dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 29 z 29
Pokaż wyniki od 561 do 575 z 575
  1. #561
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    to ja tez poprosze

  2. #562
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200620 - tutaj jest lista (wiele z nich już zmieniło nazwy, trzeba szukać).
    A co konkretnie Cię interesuje markoto?
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  3. #563
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    no wlasnie mam kilka typow i musze wreszcie sie na cos zdecydowac

  4. #564
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    To jak zdecydujesz to daj znać
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  5. #565
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    dzięki, za priv.
    Przemyślę, bo tanio nie ma.

    Swoją drogą ciekawi mnie, co to za perfumy Chanel Mademoiselle za 130 zł? 100 ml edp. Przecież to niemożliwe...

  6. #566
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    dzięki, za priv.
    Przemyślę, bo tanio nie ma.

    Swoją drogą ciekawi mnie, co to za perfumy Chanel Mademoiselle za 130 zł? 100 ml edp. Przecież to niemożliwe...
    Przesłałam Ci taki namiar ?? Przecież one nie schodzą poniżej 300, skąd masz tą cenę ?

    A co do ceny ... ja wolę kupić bardzo dobre perfumy nawet po 450 pln za 30 ml, ale jak raz go użyję, to nawet po dwukrotnym praniu sweterka czuję zapach . śmieszy mnie "odnawianie" zapachu po kilka razu dziennie w toalecie przez niektóre dziewczyny (jak się zapachy zmieszają, to wejść nie idzie do wc).
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  7. #567
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    nie, nie, to są dwie różne sprawy
    przesłałaś mi namiar na Diora w cenie rzekłabym normalnej.
    "Pochodziłam" jednak wczoraj po allegro i zaczęłam się zastanawiać, co oni sprzedają za to 130 zł. Przecież nie CC?? Nawet jeżeli, jak ktoś tam napisał, są to perfumy z likwidacji perfumerii, to też za darmo ich nie dają.
    Ciekawa byłam, czy coś wiesz na ten temat. Też lubię dobre perfumy, ale z drugiej strony zdarzało mi się kupić Diora za 150 zł a CC za 200, jak była promocja w sklepach wolnocłowych. A 450 za 30 ml to rozbój w biały dzień i koszmarna marża sprzedającego ..... niezależnie od rodzaju perfum.

  8. #568
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS Zobacz post
    . A 450 za 30 ml to rozbój w biały dzień i koszmarna marża sprzedającego ..... niezależnie od rodzaju perfum.
    Nie do końca. Po pierwsze to nie wody tylko czysty extrakt, a po wtóre, to pan nassomatto ma takie poczucie humoru, że jego zapachów nie ma w perfumeriach (zagranicznych) przez cały rok, tylko robi takie "rzuty". Uważa, że jego marka musi być niszowa i raczej niekoniecznie tania, a przede wszystkim ciężko dostępna. Ale warto było tyle dać, uwierz mi.
    A co do cc za 100 pln - to niestety większość aukcji to podróbki, wożone z turcji, tunezji itp. Dziewczyny z wizażu starają się wyszukiwać takie aukcje i zgłaszają adminowi, ale to walka z wiatrakami. Lepiej po prostu poradzić się doświadczonych zakupoholiczek, które z zamkniętymi oczami poznają co to za zapach i czy podrobiony (wydaje się to być niemożliwe, ale to lata praktyki).
    Aha, w likwidację perfumerii nie wierz, to stała zagrywka .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  9. #569

    Domyślnie

    A co sądzicie o srebrnym Hugo Boss? Od wielu lat go używam, ja już do niego przywykłem, ale zaskakuje mnie, że sporo dziewczyn zwracało uwagę na mój zapach i dopytywało się jakich perfum używam Mojej żonie też się bardzo podobają i nie mogę zmienić perfum, więc przynajmniej nie mam problemów z wyborem zapachu

  10. #570

    Domyślnie

    Ja ostatnio wywąchałam i zamówiłam ten zapach. Delikatny, subtelny...super!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bvlgari-blv-eau-p&.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	43,4 KB
ID:	22071  
    "masz to na co godzisz się"

  11. #571

    Domyślnie

    ja od dawna nie rozstaje sie ż HUGO BOSS DARK BLUE - jak dla mnie bomba

  12. #572

    Domyślnie

    Kenzo Air Intense i CH 212 man

  13. #573

    Domyślnie

    Ostatnio dostalem w prezencie Chanel Platinum Egoiste i musze przyznac, ze z wszystkich zapachow, ktore do tej pory mialem ten mi najbardziej odpowiada

  14. #574

    Domyślnie

    Moje najulubieńsze to Ives Rocher kokosowe i bez.

  15. #575

    Domyślnie

    W moim domu te z sa ulubione zapachy - to zwykle olejki rózane. I wykorzystuje te od Pachnacej szafy do mini kominków z podgrzewaczami. Zapach w domu jest rewelacyjny.

Strona 29 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony