dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Prośba o pomoc w zorientowaniu i aranżacji pomieszczeń w domu.

    Witam. Posiadam taką działkę:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Selection_003.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	19,8 KB
ID:	353875

    Wjazd jest od południa wiec troche średnie ustawienie. Wobec tego chcialbym spytac, jak najlepiej usytuować taki budynek na działce tzn. czy dłuższym bokiem do dzialki 5743, czy to 5744 i generalnie jak rozmieścic pomieszczenia w takim domu.

    Myslalem o projekcie Gienia 2 (http://pracownia-projekty.dom.pl/hr_...o_stale_ce.htm) ale nie wiem czy ustawienie pokoi w nim jest odpowiednie.

    Dzieki.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacek.zoo

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Dolny Śląśk
    Posty
    1.562

    Domyślnie

    Cytat Napisał dackow Zobacz post
    Witam. Posiadam taką działkę:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Selection_003.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	19,8 KB
ID:	353875

    Wjazd jest od południa wiec troche średnie ustawienie. Wobec tego chcialbym spytac, jak najlepiej usytuować taki budynek na działce tzn. czy dłuższym bokiem do dzialki 5743, czy to 5744 i generalnie jak rozmieścic pomieszczenia w takim domu.

    Myslalem o projekcie Gienia 2 (http://pracownia-projekty.dom.pl/hr_...o_stale_ce.htm) ale nie wiem czy ustawienie pokoi w nim jest odpowiednie.

    Dzieki.
    Najbardziej by pasilo da garazem od tylu. Bo robiac frontem do ulicy taraz masz wiecznie w cieniu, od polnocy daje sie pomieszczenia typu kotlownia czy garaz. A dajac garazem do ulicy taras bedziesz miak w cieniy po poludniu.
    Chyba ze jakies lustrzane odbicie byc pokombinowal, ja nie mam takiej orientacji w przestrzeni zeby w glowie to ulozyc

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    duża ta działka?
    Ten projekt ma garaż kompletnie osobno.
    Możesz dom ustawić szczytem do drogi i sam garaż obrócić o 90 stopni, aby wjazd był od szczytu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony