dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Ksosik

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Gniezno
    Posty
    210

    Domyślnie Wentylacja mechaniczna - poszukiwania dobrych fachowców

    Witam, nie wiem, czy dobre miejsce na taki post, ale w końcu zależy mi na opinii osób, które już zbudowały dom.

    Szukam dobrej, sprawdzonej firmy z okolic Gniezna, Wrześni, Inowrocławia, Poznania, która zajęłaby się instalacją wentylacji mechanicznej z rekuperatorem w moim domu, ale zależy mi na fachowym doradztwie, od początku do końca, na firmie, która przeliczy, dobierze i doradzi. Czy jest ktoś, kto może z czystym sumieniem polecić taką firmę w powyższych lokalizacjach? Będę wdzięczny. Pozdrawiam

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Nie musi być to firma z Twojej okolicy. Projekt, uzgodnienia, umowę itp, można ustalić telefonicznie/e-mailem.
    Sam montaż instalacji to 2 a najwyżej 3 dni dla paru ludzi nieco obytych w temacie.
    U mnie montowała firma z Częstochowy, na "S". Była w miarę ok. Podobno lepsza stamtąd jest na "T". Paru forumowiczów zajmowało się tym. Poczytaj w dziale o wentylacji.

  3. #3

    Domyślnie

    Nam robiła Tora z Częstochowy. Dom pod Warszawą. Ważne! Dla nas Fachowcem od wentylacji jest u nich Marek Giermek, nikogo innego nie chcieliśmy. Jesteśmy zadowoleni.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar santosz@wp.pl
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Debnica Kaszubska
    Kod pocztowy
    76-248
    Posty
    1.089
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A u nas na forum najlepszy.m fachowcem w tej dziedzinie jest pan Tomasz B. - guru i idolk wszystkich uzytkowników WM i reku
    Dziennik budowy - komentarze wręcz pożądane

    Dom Z183 pow. użyt.131, grzewcza 161, garaż w bryle, użytkowy z poddaszem, płyta fundamentowa własnoręczna 20cm EPS200, ściany ytong 24 plus 22cm styro lambda 0,40, okna Iglo Energy trzy szyby u=078, WM z reku Dospel 400, PC Panas Aquarea 9kW oraz całość podłogówka,

    Od 01.09.2014 do 31.05.2015 rachunek za CO i CWU - 1300zł,
    Od 01.10.2015 do 05.01.2016 rachunek za CO i CWU - 530zł

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Jeśli nie dodasz jakiejś emotikonki, to ktoś może w to uwierzyć!
    Chyba że tak na poważnie, to raczej mów za siebie.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    FeniX1

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków / Lubień
    Kod pocztowy
    31-725
    Posty
    51

    Domyślnie

    Dołączam się do tematu. Sam poszukuję firmy do tego konkretnie zadanie (założenie rekuperacji) najchętniej z małopolskiego...
    Santosz ja nie znam Pana Tomasza B. i potraktowałem Twoją uwagę na poważnie.... Najchętniej niech się wypowiedzą ludzie mający i zadowoleni z montażu/użytkowania.

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Ksosik

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Gniezno
    Posty
    210

    Domyślnie

    Czytam od dłuższego czasu forum to i inne i jak widzę posty pana Tomasza B. to ręce opadają, bo każdy temat zaczyna sprowadzać na inne tory. Potem aż nie chce się czytać.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał FeniX1 Zobacz post
    Dołączam się do tematu. Sam poszukuję firmy do tego konkretnie zadanie (założenie rekuperacji) a.
    Masz wybrany model rekuperatora?

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Ksosik

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Gniezno
    Posty
    210

    Domyślnie

    Witam, proszę o opinie na temat tego rekuperatora: AirPack 300 Thessla green, dostałem ciekawą ofertę, ale interesują mnie Wasze doświadczenia i opinie nt. tego modelu. Dom parterowy, ok. 120 m2, 4 osoby będą mieszkać. Pozdrawiam

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    chyba lepiej takie pytanie zadać w dziale "wentylacja"

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    FeniX1

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Kraków / Lubień
    Kod pocztowy
    31-725
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Masz wybrany model rekuperatora?
    niestety nie. Chciałem w tej kwesti liczyć na doświadczenie ekipy ,która się tym zajmuje zawodowo i zna się na urządzeniach, lub poznać tutaj jakieś szczególnie polecane modele ? Przypuszczam ,że ludziom nie mającym doświadczenia z innym rekuperatorami aniżeli swoim cięzżo będzie coś polecić.

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Reku o wydajności 300m3 spokojnie wystarczy na 4 ludzi w domu 120m2. Standardowo ustawisz na ok.100m3 i wentylacja będzie wystarczająca. Na imprezy, zjazdy rodzinne, przewietrzanie itp ustawisz na 200-300m3 i wystarczy. Ja użytkuję Renovent Exellence Large, jest aż nadto wystarczający. AirPack-i przewijają się gdzieś na tym forum, mają raczej pozytywne opinie. Możesz taki zakupić, niezły wybór.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ksosik Zobacz post
    Witam, nie wiem, czy dobre miejsce na taki post, ale w końcu zależy mi na opinii osób, które już zbudowały dom.

    Szukam dobrej, sprawdzonej firmy z okolic Gniezna, Wrześni, Inowrocławia, Poznania, która zajęłaby się instalacją wentylacji mechanicznej z rekuperatorem w moim domu, ale zależy mi na fachowym doradztwie, od początku do końca, na firmie, która przeliczy, dobierze i doradzi. Czy jest ktoś, kto może z czystym sumieniem polecić taką firmę w powyższych lokalizacjach? Będę wdzięczny. Pozdrawiam
    Witam,

    Nawiązując do tematu wyboru sprawdzonego rekuperatora wraz z montażem polecam wybór rekuperatora AerastarComfort marki Junkers. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek specjalizujących się w instalacjach grzewczych na rynku. Posiadamy również rozbudowaną sieć autoryzowanych instalatorów na terenie całego kraju, których wyszukiwarka znajduje się na stronie www.junkers.pl. Dysponujemy również całodobową infolinią pod numerem telefonu: 801 600 801. Szczegółowe informacje o rekuperatorach marki Junkers można znaleźć na stronie internetowej http://www.junkers.pl/produkty/rekup...arcomfort.html.
    Pozdrawiam,
    ________________________________
    Konsultant marki Junkers

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony