dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 57
  1. #1

    Domyślnie !!!!!Właśnie skasowałam sobie wszystkie nr tel. z kom. !!

    Nie wiem czy już sobie palnąć w łeb czy jeszcze się pomęczyć ze sobą. Numery miałam tylko w komórce - do rodziny to jeszcze część pamiętam, troszkę ma mój mąż u siebie, ale reszta przepadła. Jestem tak zła, że chyba zwariuję!!!!!!!!!! Zachciało mi się nowego telefonu

  2. #2

    Domyślnie

    powoli odzyskasz
    podaje mój
    0700997

    Słuchaj wszystkich ale swojego rozumu się trzymaj! ---- Pozdrawiam.

  3. #3

    Domyślnie

    hi, hi - ten to pamiętam

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Zadzwoń z innego aparatu do Call Center swojego operatora i przedstaw swój problem.
    Przypuszczam,że dane są do odzyskania. Pozostaje tylko problem czasu, miejsca i kosztów.
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Ja kiedyś też straciłem wszystkie wpisy w telefonie. Te często używane to łatwo odzyskać ale całą masę nieużywanych raczej nie. Nawet jeśli miałbym bilingi z ostatnich kilku lat to wykonywałem całą masę telefonów niewpisanych do książki. A niektóre wpisane nr. telefonów mogły być nigdy nawet niewykręcone.

  6. #6

    Domyślnie

    Wowka - podsunąłeś mi pomysł ... muszę poczekać też na billing to część nr na nim znajdę!!!

  7. #7

    Domyślnie

    Jezier - widzę, że o billingach napisaliśmy w tej samej chwili. Masz rację ciężko będzie się z nich zorientować czyje są Ale fakt jest też taki, że miałam wiele nr już dawno nie wybieranych - przynajmniej sobie odświeżę listę kontaktów

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    możesz jeszcze przełożyć kartę SIM do innego telefonu, te numery które są na karcie SIM raczej trudno przypadkowo skasować (choć mogło się to zdarzyć nie powiem). Nowsze telefony kopiują całą książkę telefoniczną do swojej pamięci i stamtąd je łatwo stracić. Jeśli jednak miałaś jakieś telefony na karcie SIM (np. wpisane jeszcze dawno dawno temu na starym telefonie), to mogą tam nadal być. Możesz albo sprawdzić przekładając kartę do innego telefonu. A może pomoże też taka procedura: wyjmij kartę, włącz telefon, wyłącz telefon, włóż kartę, włącz telefon znowu. Może wtedy zechce sam sprawdzić czy coś ew. jest na twojej karcie.
    Mi ostatnio padł telefon i po oddaniu go do serwisu miałem to samo - wszystko z pamięci telefonu poszło się opalać. A to co miałem na karcie przetrwało.

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Może to co pisał miezco, tylko z kartą mąża, ama pisałaś, że ma jakieś no to z karty męża na telefon męża, a z telefonu męża na twoją kartę i masz już telefony męża z opisam na twoim aparacie.
    Ale jakby co to nie ja podpowiadałem .

    PS. To mieczo zaczął z kopiowaniem danych na kartach.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał kroyena
    Może to co pisał miezco, tylko z kartą mąża, ama pisałaś, że ma jakieś no to z karty męża na telefon męża, a z telefonu męża na twoją kartę i masz już telefony męża z opisam na twoim aparacie.
    Ale jakby co to nie ja podpowiadałem .

    PS. To mieczo zaczął z kopiowaniem danych na kartach.
    naprawde bys chcial wiedziec????
    zielonym do góry

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Nie.
    Ale można też poprosić męża żeby powycinał niepotrzebne/osobiste numery przed kopiowaniem na kartę nnataszy.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  12. #12

    Domyślnie

    a na przyszlosc backup telefonu ...

    pozdrawiam
    /Roland

  13. #13

    Domyślnie

    Wszystko skasowałam właśnie podczas kopiowania z jednego tel na drugi. Robiłam 2 rzeczy na raz i kliknęłam nie to co trzeba .
    Wydawało mi się, że mam wszystkie nr w komputerze (nokia ma ten Phone Editor i kiedyś już też coś przez niego kopiowałam z nokii na nokię ale teraz wzięłam motorolę i musiałam to zrobić ręcznie ) ale w nim też nic NIE MA ... co za pech.
    Męża poproszę raczej, aby mi przedyktował .... po co mam się jeszcze stresować jakimiś "małgosia kom" itp.

  14. #14

    Domyślnie

    to jak to sie wlasciwie stalo ? jak to stracilas ?
    /Roland

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    nnatasza zachciało się Motorolki z fotoaparatem co? Kiedy zdjęcia?
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  16. #16

    Domyślnie

    Roland - to wszystko przez to, że nie czytam instrukcji. W nokii przekopiowałam wszystko z tel na kartę, włożyłam do motoroli zrobiłam kopiuj. Potem skasowałam wszystko z sima i zostały mi nr w motoroli, w nokii zostało mi ok. 20 nr (bo się "na raz" nie zmieściły) i znowy je skopiowałam na pustą już kartę, potem włożyłam do moto. i nacisnęłam przekopiuj zamiast scal i zamiast 200 (200 usunął a 20 przekopiował - szkok) nr zostało mi 20!!!
    Nie wiem czy ktoś ten wywód zrozumiał ,,, bo mi nawet ciężko pojąć, jak i kiedy się zakręciłam.

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał kroyena
    nnatasza zachciało się Motorolki z fotoaparatem co? Kiedy zdjęcia?
    No coś w tym klimacie . Najbardziej mi się spodobał bajerek ze zdjęciami osób które dzwonią.. bo same zdjęcia są raczej mizernej jakości i wolę cyfrówkę. A zawsze twierdziłam, że nokie są takie proste w obsłudze, co mnie podkusiło na tą V'kę

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Nokie można zabierać w podróż bez ładowarki, zawsze się od kogoś porzyczye. Za to Motoroli mają "skrzydełka" .
    Niestety producenty się nie dogadały co do wymiany info wewnętrznych, a moze tak skorzystać z puli darmowych SmS-ów i dostaniesz kupę wizytówek od męża.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał nnatasza
    Roland - to wszystko przez to, że nie czytam instrukcji. W nokii przekopiowałam wszystko z tel na kartę, włożyłam do motoroli zrobiłam kopiuj. Potem skasowałam wszystko z sima i zostały mi nr w motoroli, w nokii zostało mi ok. 20 nr (bo się "na raz" nie zmieściły) i znowy je skopiowałam na pustą już kartę, potem włożyłam do moto. i nacisnęłam przekopiuj zamiast scal i zamiast 200 (200 usunął a 20 przekopiował - szkok) nr zostało mi 20!!!
    Nie wiem czy ktoś ten wywód zrozumiał ,,, bo mi nawet ciężko pojąć, jak i kiedy się zakręciłam.
    no tak ... co tez cie podkusilo zeby zmieniac przyzwyczajenia ... nokie tez maja zdjecia jak ktos dzwoni
    rozumiem ze na tej motce robiklas kopiowanie z jednoczesnym usuwaniem z karty ... to niestety ale jest kupa ... chyba ze przejdz sie jeszcze do dobrego zakladu gdzie rozkodowywuja telefony ... moze jest mozliwosc odzyskania z pamieci nokii ... kiedys slyszalem ze jest taka mozliwosc ...

    pozdrawiam
    /Roland

  20. #20

    Domyślnie

    nokia i tylko nokia - jest super fajna i łatwa w obsłudze!

    to oczywiscie moje zdanie.

    Używałam już kilku telefonów różnych marek i nokia jest dla mnie najlepsza.


    a co do straconych numerów telefonów to ... czekaj na biling.

    A tak poza tym to chyba dobrze by było mieć zapisane numery telefonów w notesie, w razie takich niemiłych sytuacji.

    Ja sama tego nie robiłam, ale chyba zacznę.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony