dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 16
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 315
  1. #261

    Domyślnie

    Na grilu gazowym plus drewno.

  2. #262
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Valencja Zobacz post
    Na grilu gazowym plus drewno.
    Jeżeli używam grilla gazowego, robię dokładnie tak samo (do drewna, mam specjalną żeliwną skrzyneczkę ... jeżeli ktoś nie ma, można zrębki zawinąć w folię aluminiową, i podziurawić widelcem - "dymogenerator") ... nadaje naszym potrawom, dodatkowych walorów smakowych
    unde venis et quo tendis

  3. #263
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam.

    Polędwiczki już dojrzewają , a schab przygotowuje do konsumpcji.Dwa podobne w produkcji mięsa ale jakie różne w zastosowaniu.Archiwizuję i wkrótce udostępnię w moich Zimowych Rewolucjach.Nie mam w posiadaniu krajalnicy do cienkich plastrów ale nie zrażam się pokroje u siebie w sklepie.Mała próbka takiego danka za chwilę.Najpierw jednak coś takiego miast tych krewetek bo..........ale nie drążmy tego zagadnienia.



  4. #264
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam.


    Dojrzewają.............jakież to piękne wręcz cudowne określenie.

  5. #265
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam......WALENTY !!!

    To są ,jakby to powiedzieć bazy nie mylić z bezami.Przykład bazy w/w np.



    Czyli baza delikatnie urozmaicana w szczegóły.



    iiiiiiii........kolejny element bazy



    baz już wybiórcza





    b...a...z...a




    a nie mówiłem ,że dojrzewają za to jak dojrzeją to spadają.Do bazy dodatkowo serwowałem przypominający kupkę sos arabski piekielnie pikantny.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 16-02-2016 o 15:07 Powód: WALENTY

  6. #266

    Domyślnie

    Walentynki... super wołowinka, warzywa, ryż - brązowy i czerwony plus chia z bardzo małymi kawałkami jarmużu.







    Dodatkowo serwowałam odwłok homara.

  7. #267
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał ada_marcin Zobacz post
    Walentynki... super wołowinka, warzywa, ryż - brązowy i czerwony plus chia z bardzo małymi kawałkami jarmużu.







    Dodatkowo serwowałam odwłok homara.
    Bardzo ciekawa baza ,prosta, powiedziałbym małostkowa .Brak spójności w oczekiwaniu na tył homara.Nie ma go czyli nie ma bazy t/z baza niekompletna.

  8. #268

    Domyślnie

    Do tak wspaniałego dania serwowałam cudowne wino, które jest cudownym boskim ideałem dla tak wspaniałej wołowiny.http://www.wina-bachus.pl/?858,galil-mountain-yiron


  9. #269

    Domyślnie

    Do homara serwowałam szampana, taki romantyczny podwieczorek...

  10. #270

    Domyślnie

    cdn... czyli domowej roboty "Pierwsza w Polsce gwiazdka Michelin dla Atelier Amaro".

  11. #271
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam.

    Nie zrozumieliśmy się w tej gonitwie na bazy.Nie o picie alkoholu mi chodziło ale dupkę homara ,która wychwalana nie istnieje jakby to najprościej ,nie ma pokrycia.

    ..Dodatkowo serwowałam odwłok homara..............
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 16-02-2016 o 16:22

  12. #272

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Proszę się nie denerwować bo chodziło mi o to co obok widelca nie na nim.
    Potupiesz jeszcze nóżkami to przyjdzie czas i na odwłok homara. W międzyczasie zrób polerke "złociszcza" olejem truflowym, bo homara jada się bez przyschniętej "panierki kurzej" na zębach.

  13. #273

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Jeżeli używam grilla gazowego, robię dokładnie tak samo (do drewna, mam specjalną żeliwną skrzyneczkę ... jeżeli ktoś nie ma, można zrębki zawinąć w folię aluminiową, i podziurawić widelcem - "dymogenerator") ... nadaje naszym potrawom, dodatkowych walorów smakowych
    Chefie , wlasnie u Ciebie zobaczylam ,Twoja skrzyneczke na drewno i bardzo sie ucieszylam , ze mozna wykorzystac ten patent przy grilu gazowym . Nie mam zeliwnej skrzyneczki , ale stalowa , ktora wklada sie miedzy palniki .

  14. #274

    Domyślnie

    [QUOTE




    [/QUOTE]

    No to kolacja Walentykowa sie udala. Po prostu slinka leci na sam widok. . Czekalam na te zdjecia co tym razem wyczarujesz.

  15. #275

    Domyślnie

    U mnie tez byly steki . W sobote robilam steki tradycyjnie na grilu a w niedziele stek w tortillas czyli po meksykanskuObydwa dania byly pyszne.W sobote wino chilijskie a w niedziele tradycyjne margarity Zdjecia wstawie pod koniec tygodnia.

  16. #276

    Domyślnie

    Cytat Napisał Valencja Zobacz post
    U mnie tez byly steki . W sobote robilam steki tradycyjnie na grilu a w niedziele stek w tortillas czyli po meksykanskuObydwa dania byly pyszne.W sobote wino chilijskie a w niedziele tradycyjne margarity Zdjecia wstawie pod koniec tygodnia.
    W moim wątku zdjęcia są mile widziane.



    To jest dobry czas na zaprezentowanie walentynkowego homara...



    ...

  17. #277
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Co to za rewolucja ? ... w rewolucjach
    Czekałem na ciąg dalszy, jak Ada przyrządziła homara (którego osobiście poleciłem), a ona "banned" ? Czy można wiedzieć, z jakiego powodu ?
    unde venis et quo tendis

  18. #278
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Co to za rewolucja ? ... w rewolucjach
    Czekałem na ciąg dalszy, jak Ada przyrządziła homara (którego osobiście poleciłem), a ona "banned" ? Czy można wiedzieć, z jakiego powodu ?
    I to we własnym wątku?
    Przejrzałem kilka ostatnich postów Ady i nie znajduję powodu. Coś mi umknęło?

  19. #279
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    I to we własnym wątku?
    Przejrzałem kilka ostatnich postów Ady i nie znajduję powodu. Coś mi umknęło?
    Ada pisała tylko w wątkach kulinarnych (właśnie przejrzałem) ... być może i mnie coś umknęło (i jakiś post został skasowany) ?
    unde venis et quo tendis

  20. #280
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Liczę na jakieś wyjaśnienie moderatora, dlaczego Ada została zbanowana? Pewnie i mnie coś umknęło. Na kulinarne wpisy Ady z przyjemnością i niecierpliwością zawsze czekałam.


Strona 14 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony