dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Jaka kosiarka do trawnika 60m

    Witam.
    Czy możecie doradzić jaką kosiarkę spalinową,elektryczną, lub bezakumulatorową kupić do trawnika 60mkw.
    Podkaszarką kosze ok 30min z przerwą ale wolałbym kupić coś w niskiej cenie coo by trochę podziałało.
    Bardziej chyba z uwagą na elektryka bo chyba mało tego koszenia mam.
    Czy wypuścili coś na rynek mało awaryjnego?.
    Może ktoś kosi taki metraż?

  2. #2

    Domyślnie

    Na 60m2 to kup najtańszą elektryczną i będzie pan zadowolony.

  3. #3

    Domyślnie

    Dokładnie. Sam objechałem castoramy, obi, itp. i kupiłem najtańszą za 150zł i działa. Niech Ci tylko do głowy nie przyjdzie kupić bębnowej. Miałem taką gardeny przed i do niczego to się nie nadawało.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marcin.nowicki

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-708
    Posty
    16

    Domyślnie

    tak jak poprzednicy, najtańsza elektryczna. Jak masz wybór to może z jakimś większym koszem i koniecznie z gwarancją. Nie baw się przypadkiem w używane z niemiec.

  5. #5

    Domyślnie

    A jakiej mocy szukać do troche gęstszej trawy?
    Czy kosz 35l starczy czy wiekszy?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał ksysiek Zobacz post
    A jakiej mocy szukać do troche gęstszej trawy?
    Nie szukać, te najtańsze różnią się tylko naklejką. Lepszej na 60m2 nie opłaca się kupować.
    Czy kosz 35l starczy czy wiekszy?
    Ciężko to przeliczyć ale jak nie starczy na cały trawnik to najwyżej raz więcej wysypiesz skoszoną trawę

  7. #7

    Domyślnie

    Dokładnie. Ja mam z 50m2 i może raz mi się zdarzyło, że kosz się zapełnił. Zazwyczaj jakieś 3/4 kosza trawy. Ponadto przy najtańszych wyboru dużego raczej miał nie będziesz.

  8. #8

    Domyślnie

    A może kosiarka bębnowa? Nie potrzeba ani benzyny ani prądu. Mała, lekka i poręczna. Widziałem ostatnio całkiem fajną marki Lider.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartas68 Zobacz post
    A może kosiarka bębnowa? Nie potrzeba ani benzyny ani prądu. Mała, lekka i poręczna. Widziałem ostatnio całkiem fajną marki Lider.
    Bębnowa z takiej sobie półki jest droższa od elektrycznej. Wniosek nasuwa się sam. Pozdrawiam.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  10. #10

    Domyślnie

    Miałem bębnową gardeny i kupiłem elektryczną. Nie dało się tym kosić.

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar greghus
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Bielany
    Posty
    144

    Domyślnie

    Do takiego 60 metrów trawnika standardowa kosiarka elektryczna wystarczy, nie ma co przepłacać. Kolega ma gdzieś 400 metrów do koszenia to traktorek sobie kupił
    nie ma lekko, ale dajemy radę

  12. #12

    Domyślnie

    To kupilem 1400w i jest ok.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony