dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 38 z 38

Temat: Krokwie 14x22

  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    bo widzisz mój drogi jedni mają wydumane problemy natury terminologicznej i się tego czepiają a inni z natury czepiają sie tych czepialskich tak to już jest. A tak wogóle to co taki spec jak ty robi wsród takich zafajdanych budowlańców jak my ?!

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    Ja temat uwazam za zamkniety. Byl blad, wytknalem go, zostal poprawiony i na tym koniec. A po co ty ciagniesz jeszcze te swoje glupawe docinki przyjacielu ???

  3. #23

    Domyślnie

    Po tak miłej pogawędce chciałbym tylko dodać dla uspokojenia Mata, że w moim projekcie, krokwie narożne (te kalenicowe ) mają przekrój 15x22.

  4. #24

    Domyślnie

    Wróćmy do tzw. Ad Rem-u.
    Skoro w projekcie były takie "Te one" (aby nikogo nie urazić ) i masz już je kupione to chyba po sprawie.
    Dla poprawy nastroju dodam tylko, że ja mam 4 "Takie one" o wymiarach 26x18 i długie na 10m. Całość tworzy całkiem pokaźną piramidę i została zamontowana RĘCZNIE przez 7 ludzi. Dodam jeszcze tylko, że są "Te one" połączone jętkami o identycznym przekroju.
    Pozdrawiam, brać budowlaną

  5. #25

    Domyślnie

    Hi, hi, ale się ubawiłam, Chłopaki, jesteście super !
    Na początku mojego pobytu na forum jakiś anonim naskoczył na mnie, ze stosuję zbyt fachowe nazewnictwo, a teraz inny wyzywa mnie od dyletantów (a może to ten sam )
    Chyba powrócę do starej zasady całkowitego ignorowania anonimów, co i Wam polecam

  6. #26
    Guest

    Domyślnie

    Jestes zdania,ze nie nalezy poprawiac blednych wypowiedzi ?

  7. #27

    Domyślnie

    Witam z nad morza

    Skoro jesteśmy przy nazewnictwie to w ramach relaksu kto wie gdzie w więźbie dachowej występuje „przypustnica, bękart,”

    Pozdrawiam Jacek

    Ps a nad morzem w te lato jeszcze nie byłem.


  8. #28
    Guest

    Domyślnie

    Otoz wyobrazcie sobie wszyscy, ze ja wiem ! Na dole krokwi, przy mocowaniu jej do drewnianej belki stropowej. Daje na zewnatrz mily dla oka efekt zalamania w dolnej czesci polaci. Rozwiazanie dzisiaj rzadko stosowane z powodu scianki kolankowej.

  9. #29
    Guest

    Domyślnie

    Alanta,traktujesz mnie jak wroga, intruza, zlosliwca, itd. a mnie chodzi tylko o precyzje wypowiedzi. Skwitowanie wszystkiego stwierdzeniem 'jak zwal tak zwal' jest nie fair w stosunku do czytajacych twoje wypowiedzi. To nie moze byc towarzystwo wzajemnej adoracji dzilajace na zasadzie ' wszyscy sie bardzo lubimy i w zwiazku z tym przemilczamy nieprawde'. Jest bardzo prawdopodobne, ze jak ktos nie umie nawet czegos poprawnie nazwac to sie na tym po prostu nie zna i jest niewiarygodny. Mam nadzieje, ze takich wpadek bedzie jak najmniej.

  10. #30

    Domyślnie

    Faktycznie, trudno się rozmawia z anonimami, bo nigdy nie wiadomo czy to ta sama osoba.

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    alez ten anonimowy sie upiera przy swojej racji, a w dodatku jest chwalipięta

  12. #32
    Guest

    Domyślnie

    Bo ma rację.

  13. #33

    Domyślnie

    Pozwolę sobie na krótkie podsumowanie:
    1. Alanta - jesteś zbyt fachowy dyletant.
    2. Anonimowy - jesteś "debeściak".
    3. wiedza pozostałych - jest tolerowana przez Anonimowego.
    4. "Te one", których dotyczył wątek skoro juz są kupione niech zostaną - da się je umieścić na dachu i skoro są zgodne z projektem - powinny wytrzymać.

    pozdrawiam,

  14. #34
    Guest

    Domyślnie

    Male poprawki:
    1. Alanta - zawsze wyrazaj sie precyzyjnie
    2. Anonimowy - potrafisz odpowiedziec na pytanie 'co to jest przypustnica?'
    3. wiedza pozostałych - jesli jest fachowa, to bez uwag ze strony Anonimowego
    4. tu bez korekty

  15. #35

    Domyślnie

    Przypustnica to kobieta lekkich obyczajów.
    Na marginesie - wysoka krokiew zajmie dużą część poddasza - chyba że je wypuścisz na pokój [jak jest planowany].
    Poprostu trzeba ją policzyć na obciążenia czy jest potrzebna aż taka wysoka - chyba w forum jest ktoś kto to potrafi obliczyć.
    Poza tym jest to znaczny ciężar a i drewna szkoda.

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    chyba podobnie jak Alanta zacznę ignorować wypowiedzi anonimów. W innym wątku kolejny albo i ten sam anonim wytyka autorowi błędy ortograficzne. Mnie też one rażą ale nie czuję się upoważniony do publicznego wytykania komuś jego błędów !!!!
    Hej ludzie od tego są e-maile i kanał prywatny !!! Tego typu wypowiedzi świadczą tylko i wyłącznie o autorach, którzy nota bene nie mają odwagi się ujawnić a ponadto SĄ ZUPEŁNIE NIE NA TEMAT !!!!

  17. #37
    Guest

    Domyślnie

    ja cie troche pociesze
    mam 14 na 26 cm

  18. #38

    Domyślnie

    Ja mam 16 x 24
    Mam też na dachu wilka i stolec
    Tak mówili cieśle
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony