dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Profesjonalna Młotowiertarka - Hitachi, Makita, Metabo, Dewalt?

    Witam

    Zaczynam budowę domu i potrzebuję zakupić tego typu sprzęt. Chciałbym aby był trwały, jak na dzisiejsze realia miał odpowiednie parametry tzn. aby można nim było coś podkuć, przewiercić strop itp. aby można nim było nie tylko wiercić w drewnie Nie jest mi obca praca takim sprzętem ale do tej pory pracowałem na tańszych i gorszych sprzętach a teraz chciałbym kupić coś lepszego. Którą z tych firm polecilibyście (Hitachi, Makita, Metabo, Dewalt) i ewentualnie jakie parametry powinien mieć dzisiaj taki sprzęt aby służył mi w ww. celach?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.175

    Domyślnie

    Proponuję na budowę kupić McAllister młot 1200W - 3 lata gwarancji cena do 300 zł można wiercić,kuć jak się zepsuje to wymienią na nową przez 3 lata się sprawdzi ....po budowie można sobie kupić coś co posłuży dłużej sam mam Dewalt -a D25323K
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  3. #3
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    dewalt moim zdaniem nie do zarąbania ale jak to do prac okazjonalnych to chyba za drogo i szedłbym w coś takiego jak forumowicz powyżej podpowiada

  4. #4

    Domyślnie

    I ciekawe jak z jakością, słyszałem ostatnio że ta dzisiejsza Makita to już też nie takie cuda ale nie wiem ile w tym prawdy

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.175

    Domyślnie

    Cytat Napisał endless Zobacz post
    I ciekawe jak z jakością, słyszałem ostatnio że ta dzisiejsza Makita to już też nie takie cuda ale nie wiem ile w tym prawdy
    A kto pisze o Makicie? Jaki sprzęt by nie był i tak jest gwarancja 2 lub 3 lata więc w czym problem?Chyba, że kupi się na targowisku u Pana Henia.

    Budowa to najcięższy okres dla jakiegokolwiek sprzętu i ten markowy na pewno przetrwa do końca, ale jest go szkoda bo jak każde urządzenie się zużywa więc lepiej "zajechać"niemarkowy sprzęt, a na koniec budowy albo mieć nowy, albo wyrzucić, a kupić sobie taki który będzie służył lata.
    Niejednokrotnie po skończonej robocie zostawiałem klientowi narzędzia jakie kupowałem do niego na siebie zarobiły, a ich nowy właściciel cieszył się jak dziecko.
    Pozdrawiam i życzę słusznych wyborów.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    ja pracujac jeszcze kiedys tam w firmie ktora oprocz chemii (moj dzial) miala elektronarzedzia, hilti, hitachi, metabo, dewalt, makita, festool, bopsch czyli raczej takie lepsiejsze poszedlem do chlopakow z serwisu i mowie im: chlopaki, chce dobry kombimlotek do uzytku domowego, co mam sobie od was kupic. wiec relacja czysto nie handlowa bo to koledzy z firmy - wybrali mi metabo, modelu nie pamietam, ale faktycznie mam go z 7 lat i pieknie lata
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  7. #7

    Domyślnie

    ja polecam Makita lub niebieski Bosch - najnowsze modele są bardzo trwałe tylko te ceny ! a jak ci kasy nie szkoda to Hilti .

  8. #8

    Domyślnie

    O Makicie różne opinie są, choć generalnie pozytywne. Obeznie jednak rozważam albo Dewalt albo Metabo.

  9. #9
    Banned
    siefinpird

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Kod pocztowy
    42-600
    Posty
    42

    Domyślnie

    z autopsji polecam któres z szerokiej gamy tych urządzeń...

    http://www.bosch-professional.com/de...-101339-ocs-c/

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony