dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 18
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 342
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    verunia domek jest sliczny , zdjecia bardzo ladne. Gratuluje.

  2. #22

    Domyślnie

    Bardzo ładna kuchnia. Zklasą

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    Dzięki. Bardzo też wygodna i łatwo zachować w niej czystość. Bardzo dobrze sprawdzają sie szuflady. Łatwo schować i łatwo znaleźć.

  4. #24

    Domyślnie

    Bardzo słodki domek, super kolory elewacji - czy dobrze wyglądają bonie wokół niektórych tylko okien? Jakie kolory elewacji brałaś jeszcze pod uwagę. Budujemy podobna parterówkę , dach będzie grafitowy, w projekcie mamy bonie wokół okien ,we wnęce wejściowej i na narożnikach i nadal nie mam wybranych kolorów. Pozdrawiam.

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ja tez poczadzę.... ładniusia parterówka

  6. #26
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał D`arek
    Bardzo słodki domek, super kolory elewacji - czy dobrze wyglądają bonie wokół niektórych tylko okien? Jakie kolory elewacji brałaś jeszcze pod uwagę. Budujemy podobna parterówkę , dach będzie grafitowy, w projekcie mamy bonie wokół okien ,we wnęce wejściowej i na narożnikach i nadal nie mam wybranych kolorów. Pozdrawiam.
    Nie wiem jakie masz ściany ale jeśli białe, to do grafitu super pasuje kolor szarobłękitny na dodatki. W naszym projekcie pierwotnie dach był też grafitowy, białe ściany i oliwkozielona stolarka. Też fajne zestawienie . A w ogóle grafit łatwo łączyć ze wszystkim, ważne żeby całość wyglądała przyjemnie dla oka. Niektóre okna mam zbyt blisko siebie, więc gdybym dała bonie na każdym, efekt byłby nieciekawy. Myslę że tak jak jest jest dobrze, czasami od nadmiaru głowa boli.

    Pozdrawiam gorąco wszystkich parterowców. Chciałabym aby na moim osiedlu było ich więcej. Ze zgrozą myślę o tym że koło mnie może powstać kilkukondygnacyjny domek.

  7. #27
    Guest

    Domyślnie


    Widok domu z drugiej strony

  8. #28
    Guest

    Domyślnie

    Już nikt nic nie powie? Mogą być też uwagi krytyczne. Nie pogniewam się.

  9. #29
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kejtii

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    9

    Domyślnie

    witam , bardzo mi sie ten dom podoba, a i kuchnia jest bardzo w moim stylu- podpowiesz w jakim studio kuchennym je zamawialas??
    to jest to co tygrysy lubią najbardziej...

  10. #30
    Guest

    Domyślnie

    Witam. Kuchnię zamawiałam w Lublinie w firmie Tola. Polecam . Zrobili wszystko ,łącznie z projektem (na podstawie mojej koncepcji ale z pewnymi ulepszeniami), zakupem sprzętu i jego montażem. I co najważniejsze nie zdarli pieniedzy i zrobili w terminie. Ta sama firma zrobiła też szafy zabudowane i szafkę bufetową dzięki temu mam to wszystko wjednym kolorze

  11. #31
    Guest

    Domyślnie


    Jeszcze raz wstawiam kuchnię bo poprzednie zdjęcie nie wyszło

  12. #32

    Domyślnie

    bardzo sympatyczny ten twój domek, ale nie bądź taka pokaż nam więcej zdjęć zwłaszcza z wewnątrz , to co do tej pory pokazałaś jest super.

  13. #33

    Domyślnie

    kuchnia......to jest to, prawie same szuflady, będę miała podobnie, gratuluje wyboru


  14. #34

    Domyślnie

    Verunia mozesz mi przeslac namiary na ta firme z Lublina, ta ktora robila ci meble kuchenne. Ja jestem dopiero na etapie pozwolen, ale mam zamiar zaczac na wiosne, i do wykonczeniowki jeszcze daleka droga ale juz zbieram ciekawe namiary.

  15. #35

    Domyślnie

    Verunia mozesz mi przeslac namiary na ta firme z Lublina, ta ktora robila ci meble kuchenne. Ja jestem dopiero na etapie pozwolen, ale mam zamiar zaczac na wiosne, i do wykonczeniowki jeszcze daleka droga ale juz zbieram ciekawe namiary.

  16. #36
    Guest

    Domyślnie

    Aik, jasne że mogę. Tę firmę z czystym sumieniem mogę polecić.
    Tel. (081) 75-70-364 właściciel -Robert Nowicki

  17. #37

    Domyślnie

    Śliczny domek , brawo !

  18. #38

    Domyślnie

    superowy domek

  19. #39

    Domyślnie

    Piękny i gustowny wystrój Mi podoba się kuchnia jestem na etapie wycen ale ponoć mieszkam w bardzo drogim rejonie Polski Dlatego proszę jeżeli nie jest to tajemnicą o podanie ceny kuchni Albo będę u siebie negocjoewć cenę albo zrobię w Waszym rejonie.

  20. #40
    Guest

    Domyślnie

    Sama zabudowa kuchni kosztowała po długich negocjacjach 8100, a sprzęt 11000( płyta ceramiczna, piekarnik elektryczny, zmywarka, okap-Ariston,lodówka Bosh,zlewozmywak z konglomeratu z baterią i młynkiem do rozdrabniania). Ceny z przed roku

Strona 2 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony