dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Instalacja CO

  1. #1

    Domyślnie Instalacja CO

    Witam kto odpowie na pytanie z jakiego materialu wykonać instalacje CO. Wybrać miedź, system z tworzywa pod kontem /co jest na dzien dzisiejszy tańsze, łatwe w wykonaniu-typu zrob to sam oraz trwałość materiału/
    Pozdrawiam
    Jarek

  2. #2

    Domyślnie

    chyba pierwsze kryterium to; jaki będzie kocioł CO
    na paliwo stałe - wtedy miedz
    czy np na olej czy gaz - a wtedy może być plastik.

    temat bardzo szeroki może na początek użyj "szukaj"

    poczytaj też posty kolegi "niezły"
    i kolegi "Adamos48"
    Słuchaj wszystkich ale swojego rozumu się trzymaj! ---- Pozdrawiam.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar niezły
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    2.092
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Jeśli ja potrafię zrobić taką instalację to pewnie inni też ale tak na poważnie Jeśli do samodzielnego montażu to system rozdzielaczowy i rury wielowarstwowe żeby coś doradzić indywidualnie trzeba więcej danych Myślę ze jestem w stanie pomóc może nawet jakieś zdjęcia nigdzie nie publikowane oczywiście jeśli czas pozwoli
    Swoją droga próbowałem kiedyś założyć dział w którym chciałem ludziom pomóc ale jak widać każdy woli zakładać nowe wątki tylko że osoby posiadające jakąś wiedzę nie mają zbyt wiele czasu na przeglądanie całego forum
    http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=7285
    Pytaj a my ci pomożemy
    hydraulik do usług http://forum.muratordom.pl/hydraulik...t7285-1740.htm


    Zależy mi na opinij jaką inni mają o mnie

  4. #4

    Domyślnie

    Witam serdecznie jestem tu nowy wiec wybaczcie jeśli się komuś "wtryniłem w posta" , ale do rzeczy:
    Chcę w moim remontowanym domku zrobić instalację tzw. niskotemperaturową systemu otwartego a więc na wyjściu z pieca około 50-60st. Zakupiłem już piec na paliwo stałe DOMINO II z Pleszewa 9kw sterowany prostą automatyką , nadmuchem, pompą c.o. oraz odpowiednio wieksze grzejniki panelowe 5szt. Poradzcie mi proszę czy warto zakładać do takiego typu instalacji zawór mieszający( jaki),czy nie będzie występowało gotowanie sie wody (5 grzejników na piętrze + podgrzewacz c.w około 100-140l może większy )ewentualnie doradzcie co w takiej instalacji powinno sie znalezdz prócz pompy i zaworu różnicowego . Pytam bo cięzko mi znależ dobrego fachowca , który wiedziłby albo doradził konkretnie a nie tylko lutował miedz.
    (P)Olewaniem zarabiam na życie

  5. #5

    Domyślnie

    Witam serdecznie jestem tu nowy wiec wybaczcie jeśli się komuś "wtryniłem w posta" , ale do rzeczy:
    Chcę w moim remontowanym domku zrobić instalację tzw. niskotemperaturową systemu otwartego a więc na wyjściu z pieca około 50-60st. Zakupiłem już piec na paliwo stałe DOMINO II z Pleszewa 9kw sterowany prostą automatyką , nadmuchem, pompą c.o. oraz odpowiednio wieksze grzejniki panelowe 5szt. Poradzcie mi proszę czy warto zakładać do takiego typu instalacji zawór mieszający( jaki),czy nie będzie występowało gotowanie sie wody (5 grzejników na piętrze + podgrzewacz c.w około 100-140l może większy )ewentualnie doradzcie co w takiej instalacji powinno sie znalezdz prócz pompy i zaworu różnicowego . Pytam bo cięzko mi znależ dobrego fachowca , który wiedziłby albo doradził konkretnie a nie tylko lutował miedz.
    (P)Olewaniem zarabiam na życie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony