dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: zabudowa

  1. #1

    Domyślnie zabudowa

    hej.
    Mam problem z zagospodarowaniem przestrzeni pokazanej na zdjęciach. W grę wchodzą różne rozwiązania trawertyn, kamień ozdobny lub nawet całkowita zabudowa. Chciałabym aby był tam również TV. Na dolnym poziomie będzie stała kanapa narożna i stolik a do góry sypialnia.
    Coś pomożecie??Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12544161_412624292266212_1061579355_o.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	342892Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12545776_412624295599545_75037274_o.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	342893

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ale co tam chcesz zabudowywać trawertynem?

  3. #3

    Domyślnie

    Wyrzucić boazerie obok drzwi i tam tym zrobić. I wtedy można pod schodami tak samo.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a styl wnętrza jaki ma być?

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    tutaj inspiracje na zabudowę kamieniem:




    Tylko nie bardzo to pasuje do takich drewnianych, tradycyjnych schodów. Poza tym czy pełna zabudowa nie utrudni sprzątania pod schodami?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 10-01-2016 o 16:50

  6. #6

    Domyślnie

    styl raczej nowoczesny, to co wysłałeś bardzo mi się podoba tylko faktycznie do drewnianych schodów nie pasuje ale w sumie myślę, że można to zmienić
    pokój jest w kształcie prostokąta. Czy na ścianie przeciwnej będzie również on pasował? na całość jakby rzucić albo jakiś wzór tylko? albo fototapeta? czy lepiej pomalować tylko ściany? żeby nie było za dużo tego wszystkiego?

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    chyba za duzo będzie, jesli dasz fototapetę.

  8. #8

    Domyślnie

    tak właśnie myślałam. do remontu jeszcze trochę czasu zostało, więc jest czas na przemyślenie tego.
    Myślałam jeszcze o zabudowie całkowitej schodów tylko z wnęką na TV i wówczas trawertynem albo właśnie ozdobnym kamieniem te schody zrobić.

  9. #9
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Gdyby udało się zdjąć boazerię, schody stałyby się lżejsze optycznie. Ścianę ((całą) można by wtedy pokryć Trawertyn Magnat Style. To proste rozwiązanie, które odmieni to wnętrze zgodnie z Pana zamysłem. Tynk mineralny, który znakomicie odwzorowuje trawertyn naturalny, nie wymaga ani takiej nośności ścian ani przestrzeni jak płyty kamienne. Dodatkowo można go podbarwić dopasowując idealnie odcień do stylu i charakteru wnętrza. Więcej informacji tutaj:
    http://www.magnatfarby.pl/produkt/ma...tynk-mineralny
    polecam uwadze

    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

  10. #10

    Domyślnie

    dzięki
    a jeszcze pytanie: schody od stront ściany są przykręcone do deski pod panelami. Teraz gdyby ściągnąć panele co proponujecie jako "mocowanie" schodów?? Maja dość wąskie stopnie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony