dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie a moze jakies ceny zagraniczne ktos wrzuci dla urozmaicenia?

    mam nadzieje ze nie tylko ja pisze z zagranicy i interesowaloby mnie to, a moze i kogos innego ile co kosztuje poza granicami Polski....

    wtedy Wy w Polsce moze odetchniecie z ulga ze u Was tak tanio a my tu sobie zaczniemy w brody pluc ze tutaj tak drogo...



    ja np. chce pomalowac chalupe z zewnatrz... w szwajcarii chca roznie... niektorzy i po 30 CHF za metr... dwa razy malowane z materialem....

    a gdzie indziej?

    w niemczech, usa, australii????

  2. #2
    bud-bet
    Guest
    bud-bet

    Domyślnie

    witam
    prowadze w polsce usługi budowlane,jak chcesz to moge przyjechać do Ciebie i pomalowć Twój dom musisz tylko podać ile to m2 w przybliżeniu i jaką farbą chcesz malować.
    PODAJE SWÓJ E-MAIL JAK CHCESZ TO NAPISZ
    [email protected]

  3. #3

    Domyślnie

    u nas laska kosztuje 50 zł , a na przykład w nrf-ie 50 euro.
    zarobki nie są za dobre , ale za to robota jest ciężka.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    GODZILLA - to nie ma najmniejszego sensu. Trzeba patrzeć w relacji do zarobków. Powiedzmy - ile metrów można pomalować za średnią pensję w Szwajcarii, a ile metrów w Polsce.

    Biorąc moje doświadczenie z pobytu w Anglii, to po otwarciu granic od 1 maja br najlepszym rozwiązaniem jest ściąganie materiału wraz z ekipą z Polski. Można zaoszczędzić ogromne pieniądze w relacji do cen lokalnych, nie mówiąc o tym, że wielokrotnie widziałem pracę budowlańców w Anglii i 99% z nich wywaliłbym na zbity pysk.

  5. #5

    Domyślnie

    W Szwecji funkcjonuje rozliczenie godzinowe. Proste prace jak malowanie to conajmniej 100SEK (ok. 50pln)/h. Tyle żąda Szwed. Oczywiście bez rachunków.

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    A moze tak za tyko 1.590.000,00 Euro?


    Gabriela

  7. #7

    Domyślnie ceny

    W Irlandi ceny sa różne,w zależności od rejonu.
    W hrabstwie Kerry np:
    Tynki-9-11 €/m2
    glazura-15-20€/m2
    przy budowie płaca około 2-3€ bloczek
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  8. #8

    Domyślnie anglia- na polnoc od londynu

    moge wam podac ceny ktore mnie troche zwalily z nog...
    - wymiana trzech kaloryferow (jednopanelowe na podwojne w tym samym miejscu i rozmiarze) wraz z glowicami termostatowymi- 850 funtow!
    - zaadoptowanie garazu bedacego juz czescia budynku z czesciowo zaizolowanymi scianami, bez wykonczeniowki( podloga, malowanie itd) i bez elektryki- 6500 funtow...
    szok!
    troche za bardzo zielona...

  9. #9

    Domyślnie

    Markys_Gdynia napisał:
    GODZILLA - to nie ma najmniejszego sensu. Trzeba patrzeć w relacji do zarobków. Powiedzmy - ile metrów można pomalować za średnią pensję w Szwajcarii, a ile metrów w Polsce.
    A ile mozna kupic paliwa za te pomalowane m2 w Polsce i w innych krajach.
    Ile mozna kupic narzedzi za cene usługi?
    W Polsce ceny tych towarów w relacji do usługi sa WYSOKIE,przy obecnych cenach usług nigdy sie nie zamortyzuja.
    Mam na myśli DOBRE NARZEDZIA,takimi z Tesco czy tez Auchen to nie praca.
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  10. #10

    Domyślnie

    Ceny?

    Prosze bardzo,
    w Irlandii dom okolo 110 mkw, nedznej jakosci, nowy, zbudowany wg. malo nowoczesnych technologii, slabo ocieplony (mostki termiczne) mikroskopijna dzialeczka ( ogrodek), wyglad identyczny jak 20-50 domow wokol to wydatek od. 250 tys euro do nawet 600 tys. euro w rejonie Dublina.

    Dlatego nigdy nie kupilbym tu domu i za jakis czas wracamy do PL, gdzie za taka kase mozna zbudowac dom pasywny w wysokim standardzie.
    less is more

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony