dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 122 z 122
  1. #121
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar k1krzysztof
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Kod pocztowy
    88-200
    Posty
    242

    Domyślnie

    Oj ...
    tak czytam i mam gęsią skórkę
    Mam ecodens silwer 20 jednof. /od 15 listopada/ servisant 15km ode mnie i jechał tydzień ale po kilku przypomneniach bo nawał roboty itd dojechał .
    Ponarzekał na Firmę Termet że od nowego roku / 2023 / to chyba nikt nie bedzie chciał im tego servisowac bo w ramach gwarancji mają ryczałt śmieszny a od 2023 to bardzo śmieszny .
    i ciekaw jestem czy jakiś servisant w okolicy a było 2 15-20km bedzie dostepny .
    Co do pieca to wspominał że jak przeżyje bezawaryjnie rok to póżniej jakoś już będzie . Najsłabszym ogniwem podobno jest pompa Vilo / kto by pomyślał / .
    U mnie Kocioł jest jako górne żródło i jak narazie załączyłem go tylko próbnie w ostatnie mrozy spalając 6m gazu . Pracował poprawnie / chyba / bez błędów , cicho jak dobrze pójdzie to następne załączenie przy przegladzie w listopadzie .
    Przy takim trybie pracy to szybciej zgnije niz sie zepsuje mam nadzieje .
    dom z 2000r OZC 10,3 kW
    PC Daikin 8kW + piec gaz20kW , grzejniki

  2. #122

    Domyślnie

    U mnie drugi rok chodzi ecocondens gold plus. Że pracuje to wiem stąd, że co jakiś czas przychodzą rachunki za gaz. Nawet w tym roku nie chciało mi się wzywać serwisu do przeglądu. Ze swojej strony bardzo polecam tą firmę.

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony