dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Poddasze rozubudowa

    Witam,
    Mam kilka pytań, chcę zaadaptować poddasze 100m2. Prace jakie chciałbym wykonać są następujące
    -dach będzie dwuspadowy, blacha, wymurowanie ścian kolankowych ok 180 cm, wysokość do szczytu około 450, kąt nachylenia ok 30 st. Około 7 okien dachowych.
    Pytanie jaki koszt inwestycji mniej więcej, bez robocizny, wraz z ociepleniem dachu, nowe krokwie blacha okna,
    Z góry dziękuję za odpowiedzi

  2. #2

    Domyślnie

    Bez robocizny za stan deweloperski około 100 000 - bo jak rozumiem madia będzieszz ciągnął z dolnych kondygnacji

  3. #3

    Domyślnie

    Tak media będą z dolnych kondygnacji ciągnięte. A pytanie, jaki można by było zastosować strop?Obecnie jest drewniany i położone są deski, a pod deskami, trot, szmaty itd, Czy można na obecny strop położyć ocieplenie, wygłuszenie następnie podwiesić konstrukcję z drzewa i pokryć ją płytami OSB? Chodzi o to że na obecnym stropie nie można nic położyć , nawet dach nie opiera się na stropie tylko na sianach i na podwieszonych poziomo krokwiach które nie dotykają stropu.

  4. #4

    Domyślnie

    Na to pytanie odpowie ci tylko konstruktor który to zobaczy. Jak okaże sie że nie można to tego poddasza nie zrobisz - bo przecież nie bedziesz nowego stropu robic demolując pokoje pietro niżej

  5. #5

    Domyślnie

    No własnie, myślałem że mi tutaj ktoś podpowie, może ktoś podobny miał problem i go jakoś rozwiązał??

  6. #6

    Domyślnie

    trudno jest powiedzieć nie widząc tego, móżemy tylko gdybać jednak 100 tys to zdecydowana przesada

  7. #7

    Domyślnie

    Też mi się wydaje że 100000 to troszkę przesadzone. Uważam, że 70 000 to maks.
    Daj znać jak Ci to ktoś wyceni.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony