dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 29

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Wkład juz mam zamontowany. Wszystko super tylko zauważyłem że z części klamki lakier schodzi UWAGA gołym palcem. Wystarczy potrzeć.... Zareklamowalem do sprzedawcy-zobaczymy co odpowie.Sprawdzcie u siebie jak jest i dajcie znac.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	JPEG_20170508_235206_34404403.jpg
Wyświetleń:	355
Rozmiar:	115,0 KB
ID:	388663

    CO do samego wkladu to bardzo ladnie sie prezentuje szyba-jest dosc duza. Wszystko sprawiea wrazenie dobrze wykonanego. WKlad posiada lekkie zaglebienie w ktorym zbiera sie popiół.

    Minus wkladu naroznego to to ze podczas otwierania drzwiczek czesc powietrza jest wyciagana z wkladu razem z małą ilością popiołu.

    Po montazu pamietajcie aby wyjąć płytę szamotowa która znajduje sie nad paleniskiem i zdjąć z niej folie a nastepnie włożyć na miejsce.
    Ostatnio edytowane przez tommi3737 ; 08-05-2017 o 23:48

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Cytat Napisał tommi3737 Zobacz post
    Wkład juz mam zamontowany. Wszystko super tylko zauważyłem że z części klamki lakier schodzi UWAGA gołym palcem. Wystarczy potrzeć.... Zareklamowalem do sprzedawcy-zobaczymy co odpowie.Sprawdzcie u siebie jak jest i dajcie znac.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	JPEG_20170508_235206_34404403.jpg
Wyświetleń:	355
Rozmiar:	115,0 KB
ID:	388663

    .
    Mam tak samo, będę szykował reklamację.
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lecho*ski
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-341
    Posty
    801

    Domyślnie

    Cytat Napisał tommi3737 Zobacz post
    Wkład juz mam zamontowany. Wszystko super tylko zauważyłem że z części klamki lakier schodzi UWAGA gołym palcem. Wystarczy potrzeć.... Zareklamowalem do sprzedawcy-zobaczymy co odpowie.Sprawdzcie u siebie jak jest i dajcie znac.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	JPEG_20170508_235206_34404403.jpg
Wyświetleń:	355
Rozmiar:	115,0 KB
ID:	388663

    CO do samego wkladu to bardzo ladnie sie prezentuje szyba-jest dosc duza. Wszystko sprawiea wrazenie dobrze wykonanego. WKlad posiada lekkie zaglebienie w ktorym zbiera sie popiół.

    Minus wkladu naroznego to to ze podczas otwierania drzwiczek czesc powietrza jest wyciagana z wkladu razem z małą ilością popiołu.

    Po montazu pamietajcie aby wyjąć płytę szamotowa która znajduje sie nad paleniskiem i zdjąć z niej folie a nastepnie włożyć na miejsce.
    moze zdarzyć się taka sytuacja, możesz to reklamować, producent nie staje okoniem do tego typu spraw mimo, że prawdopodobne jest również, ze farba zeszła w trakcie pierwszego palenia.
    farba wtedy się utwardza pod wpływem temperatury i możliwe jest jej zdrapanie szczególnie z klamki, mimo , ze wkład ma farbę wstępnie utwardzoną w fabryce.

    ja zalecam pierwsze palenie robić jednym załadunkiem i poczekać na utwardzenie farby,
    co do otwierania drzwiczek, również brak wyjaśnienia sprzedawcy, drzwiczki trzeba uchylić na 1 sekundę , aby wyrównać ciśnienie i dopiero potem dość powoli otwierać.

    Można zamówić wkład u kogoś kto zna się na montażu, lub zamówić wkład z montażem na 8%, nawet jeśli chcesz wykonać obudowę samodzielnie.
    Raz - masz prawidłowo podłączony wkład (może zakładam to zbyt optymistycznie, ale zwykle dany producent ma listę sprawdzonych wykonawców)
    Dwa - koszty identyczne często jak przy montażu samodzielnym (różnica Vat)
    Trzy - merytoryczną pomoc jak nie spieprzyć obudowy i jakie dobrać materiały itp. itd.
    Lechosław Kierzkowski.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony