dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Meble BRW

  1. #1

    Domyślnie Meble BRW

    Witam co sądzicie na temat mebli z tej firmy?
    Widziałam ładne i niedrogie meble do dużego pokoju w Brw i szukam opinii . Patrząc na wiele z nich wychodzi, że lepsze są meble z ikea, z których ja zadowolona nie jestem.

  2. #2

    Domyślnie

    Pewnie opinii będzie dużo różnych.
    Ja mam meblościankę z BRW (3 rok) - tandeta jakich mało. belki ozdobne oklejone jakimś papierem - mogą służyć za higrometr - wiem jaka jest wilgotnośc powietrza w domu, bo jak jest sucho, to papier przylega, jak jest wilgoć, to papier się marszczy. Miesiąc temu młody otwierał witrynkę szklaną - na szczęście dolną i odpadła cała szyba razem z połową ramki - ramka klejona na styk jakąś kapką kleju - nie wiem co by było jakby to była górna witrynka.
    Generalnie to kupiłem meble BRW dwa razy - pierwszy i ostatni Fanem IKEI nie jestem - ale wolałbym już te

  3. #3

    Domyślnie

    Sporo zależy od kolekcji. Mieliśmy Bawarię z frontami z drewna orzechowego. Solidne wykonanie, bez zastrzeżeń.
    Mamy średnią cenowo Indianę i przy normalnym użytkowaniu sprawdza się przyzwoicie. Puszczały wkręty na dnie szuflad, papierową okleinę można uszkodzić, ale nie przy zwykłym delikatnym użytkowaniu.
    Mamy łóżko Luca i tu nie mamy żadnych zastrzeżeń jakościowych.
    Oglądałem jednak serie budżetowe i już w sklepie robiły wrażenie bardzo delikatnych.

    Porównując z Ikeą nie widzę dużych różnic jakościowych. Tam też zależy na co się trafi.
    Z8 z pracowni Z500. Mieszkamy od października 2014. Ściany: Ytong+20cm TO 032. Podłoga: 15cm TO grafit. Strop: 17-33cm regranulatu styropianu + 20cm wełny. 100% podłogówka. Kocioł: Immergass Victrix 24kW dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem 45l. Wentylacja: PE na skrzynkach + Luna.
    Dziennik budowy: www.budowa-domu.info

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pracowałem przy produkcji mebli w Irlandii Północnej i myślałem że ta fabryka produkuje tandetę dopóki nie zobaczyłem mebli BRW.15 lat temu kupiłem szafę przesuwną z tej firmy była tania wiec miała prawo się szybko rozlecieć.Ale teraz żona kupiła zestaw mebli składana z katalogu zestaw kosztował grubo ponad 3000 zł i.....nie dałbym teraz za niego 500 zł.Płyta oklejona papierem przy lekkim dotknięciu się uszkadza fronty oklejone najtańsza okleina 0,4 mm i to słabo oklejone, osprzęt najtańszy z najtańszych poprostu porażka.Jedynym plusem jest to że stoją i z kilku metrów wyglądają rewelacyjnie i każdy zachwala dopóki nie podejdzie bliżej i pyta czemu takie zniszczone.
    Nie, nie jestem wymagający mam kuchnię zrobioną 8 lat temu przez kolegę stolarza i mebelki wyglądają jak nowe i chetnie zabrałbym je do nowego domu a kosztowały 2700 zł i codziennie je widzę i dalej je uwielbiam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony