dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Żelisławice

  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Czy ktoś budował z tego typu betonu komórkowego? - mieszka juz w takim domu? ma jakies porównanie z Ytongiem lub Heblem?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja właśnie buduje. Materjal jest doś dobrze wykonany - tylko niech uważają przy transporcie (odmiana 400 na klej jest miękka)
    Budowa idzie dośc szybko. Producent zaleca klejenie tylko na warstwie poziomej, ale po kosultacji z murarzem dają też w pionie bo nie zawsze dopasują bloczki do siebie i moglo by wiać.
    Wygodne nadproża i bloczki wieńcowe ze styropianem. Jak chcesz wiedzieć więcej to pytaj
    cena ok 11,3 za szt. ale na składzie
    klej po ok. 18,5 za 25kg

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Mogłoby wiać przez otynkowaną ścianę To własnie cała zaleta bloczków na pióro i wpust, że spoiny pionowe są niepotrzebne, a jak murarz nie potrafi dobrze spasować bloczków, to go pogonić z budowy !

  4. #4

    Domyślnie

    Właśnie rośnie mi domek z tych bloczków. Potwierdzam, że trzeba uważać w transporcie. Polecam Program Buduj z PSB - Polskie Składy Sudowlane. Ja załatwiłem sobie w hurtowni zwrot lub wymianę uszkodzonych bloczków, bo nie można na budowie sprawdzić całej dostawy, chyba, że ktos chce bawic w przekładanie. Za bloczki płaciłem 10 zł. 21 gr.- 36 cm.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony