dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Pomoc w aranżacji mieszkania

    Z uwagi, że to mój pierwszy post na tym forum chciałbym Was wszystkich serdecznie przywitać.

    Bardzo proszę o pomoc w aranżacji łazienki, ponieważ za kilka dni muszę się określić co do rozmieszczenia przyłączy w budowanym mieszkaniu i w ogóle nie wiem jak się do tego zabrać. Może zaproponujecie mi jakieś ciekawe i praktyczne rozwiązania. Jeśli będziecie stawiać pytanie wanna czy prysznic, to wanna chyba, że i na prysznic znajdzie się miejsce. Co do drzwi na załączonych obrazkach można je przesunąć, gdyby była taka potrzeba. Dziękuję...


    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fedc0c13d19831bfmed.jpg
Wyświetleń:	334
Rozmiar:	53,2 KB
ID:	252031  

  2. #2

    Domyślnie

    Kinka dziękuję, chociaż podejrzewam, że ta wanna może się tam nie zmieścić. Jeśli ktoś miałby jeszcze jakiś pomysł to będę wdzięczny

  3. #3

    Domyślnie

    Te 70 cm jest w projekcie, ile rzeczywiście będzie okaże się jak tam będę, przy czym jeśli rzeczywiście wymiar ten będzie zachowany to po otynkowaniu i położeniu płytek znacznie się zmniejszy. Jest jedna łazienka, bez oddzielnego wc, a ten wystający element to właśnie pion.
    Ostatnio edytowane przez mike127 ; 31-03-2014 o 21:34

  4. #4

    Domyślnie

    @alicyja bardzo Ci dziękuję za ogromne zaangażowanie. Jestem naprawdę bardzo wdzięczny, że zechciałaś to zobrazować. Czy uważasz, że znalazłoby się tam miejsce na wannę narożną lub jeszcze dodatkowo prysznic?
    Ostatnio edytowane przez mike127 ; 02-04-2014 o 21:05

  5. #5

    Domyślnie

    Dziwniejsze, ale i coraz ciekawsze. Skłaniam się chyba ku standardowym rozwiązaniom, ale muszę rozważyć wszystkie za i przeciw, a przede wszystkim zobaczyć jak to na miejscu wygląda. A jak tak dobrze idzie, to może jeszcze na kuchnię byś zerknęła?
    Ostatnio edytowane przez mike127 ; 03-04-2014 o 20:09

  6. #6

    Domyślnie

    Nie, jeszcze nie, bo budynek jest w trakcie budowy, ale już teraz musiałem zaplanować rozmieszczenie wyposażenia łazienki. Łazienka nie jest duża, więc każde dodatkowe miejsce bardzo się przyda, dlatego z chęcią rozważę zaproponowaną ceramikę. Dziękuję...

  7. #7

    Domyślnie

    @Elfir, a co to za niebieskie linie? A gdybyśmy chciali pozostawić muszlę w pierwotnym miejscu?

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.162
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał mike127 Zobacz post
    @Elfir, a co to za niebieskie linie? A gdybyśmy chciali pozostawić muszlę w pierwotnym miejscu?
    to szklana kabina prysznicowa.

    Jak zostawisz wc w pierwotnym miejscu, to we wnęce przy prysznicu można ustawić pralkę z szafą, a umywalkę dać w miejscu pralki

  9. #9

    Domyślnie

    A co powiecie na takie rozwiązanie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie.JPG
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	22,0 KB
ID:	357945

  10. #10

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.162
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    tylko na rysunku jest bardzo mała umywaleczka. Nie jest ona wygodna w używaniu.

  12. #12

    Domyślnie

    W ogóle ta moja łazienka jest bardzo niepraktyczna, sam już nie wiem co można jeszcze wymyślić, chyba że rzeczywiście przenieść ją w miejsce pralki, tu gdzie jest grzejnik, tylko wtedy trzeba pozbyć się grzejnika. A tego typu umywalka jak poniżej?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	prysznic-bez-brodzika-nowoczesna-lazienka-plasterlina.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	11,8 KB
ID:	358020

    Lub jeszcze takie rozwiązanie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie.JPG
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	43,2 KB
ID:	358021
    Tylko nie wiem, czy dałoby się, aż tak bardzo przesunąć sedes...
    Ostatnio edytowane przez mike127 ; 08-06-2016 o 21:33

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.162
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    przecież to rozwiązanie jest identyczne z przedstawionym przeze mnie....

  14. #14

    Domyślnie

    No fakt, przepraszam. A czy uważasz, że przy takim rozwiązaniu będzie wystarczająco miejsca przed muszlą?
    Ostatnio edytowane przez mike127 ; 09-06-2016 o 17:31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony