dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    To mamy inne informacje z WARTY!!
    Mnie wyraźnie powiedzieli, że nikt nie musi być zameldowany, ani nikt nie musi mieszkać, by ubezpieczyć dom w budowie od kradzieży z włamaniem.
    Musza być za to dokonane jakiekolwiek dwa odbiory i odpowiednie antywłamaniowe okna i drzwi!

  2. #22

    Domyślnie

    najlepiej gdy na budowie ktoś mieszka. np ekipa budująca po sąsiedzku. po zamontowaniu ogrzewania to juz konieczność. kupujac okna pamiętajmy ze majprościej przez okno dostac sie do wnętrza budynku. ostatnio modna jest metoda wiercenia dziury pod klamką i otwieranie wewnętrznej klamki zakrzywionym drutem.

  3. #23

    Domyślnie

    Dobrą ochroną na to są okna z kluczykami albo przynakmniej z przycikami w klamce.

  4. #24

    Domyślnie

    Przykre ale prawdziwe. Mnie okradli (prawdopodobnie) pracownicy firmy "kogucik" ktorych mi polecono. Ci sami ktorym zlecilem prace remontowe i zniesienie kompletu pieknych drzwi drewnianych-wejsciowych do zamorowanej szczelnie piwnicy. Tylko oni wiedzieli co w tej piwnicy sie znajduje.
    Policja stwierdzila wlamanie, spisala protokol i historia zostala zakonczona. Winnego nie znaleziono, chyba nawet nie szukano. Proponuje wszystkiego dogladac i miec oczy otwarte.

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Wojti dnia 2002-07-13 17:46 ]</font>

  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    Rozbijanie klodek i zamkow,przecinanie ogrodzeń bylo na porzadku dziennym,na budowach polozonych tuż przy lesie,dopoki w jednym z nie wykonczonych domow nie zamieszkali Ukraińcy.Teraz material na budowie leży tygodniami nie zabezpieczony i zupelnie nic nie ginie.

  6. #26

    Domyślnie

    Jednym słowem:dwa w jednym,tani pracownicy i ochrona.Mario

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dentex

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam z Chorwacji
    ja planuje budowac dom w sposob ze sie z firmom lub wikonawcom umawiam na stan gotowi. Czyli to co w umowie musi bic. Jego sprawa jak dopilnuje robotnikow i zlodzieji. Po budowie poszczegulnog etapu to sasiad, lub podsluch i alarm z zawiadamianiem. Oprucz tego alarm ktori wlancza swiatlo i stwaza chalas.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony