dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boqler

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Gdansk
    Kod pocztowy
    80-365
    Posty
    24

    Domyślnie Szafa wnękowa - widoczne kółka oraz montaż włączmika ?

    Witam

    Dziś panowie zakończyli mi montować dwie szafy wnękowe - jednak mam zastrzeżenia choć oni twierdzą, że inaczej się nie da. Może ktoś mnie nakierować czy mają rację czy po prostu nie chciało im się zrobić tego porządnie?

    1. Otóż w szafie w przedpokoju na dole drzwi - widać kółka po których jeżdżą drzwi..Monter stwierdził, że sufit jest krzywy i inaczej się nie da - fakt, sufit może być minimalnie krzywy - ale czy nie da się jakoś coś podłożyć aby kółka nie były widoczne?

    2. Szafa w sypialni - miałem włącznik światła na ścianie, które według projektanta bez problemu można przenieść na boczną ścianę szafy i je tam ładnie podłączyć i schować...co się okazało - stay włącznik został rozebrany, pociągnięty kabel normalnie w szafie i wpięty do puszki na boku szafy - równa to się temu, że otwierając szafę mam normalnie wiszący kawałek kabla między ubraniami...czy nie ma innego systemu na schowanie tego cuda?

    Postaram się wysłać niedługo zdjęcia, żeby pokazać jak to wygląda.

    Dzięki za pomoc!

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boqler

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Gdansk
    Kod pocztowy
    80-365
    Posty
    24

    Domyślnie

    Podrzucam zdjęcia - nie wiem czy nawet dotykając tego kabla to czy mnie prąd nie walnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	b6ed7b5b-ff1b-4146-b9d8-d0497e327974.jpg
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	56,8 KB
ID:	344636

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	99904af3-cd88-45f2-905f-b1816d975472.jpg
Wyświetleń:	145
Rozmiar:	20,4 KB
ID:	344637

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    przewody możesz zamaskować narożnym korytkiem z tworzywa do przewodów - przykleić klejem:


    maskowanie kółek - można było to ładniej zrobić, ale nie z prefabrykatów, którymi posługiwała się ekipa montażowa.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boqler

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Gdansk
    Kod pocztowy
    80-365
    Posty
    24

    Domyślnie

    A z czego ładniej można zrobić to z kółkami? Nie wiem czy olać temat czy cisnąć wykonawcę żeby to poprawiał..

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wykonawca nie poprawi samych drzwi, bo system jaki stosuje tego nie przewiduje, jeśli są krzywe ściany.

    Moim zdaniem wykonawca popełnił błąd nie wymagając wyrównania sufitu albo sam tego nie robiąc.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony