dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Kładzenie gładzi gipsowej

    Witam.
    Szukam sprawdzonych porad odnośnie kładzenia gładzi gipsowych na ścianach, które były wcześniej pomalowane farbą akrylową. Wykonałem już sufit podwieszany. Został już wygipsowany i teraz czeka mnie wykończenie ścian. Czym wcześniej należałoby je zagruntować i czy warto? O czym jeszcze należałoby pamiętać przed samym położeniem gładzi?
    Mam jeszcze jeden problem z grzybem. W części pokoju, który "wystaje" na zewnątrz względem partru (pokój jest piętrze) pojawia się grzyb. Wcześniej były już używane różne preparaty grzybobójcze ale ciągle są z tym problemy. Dom z zewnątrz będzie dopiero ocieplany za jakieś 2 lata. Zrobiłem kratkę wentylacyjną, mając nadzieję że to przez wilgoć i brak wentylacji. Ktoś miał podobne problemy? Niech się podzieli pomysłami jak z tym sobie poradził.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    invx

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.066

    Domyślnie

    podloze jak najbardziej powinno sie zagruntowac, zeby zmniejszyc pylistosc, zwiekszyc przyczepnosc, wyrownac nasiakliwosc, etc. jesli masz grzyba, to KONIECZNIE musisz go zlikwidowac przed szopachlowaniem, jesli nie pomagaja powierchniowo stosowane preparaty grzybobujcze, trzeba skuc tynkm na tym fragmencie, naniesc preparat grzybobujczy, i uzupelnic ubytek. To samo od zewnatrz. I oczywisice musisz odnalezc przyczyne powstawania grzyba i ja zlkwidowac, np. jesli jest to wina zlej izolacji fundamentow to trzeba odkopac i ja poprawic.

    P.S.
    przestrzegam przed GIPSAR perfect, bo mozesz tym zepsuc sicane czyt. "przedobrzyc"

  3. #3

    Domyślnie

    odnosnie grzyba to mniemam ze albo sciana jest za cienka albo cos nie tak z izolacją ?
    kontakt 502080438

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał JacekS
    odnosnie grzyba to mniemam ze albo sciana jest za cienka albo cos nie tak z izolacją ?
    dopuki nie uporasz się z tym problemem zapomnij o gładzi.Będzie jeszcze gorzej.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony