dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Pewnie, że parterówka! Nie zastanawiaj się ani minuty!
    Czy teściowa nigdy nie mieszkała w bloku? Ja owszem - i mam dość! serdecznie! Wróć się ze 3 razy na piętro, gdy Ci się spieszy i jesteś np. w kreacji wieczorowej po jekiś drobiazg to naprawdę docenisz dom parterowy!
    Ja co prawda mam piętro, ale tylko nad 1/3 domu i w planach jest, żeby były tam pokoje dla dzieci! Ja nie mam ochoty łazić po schodach (a zwłaszcza jak bedę miał XX- dzieści lat).
    Co za człowiek - własnym dzieciom taki los szykować !

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PREZESUM RECORDUM Avatar Whisper
    Zarejestrowany
    Dec 2003
    Posty
    7.604
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    253

    Domyślnie

    Parterówka. Wygodniej - nie musisz ganiać po schodach. Ciszej - dziecko wbiegające na schody robi sporo hałasu. Dziecko spadające ze chodów jeszcze więcej. No i według mnie rozłożysty dom wygląda ładniej (ale to moje zdanie )
    Pozdrawiam, Whisper

    Bo im nie wystarczy patrzeć na ręce - im te ręce trzeba obcinać...
    Dziennik Whisperów
    Komentarze

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Whisper

    ...nie tylko Twoje
    Pozdro
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  4. #24

    Domyślnie

    Witam, wiadomo ile ludzi tyle opinii, . Ja jestem za poddaszem, a schody sie przydają, mam prace raczej siedząca, gdzieś się trzeba czasami pogimnastykowac . Pozatym za dwupoziomowym przemawaija do mnie względy ekonomiczne np. ogrzewanie, ciepło lepiej sie rozchodzi do góry niz na boki, sprawdziłam wśród znajomych. Pozatym lubię posiedzieć z ksiązka na moim balkoniku z widokiem na mój sad i ogród.... Decyzje jaki domek musisz sobie dobrze przemysleć, bo to Wy tam bedziecie mieszkać z mężem nie teściowa. Pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Witaj!
    Ja też jestem za domem parterowym.
    Sporo czasu minęło od czasu kiedy napisałaś tego posta. Jeżeli możesz to powiedz co w koncu wybraliście.
    .
    ps. mam nadzieję , że wybierałaś Ty z mężem , a nie teściowa z synem.
    Pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    Wedlug mnie decyduje ten kto bedzie mieszkal!
    Skoro ona woli z poddaszem uzytkowym to niech sobie taki postawi i juz a Ty upieraj sie przy swoim bo w koncu to bedzie Twoj dom i to Ty masz byc szczesliwa to Tobie ma sie on podobaci to dla Ciebie ma byc wygodny!!!

    A Twoj maz skoro chcial poczatkowo parterowy (bo tak rozumiem z tekstu) a zmienil zdanie pod wplywem mamusi (to wynika z tego ze Jemu to i tak wszystko jedno) to w koncu kogo i po co On chce tym domem uszczesliwiac Ciebie bo jestes jego zona czy swoja mamusie???

    Sory za styl odpowiedzi - ale taka jestem jak mnie ktos wkurza to jestem bezwzgledna i mowie co mysle - prosto w twarz!
    Jestem z Toba i pamietaj nie daj sie to TWOJ DOM I TWOJEGO MEZA A NIE TESCIOWEJ!!!!
    Dziekuje Moderatorom za czujnosc - w koncu sprawiedliwosc!

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony