dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 29
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 575
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Wiernie wracam do....


    Obecnie używam.....


    A mam na oku (nosie?).....


    ...piękny, kobiecy, kwiatowy zapach. No i po kilku godzinach przypomina nutą...Eternity CK

    A tak przy okazji: kupowaliście kiedyś perfumy przez internet? Jest strona, na której faktycznie wszystko jest tańsze. Rzeczywiście po rozpakowaniu ma się to co się zamawiało? Ja zawsze kupowałam tylko w sklepie, ale różnica w cenie jest spora....Sama nie wiem...

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Bio

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Zapach Wigier w bezwietrzny letni dzień na moment przed wschodem słońca. Nie znam nic lepszego
    życzliwość jest w cenie, jednak czasami nerwy puszczają.....

  3. #23
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Ten jest tez wapanialy, powachajcie:
    JOOP-ALL ABOUT EVE


    Gabriela

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bio
    Zapach Wigier w bezwietrzny letni dzień na moment przed wschodem słońca. Nie znam nic lepszego
    październikowy zapach dymu z kartofliska - zapach nadchodzącej jesieni

  5. #25

    Domyślnie

    Wspaniale. Wody toaletowe za trzy stówy. super.

    A ja to jestem kobieta z plebsu - używam najchętniej wody i perfum Yria od Yves Rocher, czyli perfumerii, która oferuje luksus dla ubogich.


    Pozdrawiam

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Cytat Napisał BK
    Wspaniale. Wody toaletowe za trzy stówy. super.

    A ja to jestem kobieta z plebsu - używam najchętniej wody i perfum Yria od Yves Rocher, czyli perfumerii, która oferuje luksus dla ubogich.


    Pozdrawiam
    Ech, wcale nie trzy stówy. Przez internet można kupić dużą butlę za niecałe dwie...Ja sobie sama nigdy nie kupuję. A mąż zadowolony, bo nie musi się głowić co kupić na Gwiazdkę/urodziny.... Poza tym już się przekonałam, że te z "górnej półki" to się bardziej opłaca, bo psikasz się rano i pachniesz cały dzień. Ja jedne perfumy mam baaardzo długo. A drogi podkład (Estee Lauder- wspaniały) mam już rok i jeszcze 1/4 buteleczki mi została! Ile tańszych w tym czasie bym kupiła? Odbiegłam od tematu, przepraszam, ale poczułam się wezwana do odpowiedzi...

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Zgadzam się Jagna a po drugie chociaż perfumy mam zgórnej półki jak na nic innego mnie nie stać A może mąż mnie rozpieszcza

  8. #28

    Domyślnie

    Mój prywatny ranking zapachów damskich to:

    1. DKNY - Donna Karan => dla mnie absolutny hicior ostatnich 3 sezonów !!!;
    2. ESCAPE - Calvin Klein => nierozłącznie związany ze wspomnieniami o naszym małżeństwie, na przemian z DKNY używam na przemian w zależności od nastroju;
    3. DOLCE VITA - Christian Dior => kupiony jako pierwszy "poważny" kobiecy zapach za ciężko zarobione pieniądze (kupiłam go za 100 DEM w 94 roku - to było wówczas jakieś 150 pln a ja zarabiałam 500 pln na miesiąc - czysta rozpusta !!! )

    Pozdrawiam,
    ALison

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Właśnie wczoraj odwiedziłam Sephorę i oczarował mnie nowy zapach
    Diora - Pure Poison .
    Na pewno go sobie sprawię choć cena mnie lekko wywróciła .
    Niestety Dior zawsze był troszkę " do przodu " z cenami

    Maxtorka

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Funia
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    5.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Noooo, stary dobry Farenheit.

    Z męskich jeszcze Emporio Armani




    Z damskich to jeszcze Lancome Poeme


  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Funia a Emporio, ale damskie znasz? Ja miałam Emporio Night, ale tego "normalnego" Emporio nie znam. Podobno śliczne. Ale też chyba bardzo popularne...
    Maxtorka o Pure Poison też słyszałam, ze cudne...Jaka to nuta? Kwiatowa, słodka, jaka?...
    Ja kiedyś lubiłam świeże, typu Aqua di Gio, czy Escape (KC) teraz jakoś bardziej mi podchodzą kwiatowe...Starzeję się chyba...

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Funia
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    5.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Jagna, damskie Emporio dla mnie ok., ale bez rewelacji, za to męskie, ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

    A Jak lubisz takie kwiatowe, nieco "ciężkie", to sprawdź to moje Poeme. Może Ci przypaść do gustu.

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    na mojej półce
    - Calvin Klein Contradiction

    - Noa
    Cacharel


    -212

    -lacoste


    - Bruno Banani
    -Espritt
    -Sergio Toschini
    -Joop La Bain !!!!!
    -Ewa -pollena
    i inne.....niestety jestem zapachomanką

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga J.G
    Zgadzam się Jagna a po drugie chociaż perfumy mam zgórnej półki jak na nic innego mnie nie stać A może mąż mnie rozpieszcza

  15. #35

    Domyślnie

    Ależ tu pachnie

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wakmen
    Cytat Napisał RolandB
    a ja od dawna uzywam boss dark blue ... ( nie mylic z bols blue )
    Czy to ten:

    Opakowanie wygląda troszeczkę jak schaker .

    hehehehe tak to ten ...

    pozdrawiam
    /Roland

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jagna
    Funia a Emporio, ale damskie znasz? Ja miałam Emporio Night, ale tego "normalnego" Emporio nie znam. Podobno śliczne. Ale też chyba bardzo popularne...
    Maxtorka o Pure Poison też słyszałam, ze cudne...Jaka to nuta? Kwiatowa, słodka, jaka?...
    Ja kiedyś lubiłam świeże, typu Aqua di Gio, czy Escape (KC) teraz jakoś bardziej mi podchodzą kwiatowe...Starzeję się chyba...
    Jagna ,
    jeżeli lubisz zapachy kwiatowe to Pure Poison powinien Ci się spodobać ,
    chociaż ten zapach jest tak naprawdę trudny do określenia . Niby kwiatowy ale nie tak jednoznacznie , bardzo ciepły ale nie slodki i duszący . Oto jego opis z prasy kobiecej :
    "Został on stworzony z myślą o młodych , współczesnych , pewnych siebie kobietach obdarzonych naturalną mocą uwodzenia i jak przystało na zapach ze świata haute couture , nosi piętno czystego luksusu . Bajeczny Pure Poison , któremu świeżość nadaje jaśmin i kwiat pomarańczy , a zmysłowości drzewo sandałowe i biały bursztyn , przeznaczony jest dla kobiet nielubiących nudy i kochających tajemnice . Pierwszą odkryją tuż po otwarciu ciemnofioletowego opakowania - przepiękny , perłowy i świetlisty flakon .

    Pozdrawiam - Maxtorka

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    u nas zapachy są okropnie drogie .... dlatego ja zaopatruję sie w strefach bezcłowych -osobiście lub przez znajomych - 50% taniej niz u nas !!! !!!!

    Ale pokazaly się firmy np. Bi-es , które fantastycznie imitują oryginały perfum , polecam !!!

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    Funia, Maxtorka, dzięki serdeczne. Jak będę w jakiejś Sephorze to se niuchnę...

  20. #40

    Domyślnie

    wild rain (gillette) - tanio, no ale ja buduję...

Strona 2 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony