dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    Domyślnie

    Chcę w tym roku zrobić jeszcze stan zerowy, a w przyszłym stan surowy (mam nadzieję zamknięty)

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tata110

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    7

    Domyślnie

    Nie ryzykuj z firmą EURO-DOM Tadeusza Ślarzyńskiego bo nigdy w tym domu nie zamieszkasz.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Macias

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    On 2002-08-05 15:37, Tata110 wrote:
    Nie ryzykuj z firmą EURO-DOM Tadeusza Ślarzyńskiego bo nigdy w tym domu nie zamieszkasz.
    Witaj Tata110,
    Widze ze juz drugi raz ostrzegasz przed ta firma, miales przykre doswiadczenie? Lub slyszales cos zlego.
    Pozdrawiam
    Maciej

  4. #4

    Domyślnie

    Wolałbym usłyszeć z czyich usług warto kożystać
    Ale dziękuję za ostrzeżenie, chociaż w Cz-wie o tym człowieku nie słyszałem.

  5. #5

    Domyślnie

    Mam namiar na przyzwoitą brygadę (tarnowskie Góry), ale dopiero od października (najpierw muszą skończyć mój dom!).
    Mogę podać namiary na PRIVA.

  6. #6

    Domyślnie

    Proszę Tomku o namiary.

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    michal23

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam!Nie wiem czy wiele pomogę, ale mam namiary na świetnego hydraulika z Częstochowy. Z wszystkich fachowców, których spotkałem jest najlepszy. Mam też kontakty do innych, którzy korzystali z jego umiejętności (gdybyś chciał Go sprawdzić).
    Jedyny problem to to, że trzeba Go dużo wcześniej zamówić ponieważ jest bardzo zajęty. A dodatkowy duży plus - nie jest wcale drogi. Pozdrawiam!

  8. #8

    Domyślnie

    Hydraulik potrzebny będzie pewnie za rok, ale już dziś chętnie przyjmę namiar na niego

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    michal23

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    3

    Domyślnie

    Przeslij swojego e-maila na [email protected], to przesle Ci namiary na hydraulika. Powodzenia i pozdrawiam!

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    michal23

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    3

    Domyślnie

    Przeslij swojego e-maila na [email protected], to przesle Ci namiary na hydraulika. Powodzenia i pozdrawiam!

  11. #11

    Domyślnie

    Proszę o kontakt : [email protected]
    Firma budowlana "WIR"

  12. #12

    Domyślnie

    Proszę o informację i kontakt na adres [email protected] Wykonujemy prace od stanu surowego pod klucz.
    Pozdrawiam

    Polecamy współpracującą z nami ekipę budowlaną (budowlanka ciężka do stanu surowego) Górale bardzo solidni.

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    profit

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    1

    Domyślnie

    JEŚLI NIE MUSISZ TO SIĘ NIE ŚPIESZ Z TĄ BUDOWĄ W TYM ROKU. CO NAGLE TO PO DIABLE. KAŻDY WYKONAWCA WYKORZYSTA TWÓJ POŚPIECH, KTÓRY JEST WSKAZANY TYLKO PRZY ŁAPANIU PCHEŁ.
    JESTEM INŻYNIEREM I MAM DUŻE ROZEZNANIE JEŻELI CHODZI O RYNEK BUDOWLANY W CZĘSTOCHOWIE I OKOLICY. JEŚLI TO CIĘ ZAINTERESUJE TO SIĘ ODEZWIJ [email protected] - COŚ PORADZIMY.

  14. #14

    Domyślnie

    Niestety nie udało mi się zacząć w 2002 (problemy natury dokumentacyjnej i chory architekt, chcę to zacząć w 2003 w marcu. I temat mógłbym zamknąć gdyby pewna ekipa nie wystawiła mnie do wiatru. Nieco zmartwiony lecz nie zdesperowany czekam na kolejne oferty.

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    Jeżeli jeszcze aktualne to odpowiedz na mój adres email. Zapewniam również dozór.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony