dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 16
Pokaż wyniki od 301 do 311 z 311
  1. #301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agnieszka1
    olewa glupie komentarze i ma swoje zdanie od poczatku do konca. Moze to sposob na to forum .....
    Pozdrawiam
    niestety aga wtedy nie będziesz popularna i będą nicki zmieniać żeby bluzgnąć na ciebie
    ale inaczej sie nie da, bo wiekszośc świat postrzega przez "JA", i nigdy nie przyznają się do błędu, a potem głosują na samoobrone lub sld, i chca najpierw ukraść żeby potem dzielić to co ukraśc sie nie da. to chyba spadek po komunie, wszak w polsce nie ma w parlamencie żadnej partii konserwatywnej, sami lewicowcy, "wrażliwi społecznie".
    gg: 27962

  2. #302

    Domyślnie

    mariusz gdzie sie schowałeś?
    gg: 27962

  3. #303

    Domyślnie

    Cytat Napisał shago
    Cytat Napisał Agnieszka1
    olewa glupie komentarze i ma swoje zdanie od poczatku do konca. Moze to sposob na to forum .....
    Pozdrawiam
    niestety aga wtedy nie będziesz popularna i będą nicki zmieniać żeby bluzgnąć na ciebie
    ale inaczej sie nie da, bo wiekszośc świat postrzega przez "JA", i nigdy nie przyznają się do błędu, a potem głosują na samoobrone lub sld, i chca najpierw ukraść żeby potem dzielić to co ukraśc sie nie da. to chyba spadek po komunie, wszak w polsce nie ma w parlamencie żadnej partii konserwatywnej, sami lewicowcy, "wrażliwi społecznie".
    oj Shago - zebys wiedzial ilu ludzi juz na mnie nabluzgalo
    Wystarczy ze mam inne zdanie i sodoma gomora .......
    Wystarczy ze napisalam ze blacha na dach jest "be" i z tego wyciagneli wnioski ze traktuje ludzi mniej zarabiajacych z gory i wogole to mam sie zabierac z zabawkami do domu
    Wiec jak tu traktowac powaznie to forum ?

  4. #304

    Domyślnie

    Trachu!
    Przykro mi,że Cię rozczarowałem.Ale powiedziałem tylko to,co myślę.Szczerze i bez owijania w bawełnę.No i spokojnie bez inwektyw i pieniactwa.Ale nie wiem czemu mam przeczucie,że Twoje stanowisko jest zbliżone do mojego.

  5. #305
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Cytat Napisał shago
    mariusz gdzie sie schowałeś?
    W Polsce, miałem wyjazdy byznesowe

  6. #306

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agnieszka1
    oj Shago - zebys wiedzial ilu ludzi juz na mnie nabluzgalo
    Wystarczy ze mam inne zdanie i sodoma gomora .......
    Wystarczy ze napisalam ze blacha na dach jest "be" i z tego wyciagneli wnioski ze traktuje ludzi mniej zarabiajacych z gory i wogole to mam sie zabierac z zabawkami do domu
    Wiec jak tu traktowac powaznie to forum ?
    kazda sroka swój ogonek chwali
    ja w projekcie mam dachówke ale bede mial blache matową bo dach dwuspadowy prosty, szkoda kasy. zgodze sie jednak że blacha to nie dachówka i mogą ja miec na dachu nie tylko biedacy.
    gg: 27962

  7. #307

    Domyślnie

    Cytat Napisał pattaya
    Trachu!
    Przykro mi,że Cię rozczarowałem.Ale powiedziałem tylko to,co myślę.Szczerze i bez owijania w bawełnę.No i spokojnie bez inwektyw i pieniactwa.Ale nie wiem czemu mam przeczucie,że Twoje stanowisko jest zbliżone do mojego.
    czyżby trachu wypowiedział mysl, która każdemu po głowie krązy? trzeba jednak jeszcze sie uczyć żeby nie wdawać sie w pyskówkę, takie treningi jak joga to forum czasami spełnia ta rolę.
    cos napiszesz i czwiczysz siłe woli żeby nieobluzgnąć "rozmowcy".
    jest jednak jakaś korzyśc z forum muratora
    gg: 27962

  8. #308

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agnieszka1
    Wystarczy ze napisalam ze blacha na dach jest "be" i z tego wyciagneli wnioski ze traktuje ludzi mniej zarabiajacych z gory i wogole to mam sie zabierac z zabawkami do domu
    ze mna nie chcieli dyskutować (znaczy takie hasła pisali), w tym wątku również, chociaż akurat nie wiem czego, bo oprócz boba budowniczego nikomu złego słowa nie odpowiedziałem. zrobili ze mnie wręcz przyczynę tego że na forum takie zwyczaje panują. prawie minilapin nie mylic z mimilapinka powiedziała ze to moja wina, pewnie za koklusz, trzesienia ziemi i rak macicy również shago odpowiada.
    gg: 27962

  9. #309

    Domyślnie

    To Twoja wina,że mój sąsiad chleje

  10. #310

    Domyślnie

    Cytat Napisał pattaya
    To Twoja wina,że mój sąsiad chleje
    ale tylko jeden, to że drugi chleje to wina precza.
    precz z preczem!!!!!!!!!!!!!!!
    gg: 27962

  11. #311

    Domyślnie

    No i jak dalej?

Strona 16 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony