dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie jak wyciągnąć zamek w drzwiach kmt

    Witam

    Mam stare drzwi KMT classic i chciałbym wyczyścić zamek bo ciężko chodzi. Z wyciągnięciem wkładki nie mam problemu lecz przy próbie wyciągnięcia zamka czuje opór. Problem jest w tym, że zamek górny jest połączony z ryglem górnym a zamek środkowy jest połączony z zamkiem dolnym. Jak mam wyciągnąć te zamki, jak są one złączone?

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli tego nie wiesz, to zaręczam Cię, że nie uda Ci się tego poskładać w całość. Nie wiem gdzie leży problem w zamku. Czy ciężko chodzi tylko gdy jest zamknięty czy na otwartych drzwiach też?
    Próbowałeś dzwonić do serwisu? Coś Ci podpowiedzieli w KMT?

  3. #3

    Domyślnie

    Ja bym generalnie nie kombinowała sama, tylko postawiła na pomoc sprawdzonych fachowców. Oni znają się na swojej robocie i na pewno skutecznie Ci pomogą. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli ktokolwiek szukałby sprawdzonego ślusarza w Krakowie to polecam to eksperci, którzy znają się na swoim fachu. Szybko i sprawnie wymienią zamki, klamki, dorobią klucze i w razie potrzeby awaryjnie otworzą zatrzaśnięte drzwi.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 02-01-2024 o 13:42 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  4. #4

    Domyślnie

    Luzik. Pewnie gość od 2016 roku siedzi zamknięty w chałupie i kombinuje z wyjęciem zamka. Nie ma jak to cenne porady .

  5. #5

    Domyślnie

    Spójrz na krawędź drzwi. Powinna być mała płytka, która zwykle ma 2 śruby mocujące ją w drewnie. Wyjmij je i pociągnij mechanizm blokujący w stronę zawiasów drzwi. Jeśli nie ma tam śrub, spróbuj po prostu ją pociągnąć. W drzwiach zawieszonych wstępnie wywiercone otwory są nieco mniejsze niż okucia, aby pomóc utrzymać je na miejscu. Może dlatego jest uparty. Powodzenia z tym router login 192.168.l.l.link/
    Ostatnio edytowane przez talba ; 31-01-2024 o 13:59

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał talba Zobacz post
    Spójrz na krawędź drzwi. Powinna być mała płytka, która zwykle ma 2 śruby mocujące ją w drewnie. Wyjmij je i pociągnij mechanizm blokujący w stronę zawiasów drzwi. Jeśli nie ma tam śrub, spróbuj po prostu ją pociągnąć. W drzwiach zawieszonych wstępnie wywiercone otwory są nieco mniejsze niż okucia, aby pomóc utrzymać je na miejscu. Może dlatego jest uparty. Powodzenia z tym
    Dwa razy przeczytałem, bo wydaje się być na temat, ale... albo to coś trochę skrótowo napisane, albo dość niezły bot i pewnie post wyleci jak pojawi się w nim link. Zakładam, że stanie się to do poniedziałku.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony