dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jubi

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1

    Domyślnie "BASIA"- dom z "Archipelagu"

    Buduję "Basię" wg projektu "Archipelagu" i ciekaw jestem opinii tych co mieli już styczność z tym domem. Ja np. zrezygnowałem z garażu w bryle domu na korzyść gabinetu. Mam trudności z usytuowaniem kominka wewnętrznego i nie wiem czym ewentualnie zastąpić deski na elewacji by nie było konieczności corocznej renowacji.[/b]

  2. #2

    Domyślnie

    pomysł z garażem ok pod warunkiem że masz jak sensownie postawić garaż poza bryłą

    co do desek to możesz w tym miejscu dać inny kolor elewacji lub klinkier lub łupek
    o kominku pisałem ci osobno

  3. #3

    Domyślnie

    Wiosną chciałbym rozpocząć budowę domu BASIA
    mamy tylko kilka wątpliwości co do skosów na poddaszu i chcieliśmy podnieść ścianę kolankową do góry (czy to potrzebne i czy domek nie straci na na swojej urodzie?), chcielibyśmy również wybudować niewieli balkonik w bok od komina (co o tym sądzicie) Pozdrawiam!!!

  4. #4

    Domyślnie

    Witam,
    Widzieliśmy wybudowaną Basię z podniesioną ścianką kolankową. Właściciele uroczego domku twierdzili, ze to prawie konieczność - dużo zyskują pomieszczenia poddasza a dom nie traci pierwotnego klimatu i proporcji. Bardzo nam się podobał, pewnie zdecydowalibyśmy się na jego budowę, gyby nie zbyt mały i mało ustawny salon jak na nasze potrzeby. Zastrzeżenia budziło również umiejscowienie drzwi do WC. W rzeczywistości hol jest bardzo maleńki przez co wejście do WC staje się bardzo widoczne i wprost z salonu. Niewątpliwą zaletą domku był stryszek. Ogolnie Basia robi bardzo dobre wrażenie. Mały, ale funkcjonalny i ciekawy domek.
    Pozdrawiamy.
    P i B.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony