dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    aniaKrakow

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Łowicz
    Kod pocztowy
    99-400
    Posty
    1

    Question Kominki firmy KAWMET opinie

    Na tragach w Poznaniu wpadł mi w oko kominek w17dekor, firmy KAWMET- cena i parametry mi odpowiadają, szukam jednak opinii, bo nic w internecie nie mogę znaleźć na temat tej firmy- podobno producenta. Ma ktoś ich wkład, lub instalował u kogoś?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	w17 dekor 00 lista.jpg
Wyświetleń:	169
Rozmiar:	43,4 KB
ID:	347647

  2. #2

    Domyślnie

    Jesteś nowa na forum, radzę dużo czytać zanim podejmiesz decyzję.
    Tego wynalazku nie znam ale patrząc na jego konstrukcję ja przynajmniej nie brałbym pod uwagę ponieważ tej samej "klasy" wkład przerabiałem dwa lata i szczęśliwie się go pozbyłem! Dlaczego ? jest to kolejny pożeracz drewna z kiepską sprawnością, wiecznie zasyfioną szybą, wkład jest skręcany czyli może ale nie musi się po czasie rozszczelnić i co dalej? Dobre wkłady zaczynają się od 5,6 tys wzwyż. Za dobry samochód musisz zapłacić dużo podobnie jest z kominkami. Do mojego pieco-kominka same drzwiczki kosztowały około 2 tysie. Szkoda kasy!

  3. #3
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Te 5-6 tysia to lekka przesada.
    Sam wkład o który pytasz to prosta konstrukcja , mnóstwo takich skręcanych żeliwnych skrzynek zalega po katach, gdybym miał to instalować to na zasadzie " zabudowane dla celów statystycznych"..... tzn " wszyscy mają kominek to i Ja mam... "a że w nim lepiej palić tylko od święta to inny temat.
    Pytanie:
    Po co Tobie wkład kominkowy o mocy 17kW ?
    Darek B

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ktototaki

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    583

    Domyślnie

    Darek wierzysz w te 17kW?
    Na podstawie czego kawmety, kratki, invicty i inne tego typu mają te kW wyliczane?
    U nas takie wkłady schodzą bo klient przychodzi i chce wkład żeliwny i za nic nie idzie go przekonać na solidną stalówkę lub innego solidnego ale 2 razy droższego żeliwiaka.
    Odnośnie opinii na temat solidności - co roku sprzedajemy kilkadziesiąt żeliwiaków tej klasy i ludzie wracają z reklamacjami głównie na ruszta po 2-óch sezonach. deflektory i tylne płyty siadają średnio po 6-7 latach.

    Od nieco ponad 3 tyś idzie już kupić romotopa z serii heat i są to solidne wkłady na nóżkach i z króćcem przyłączeniowym powietrza, a w wymienionych wkładach trzeba za to dodatkowo zapłacić po ok 150zł za stojak i króciec dolotowy i cena przestaje już być konkurencyjna...
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Raczynski23

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Jelenia Góra ul. Wolności 208
    Kod pocztowy
    58-560
    Dzielnica
    Cieplice
    Posty
    23

    Domyślnie

    Na wszystko jest klient, jeżeli ktoś się uprze aby było tanio to będzie miał tanio, to że będzie po czasie miał dosyć z palenia w takim wkładzie lub kupi drugi raz - to nic, przecież Polak nie przyzna się do błędu.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    POST OBRAŹLIWY - USUNIĘTY PRZEZ REDAKCJĘ




    Olo ... myślę że czytający to formu, zarówno ci szukający tu porad, jak i sami doradzający, nie życzymy sobie wypowiedzi w stylu jakim Ty uprawiasz - pełnych wulgaryzmów, obraźliwych określeń i inwektyw kierowanych często pod adresem konkretnych Forumowiczów.
    Mam nadzieję że moderatorzy usuną Twoje wpisy utrzymane w podobnym stylu, albo po prostu będą Ciebie banować za takie wypowiedzi ...
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 23-02-2016 o 15:18
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Raczynski Kominki JG Zobacz post
    Na wszystko jest klient, jeżeli ktoś się uprze aby było tanio to będzie miał tanio, to że będzie po czasie miał dosyć z palenia w takim wkładzie lub kupi drugi raz - to nic, przecież Polak nie przyzna się do błędu.
    Nie prawda, ja się przyznaję do błędu i gdzie mogę ostrzegam przed takimi wynalazkami i będę to robił nadal tylko pytanie czy posłuchają rad człowieka po "przejściach".

  8. #8
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Często niestety TAK to się kończy
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Palenie w kominku 2.jpg
Wyświetleń:	1319
Rozmiar:	83,0 KB
ID:	348057  
    Ostatnio edytowane przez Zdun Darek B ; 26-02-2016 o 22:03
    Darek B

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał janusz_21 Zobacz post
    Nie prawda, ja się przyznaję do błędu i gdzie mogę ostrzegam przed takimi wynalazkami i będę to robił nadal tylko pytanie czy posłuchają rad człowieka po "przejściach".
    To żeby twoja wypowiedz czy ostrzeżenie miało wartość merytoryczną podaj w punktach argumenty które dowodzą że taki kominek jest produktem beznadziejnym w porównaniu z produktem który być może posiadasz obecnie. Pamiętaj o tym żeby argumenty były konkretne i namacalne a nie subiektywne.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Janusz już to wszystko dokładnie opisał na FM ... wystarczy poszukać lub poczytać jego wcześniejsze posty ...
    Wystarczy chcieć ...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  11. #11
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    To powyżej .... to kiepska reklama ..... Posty : 1 ... i wszystko jasne !
    Darek B

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony