dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie konie - Szczecin

    Chce zapisac mojego synka na jazde konna. Czy ktos z Was moze polecic dobra stadnine w Szczecinie?
    Pozdrawiam

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rpa_59

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    4

    Domyślnie

    Wrzuć to pytanie na wątek "NA KOŃ", tam jest większy ruch, może odezwie się ktoś z Twoich okolic.
    Pzdr

  3. #3

    Domyślnie

    Agnieszka,

    musisz zapytac Teski - ona chyba jezdzila konno, moze bedzie mogla ci podpowiedziec.

    Z tego co wiem, to niezla stadnina jest miedzy Policami a Szczecinem jak sie jedzie w strone glebokiego to po prawej stronie, ale nie pamietam jak ta wiocha sie nazywa (z drogi widac drogowskaz na ta stadnine). Siostra znajomej tam sie uczyla i potem jezdzila i bardzo sobie chwalila.
    Bede w Polsce za jakies 2 tygodnie to jak nie zapomne, to spisze ci ich nazwe i numer.
    GG: 5968319 ICQ: 268-273-797
    nasza działka: http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...q=syla1977&k=2

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miśki
    Agnieszka,

    musisz zapytac Teski - ona chyba jezdzila konno, moze bedzie mogla ci podpowiedziec.

    Z tego co wiem, to niezla stadnina jest miedzy Policami a Szczecinem jak sie jedzie w strone glebokiego to po prawej stronie, ale nie pamietam jak ta wiocha sie nazywa (z drogi widac drogowskaz na ta stadnine). Siostra znajomej tam sie uczyla i potem jezdzila i bardzo sobie chwalila.
    Bede w Polsce za jakies 2 tygodnie to jak nie zapomne, to spisze ci ich nazwe i numer.
    Dzieki - wiem juz gdzie to
    pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony