dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Magdzia, czyli nie jest tak źle, jak wynikalo z Twojego opisu.

    U mnie była sytuacja trochę inna, ja też wstawałam wczesnie, do tego w nocy do malych dzieci, pracowałam tyle samo, albo i dłużej, wożę się sama :
    Więc pomału wdrożyłam męża do innych zadań, tak więc jak jego nie ma, ja potrafię wszystko zrobić, jak mnie nie ma - oni nie zginą.

  2. #22

    Domyślnie

    Pewnie, że nie jest źle. Każdy ma swój zakres odpowiedzialności i jest OK. Ale sprzątam sama, i jeśli chodzi o to, czym i jak, to mam wiele do powiedzenia

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdzia
    Mnie tez by się przydała, bo przygnębia mnie perspektywa rozpoczynania każdej soboty do końca życia szorując w samych majtkach kabinę od środka
    Magdzia ,

    Ravak ma taki preparat - Ravak Anticalc Conditioner , który zapobiega powstawaniu zanieczyszczeń na ścianach kabin . Ja mam ich kabinę z powłoką anticalc i na pewno zakupię ich środki do czyszczenia i pielęgnacji . Może u Ciebie też się sprawdzą ?

    www.ravak.pl

    Pozdrawiam - Maxtorka

  4. #24

    Domyślnie

    Myślałam o tym, ale HG jest chyba tańsze. A ja nie mam anticalc (mam, ale w żelazku ) więc szyby (bo mam szklaną kabinę) myję tym HG. Ale brodzik akrylowy już innym preparatem

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony