dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Wkład kominkowy - montaż za darmo

    Witam. Spotkałem się z dziwna oferta na allegro dotycząca wkładów hajduk. Przy zakupie wkładu , jego instalacja jest podobno gratis, gratis jest też wykonanie obudowy, zimnej lub ciepłej, a także gratis obudowy akumulacyjne j . Chciałbym zapytać gdzie może być haczyk?? Link do aukcji : http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5968339067&ref=last-visited

    Sprawa dziwna ale opłacalna. . Kupuje wklad za 2 tysiące i materiały, a fachowcy za darmo przyjeżdżają i mi montują

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Co do obudowy to mozesz sie nie załapać, skoro to oferta ograniczona do 1budowy w miesiącu

    Ale jesli chodzi o kwestie przywiezienia i zamontowania to jak najbardziej to działa.
    Ja w ten sposob kupiłem BEFa, przed zakupem kontaktowałem się z dystrybutorem, żeby uzyskć opinie o sprzedawcy.
    Były pozytywne, moje odczucia po finalizacji transakcji rownież.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  3. #3

    Domyślnie

    Rzeczywiście obudowa akumulacyjna tylko 1 w miesiącu, ale za to obudowy zimne i ciepłe bez ograniczeń. Nic tylko kupić płyty silca, a reszta darmowa, zbudują itp wierzyć się nie chce ale kto wie

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Nie wiem, jak wyczytałeś, ze zimne i ciepłe są bez ograniczeń.
    Chyba troche nie zrozumiałeś opisu....
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lecho*ski
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-341
    Posty
    801

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Co do obudowy to mozesz sie nie załapać, skoro to oferta ograniczona do 1budowy w miesiącu

    Ale jesli chodzi o kwestie przywiezienia i zamontowania to jak najbardziej to działa.
    Ja w ten sposob kupiłem BEFa, przed zakupem kontaktowałem się z dystrybutorem, żeby uzyskć opinie o sprzedawcy.
    Były pozytywne, moje odczucia po finalizacji transakcji rownież.
    tyle, że w tym "gratisie" ceny są podane z katalogu na 23% a fakture dostałeś na 8 % .
    nie prawda ?
    Lechosław Kierzkowski.

  6. #6

    Domyślnie

    O co chodzi z tymi cenami z katalogu i na fakturze? Zrozumiałem ze kupuje od nich wklad za 2 tys, do tego materiały na obudowę gdzie chce, potem oni przyjeżdżają i robią na gotowość zupełnie za darmo. Normalnie kominka z z tysiąc weźmie za robocizny, wiec to zostaje w kieszeni a usługa profesjonalna.

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lecho*ski
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-341
    Posty
    801

    Domyślnie

    chodzi o wklad z montazem, o tej obudowie zapomnij- kit reklamowy sformulowany celowo niejasno.
    wez normalny hajduk za 5 tys.( takiej kasetki za 2000 raczej nikt nie kupuje)
    podziel przez 1, 23 (normalny vat) - dostajesz cene netto.
    netto pomnoz przez 1.08 (vat na montaz)- wychodzi cena jaka normalnie zaplacisz za wklad przy tej stawce.
    wychodzi 4390 a nie 5000 ☺
    a ty kupujesz z montazem gratis na 8% za 5000 ☺
    610 pln w tym gratisie juz jest u takiego kreatywnego sprzedawcy.
    plus to samo na materialach i okaze sie ze calosc wyjdzie drozej lub identycznie jak u lokalnego kominkarza.

    porownuj zawsze ze soba kompletne oferty.
    unikniesz rozczarowan.
    interesuj sie rowniez, jak wyglada serwis wkladu, ktory chcesz kupic.
    duza czesc producentow prowadzi serwis w oparciu o sprzedawcow, co w przypadku zakupu na odleglosc ( choc czy tylko ?) moze okazac sie porazka.

    Cytat Napisał Herald Zobacz post
    O co chodzi z tymi cenami z katalogu i na fakturze? Zrozumiałem ze kupuje od nich wklad za 2 tys, do tego materiały na obudowę gdzie chce, potem oni przyjeżdżają i robią na gotowość zupełnie za darmo. Normalnie kominka z z tysiąc weźmie za robocizny, wiec to zostaje w kieszeni a usługa profesjonalna.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał lecho*ski Zobacz post
    tyle, że w tym "gratisie" ceny są podane z katalogu na 23% a fakture dostałeś na 8 % .
    nie prawda ?
    Zastanawiam się skąd ludzie biorą tyle naiwności, by wierzyć w firmę działającą charytatywnie?! Inny przykład to firma z Twoich okolic, która kiedyś oferowała wycieczki zagraniczne tym, którzy kupią u nich wkład.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał lecho*ski Zobacz post


    porownuj zawsze ze soba kompletne oferty.
    unikniesz rozczarowan.
    interesuj sie rowniez, jak wyglada serwis wkladu, ktory chcesz kupic.
    duza czesc producentow prowadzi serwis w oparciu o sprzedawcow, co w przypadku zakupu na odleglosc ( choc czy tylko ?) moze okazac sie porazka.
    Dokładnie tak.
    Nikt z lokalnych kominkarzy nie był w stanie dostarczyć i zamontować mi wkładu kominkowego BEF 450 (badż Kobok, czy Hajduk) w cenie w której go zakupiłem u tego sprzedawcy.
    Przy wkładach Spartherm, jakie wówczas miał w ofercie różnica cenowa była jeszcze większa.
    Dystrybutor wkładu, jaki kupiłem ma siedzibę 40km od mojego miejsca zamieszkania i to on prowadzi serwis.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar IWONA PELLETS
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Aleksandrów Łódzki
    Posty
    99

    Domyślnie

    Witam,

    Wprowadzamy na rynek nasz najnowszy powietrzny wkład kominkowy na drewno:

    http://www.iwonapellets.pl/produkt/1...-promocja.html

    Zachęcam do zapoznania się z jego możliwościami.

    Jest to jeden z nielicznych kominków na rynku z maksymalnie czystą szybą.
    Zastosowaliśmy podwójną kurtynę powietrza na szybę.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał IWONA PELLETS Zobacz post
    Witam,

    Wprowadzamy na rynek nasz najnowszy powietrzny wkład kominkowy na drewno:

    http://www.iwonapellets.pl/produkt/164/produkcja-kominkow-na-pellet-kominki-na-pellet-i-drewno-hybrydowe-wszystkie-hector-air-13-kw-premierowa-promocja.html

    Zachęcam do zapoznania się z jego możliwościami.

    Jest to jeden z nielicznych kominków na rynku z maksymalnie czystą szybą.
    Zastosowaliśmy podwójną kurtynę powietrza na szybę.

    Informacja w tym wątku, oznacza, że montujecie za darmo?

  12. #12
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Było 7000,- zł jest 4500,- i jeszcze montaż gratis ?
    Dobry produkt... sam się sprzedaje....
    Darek B

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony