dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    terecha

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Bp
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    4

    Domyślnie Pasywny garaż - jak zbudować?

    Witam!

    Będąc młodzieńcem pracowałem wiele lat na budowach. Były to dawne czasy i przez ostatnie lata technologia zmieniła się diametralnie. Chciałbym zbudować wolnostojący garaż pasywny. Lub chociaż spytać Was o możliwość jego zbudowania....

    Mam do dyspozycji bardzo dużą, wolną działkę.

    Do pomocy mogę zaprząc panele fotowoltaniczne. Co do dachu interesują mnie tylko 'wieczne' materiały np aluminium czy tytan-cynk.

    Jeśli chodzi o resztę, to chciałbym znać Wasze opinie i podpowiedzi. Nie ukrywam, że wolałbym mieć tam w miarę sucho. Nie musi być koniecznie widno (od czego są świetlówki...).

    Chciałbym mieć dwoje drzwi. Jedna brama garażowa - przeznaczona do wjazdu samochodu. Drugie drzwi - małe, aby tylko wejść. Kwestia okien - jak wyżej wspomniałem nie musi być zbyt widno, więc może max 2 okna....

    Chciałbym, aby w budynku zmieściły się mniej więcej 3 auta. Tak 3 auta i wąska brama. Te rzadko wyprowadzane na zewnątrz będą zabytkami. Więc bryła garażu to będzie jamnik

    Jaki może być koszt wzniesienia rzeczonego budynku? Napiszcie mi mniej więcej uwzględniając materiały z półki top lub ekonomiczne.... O ile wzrasta koszt jeśli budynek będzie miał piętro?

    Z góry dziękuję!
    K.
    Ostatnio edytowane przez terecha ; 26-12-2015 o 18:16 Powód: brak wszystkich informacji

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony