde venis et quo tendis

  18. #258

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Do "dzikiego" dodaj trochę soji i soku z cytryny ... lepiej się będzie "kleił"
    Kradnę ten patent, ale to już następnym razem.

    ps ponownie wielkie dzięki

  19. #259

    Domyślnie

    [QUOTE



    [/QUOTE]

    Wspaniala uczta, az milo sie patrzy na takie jedzenie
    Od wczoraj w lodowce czeka moj filet mignon. Robie go dzis na Walentynkowa obiado -kolacje z pieczonymi szparagami.

  20. #260
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Valencja Zobacz post
    ...
    ...
    Od wczoraj w lodowce czeka moj filet mignon. Robie go dzis na Walentynkowa obiado -kolacje z pieczonymi szparagami.
    Napewno będzie to kolacja, wyśmienita (szparagi doskonale komponują sie z polędwicą) ... będziesz piekła na grillu ?
    unde venis et quo tendis

Strona 13 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony