dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 80 z 130
Pokaż wyniki od 1.581 do 1.600 z 2590
  1. #1581
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Władca Przysmaków Zobacz post
    ...
    ...

    ...
    ps było super pyszne, naprawdę prosta skromna i apetyczna szybka przekąska...a szampan wręcz idealny. Mniam mniam!
    Również bardzo lubię "stone crab", to jeden z moich ulubionych owoców morza.

    ps - WP, a z czego była "baza" do tego dania ?
    unde venis et quo tendis

  2. #1582

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    CPN handlował spirytusem?
    A gdzie ja napisałem, że beczka z CPN-U?

  3. #1583
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Władca Przysmaków
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    1.060

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Również bardzo lubię "stone crab", to jeden z moich ulubionych owoców morza.

    ps - WP, a z czego była "baza" do tego dania ?
    Pulpo, czyli ośmiornica, papryka,oliwki, capary, nać pietruszki, oliwka dziewicz, cytryna-sok, przyprawy.







    Super atetyczna przekąska na upalne lato, szampan również. Tanio, szybko, super smacznie i skromnie. Palce lizać!

  4. #1584
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    A gdzie ja napisałem, że beczka z CPN-U?
    ...
    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Lepsza beczka z CPN-u jako wędzarnia niż, jak w twoim przypadku, dzban na szyi w dodatku ...pusty.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #1585
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    ...
    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    vvvv W temacie róbcie / nie róbcie kominków pisz więc na temat kominków a nie na temat gazu.
    ..

  6. #1586
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Opłacało się zrobić taki obiadek . Nic się nie zmarnowało. Taki prosty majstersztyk.









    i deser w postaci ptasiego mleczka. rewelacja puszysta doskonałość.









    dobry wybór.

  7. #1587
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Opłacało się zrobić taki obiadek . Nic się nie zmarnowało. Taki prosty majstersztyk.

    dobry wybór.
    Szczególnie ten basen zwany jakuzzi lub odwrotnie.
    Dobry wybór!
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #1588
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    NS niestety dał się podpuścić i teraz pręży muskuły razem z WP kto bardziej majętny. O ile w przypadku WP wygląda to tylko żenująco to NS wypada i słabo i żenująco jednocześnie.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  9. #1589

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Szczególnie ten basen zwany jakuzzi lub odwrotnie.
    Dobry wybór!
    Temat tego wątku to kulinaria. Pisz w temacie.

    Cytat Napisał d7d
    Innym zarzucasz a sam robisz to samo lub jeszcze gorzej.


    @NS jak Ty to robisz, że masz tylu "wielbicieli" ?

  10. #1590

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Temat tego wątku to kulinaria. Pisz w temacie.




    @NS jak Ty to robisz, że masz tylu "wielbicieli" ?
    Odpowiem za Ciebie NS - ...bo Polska to generalnie kraj ludzi zawistnych wyznających pogląd, że "nie chodzi o to abym miał więcej świń od ciebie, tylko żeby tobie ...zdechły".

  11. #1591
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    NS niestety dał się podpuścić i teraz pręży muskuły razem z WP kto bardziej majętny. O ile w przypadku WP wygląda to tylko żenująco to NS wypada i słabo i żenująco jednocześnie.
    Zgadzam się z tym co zawsze piszesz . Tylko dlaczego zawsze wpadasz jako adwokat - komornik.Wariacje kulinarne jak to Paul pisze śmieszą go i to bardzo.Skoro stać cie na takie tanie ideologiczne frazesy , to dlaczego nie spróbujesz i nie pokażesz coś swojego. Zaręczam ci ,że bardzo zdziwisz się moim porównaniem w stosunku do twojego gotowania. Myślę ,że nie rozumiesz tych wiecznych pojedynków kulinarnych. To oczywiście stawia cie z boku bo zbyt skomplikowana jest dla ciebie istota gotowania. Śmiało mogę powiedzieć po tym jak mnie określasz ,ze za krótki Bolek jesteś dla mnie bym z tobą dyskutował na tematy kulinarne. Ty chyba jesteś po kulturze i sztuce.to rozumiem..
    bo jak się ma taka sztukę przed sobą to trudno zachować kulturę.
    .

    Zawsze zastanawia mnie co autor ma tak na prawdę na myśli.

  12. #1592
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Odpowiem za Ciebie NS - ...bo Polska to generalnie kraj ludzi zawistnych wyznających pogląd, że "nie chodzi o to abym miał więcej świń od ciebie, tylko żeby tobie ...zdechły".
    super.

  13. #1593
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Odpowiem za Ciebie NS - ...bo Polska to generalnie kraj ludzi zawistnych wyznających pogląd, że "nie chodzi o to abym miał więcej świń od ciebie, tylko żeby tobie ...zdechły".
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    super.
    NS przecież właśnie czasami się o to "modlisz do tego na górze" (przynajmniej w stosunku do mej osoby), o czym byłeś uprzejmy tutaj wspomnieć
    unde venis et quo tendis

  14. #1594
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    Temat tego wątku to kulinaria. Pisz w temacie.
    Zgłoś swoje uwagi do @NS.
    To On zamieścił zdjęcie swojego basenu / jakuzzi z opisem
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Opłacało się zrobić taki obiadek . Nic się nie zmarnowało. Taki prosty majstersztyk.

    dobry wybór.
    Czytaj teksty źródłowe.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #1595
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Odpowiem za Ciebie NS - ...bo Polska to generalnie kraj ludzi zawistnych wyznających pogląd, że "nie chodzi o to abym miał więcej świń od ciebie, tylko żeby tobie ...zdechły".
    W przypowieści ma to być spełnienie życzenia lub modlitwy.
    Jeżeli sąsiadowi wszystkie świnie zdechną ("zdychać" - tak nadal rolnicy myślą o swojej trzodzie??)
    to życzeniodawca jednak będzie miał więcej świń niż pokrzywdzony życzeniem sąsiad.
    Sądzę, że Polscy tacy nie są. Może w twoim otoczeniu nadal pokutują takie życzenia. W moim nie.

    Czego, wg Ciebie, dyskutancii w tym temacie zazdroszczą @niktspecjalnemu?
    Tych umiejętności gotowania lub wklejanie dziesiątek bezsensownych zdjęć / ujęć posiłków?
    A może wyrafinowanych opisów ?
    A może licznie zamieszczanych emotikonów na poziomie siedmioletniego przedszkolaka?
    http://psiakosc.com/emoty/emoty-1.htm

    To jest Forum Murator - forum o budowaniu a nie prywatny blog fotokulinarny.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  16. #1596

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Zgłoś swoje uwagi do @NS.
    To On zamieścił zdjęcie swojego basenu / jakuzzi z opisem

    Czytaj teksty źródłowe.
    No czytam i jest o kulinariach. Zresztą w wielu wątkach np. o budowie domu ludzie wrzucają zdjęcie, tak jak to zrobił np. ostatnio jeden z moderatorów. Tam Ci to jakoś nie przeszkadza i tam nie łazisz i nie trollujesz, bo się boisz, że rzuci bananem. No i to jego wątek. Załóż swój to może nazbierasz jeszcze więcej śmiesznych punkcików i Ci zielonych kreseczek przybędzie. Nie będziesz się musiał żalić, że ktoś inny ma więcej.

    Zresztą już to fajnie podsumował:
    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Wiesz, jak się rzep przyczepi to wlecze się i wlecze.
    No ale widać tak masz.
    Pozdrawiam serdecznie.

  17. #1597

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    W przypowieści ma to być spełnienie życzenia lub modlitwy.
    Jeżeli sąsiadowi wszystkie świnie zdechną ("zdychać" - tak nadal rolnicy myślą o swojej trzodzie??)
    to życzeniodawca jednak będzie miał więcej świń niż pokrzywdzony życzeniem sąsiad.
    Sądzę, że Polscy tacy nie są. Może w twoim otoczeniu nadal pokutują takie życzenia. W moim nie.

    Czego, wg Ciebie, dyskutancii w tym temacie zazdroszczą @niktspecjalnemu?
    Tych umiejętności gotowania lub wklejanie dziesiątek bezsensownych zdjęć / ujęć posiłków?
    A może wyrafinowanych opisów ?
    A może licznie zamieszczanych emotikonów na poziomie siedmioletniego przedszkolaka?
    http://psiakosc.com/emoty/emoty-1.htm

    To jest Forum Murator - forum o budowaniu a nie prywatny blog fotokulinarny.
    Serio?
    Ja czytam i tak to jest.
    Nie samą budową człowiek żyje >>Nie tylko budowa>>Przepisy kulinarne - o gotowaniu i nie tylko
    Napisz do swoich kolegów moderatorów nie to usuną.

  18. #1598

    Domyślnie

    Cytat Napisał vvvv Zobacz post
    No czytam i jest o kulinariach. Zresztą w wielu wątkach np. o budowie domu ludzie wrzucają zdjęcie, tak jak to zrobił np. ostatnio jeden z moderatorów. Tam Ci to jakoś nie przeszkadza i tam nie łazisz i nie trollujesz, bo się boisz, że rzuci bananem. No i to jego wątek. Załóż swój to może nazbierasz jeszcze więcej śmiesznych punkcików i Ci zielonych kreseczek przybędzie. Nie będziesz się musiał żalić, że ktoś inny ma więcej.

    Zresztą już to fajnie podsumował:

    No ale widać tak masz.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Ja myślę, że to taka ukryta zazdrość. Widzisz, NS potrafi upichcić dla siebie i najbliższych, ma fajnie ogarnięte wokół domu i dodatkowo poukładane życie. Wielu by tak chciało ale im nie wychodzi i stąd chyba ta uszczypliwość z jego strony.

  19. #1599
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Gdzie ty się biedaczku podziejesz jak ci pozamykają wszystkie wątki w których cokolwiek możesz wyartykułować.Mowa do d7d. Popatrz gdzie się udzielasz. Popatrz na to z tej strony.Co do mojego jacuzzi popatrz na genezę jego wklejenia i jak nawiązuje do tematu kulinarnego.Co do tematów kulinarnych na FM. Cały czas powtarzasz się i mnie. Ja byłem prekursorem zamknięcia tych wątków. Ale władza jakoś je póki co oszczędza. Jeśli będzie dochodziło do takich jatek słownych to zamknie i takie kulinarne.Zaręczam ci. W moim jacuzzi dania będą wyglądały bardzie wykwintnie.

    Watki kulinarne istnieją? Istnieją na forum budowlanym? Istnieją. To daj se luz i jak istnieją to odpowiadaj merytorycznie i przestań mącić..To prawda , zgłoś to do Redakcji ,że bardzo ci to przeszkadza.,że nie możesz myśleć jak wchodzisz w taki watek i że nie wiesz jak w tym się odnaleźć.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 27-06-2019 o 11:50

  20. #1600

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Ja myślę, że to taka ukryta zazdrość. Widzisz, NS potrafi upichcić dla siebie i najbliższych, ma fajnie ogarnięte wokół domu i dodatkowo poukładane życie. Wielu by tak chciało ale im nie wychodzi i stąd chyba ta uszczypliwość z jego strony.
    100/100.

Strona 80 z 130

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony