dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie jeszcze raz o trawniku

    Hej, jest pola, około 60 arów, to jest póki co ziemia rolna, więc w oczekiwaniu na wszystkie formalności związane z przekształceniem na budowlaną, myślę, żeby już tam coś zasiać. Nie wiem czy raczej teraz czy raczej na wiosnę, - bo to jest takie zwykle pole zaorane, wygląda jak plantacja ziemniaków... I są takie grudy ziemi brzydkie. I co z tym zrobić, żeby się zrobiła łąka??? No i powierzchnia dosyć duża. Mimo że pytanie brzmi jak żart - żartem nie jest :))) Liczę na Wasze porady!

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    abromba

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    1.705
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Też chciałam mieć łąkę, na ziemię zaoraną po kukurydzy wysiałam mieszankę łąkową. Wyrosła na metr. Kosą tego nie szło skosić, a inaczej się nie dało, bo sialiśmy na nierówną ziemię. Lepiej kupić jednak - moim zdaniem - droższą mieszankę trawnikową - będzie niższa.
    Ale myślę, że warto coś posiać - w przeciwnym razie będziesz miał na wiosnę potworne błoto.

  3. #3

    Domyślnie

    Proponuje nast ępującą kolejnosc działań:
    1 Orka jesienna i tak zostawić na zime
    2 Wiosną kultywator i brona
    3 Następnie wysiew tego co tam sobie chcesz.
    Bardzo ważne żeby wyrównać i porozbijać bryły,bo potem bedziesz sie męczyć z koszeniem.

  4. #4

    Domyślnie

    Serdeczne dzięki :)) Czyli mogę liczyć na to, że będzie tam kiedyś ładny trawnik (łąka)...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony