dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Mam nadzieję że te wszystkie "dolegliwości" o których wszyscy piszecie nie są regułą!Kupiłem już penele, jeszcze przy starym wacie, razem z kompozytem pianka+folia 2mm. Jak budowa potoczy się zgodnie z planami to będę je kładł sam w przyszłym roku. Teorię kładzenia niby znam, ale może jest coś ciekawago co warto wiedzieć przy kładzeniu, by potem nie było żadny problemów jak te wyżej omawiane!!Chętnie wysłucham rad!!
    PS. Pod panelami będzie podłogówka (wodna)
    Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    po co kupować panele? same z nimi problemy. raz połozony parkiet słuzy spokojnie 20-30 lat.
    REGULAMIN FORUM

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał izba
    po co kupować panele? same z nimi problemy. raz połozony parkiet słuzy spokojnie 20-30 lat.
    ---
    u mnie panele będą na pewno w pokojach dla dzieci i w sypialni...
    a dlaczego?
    cena - po kilku latach spokojnie będzie można sobie taką podłogę zmienić, a koszty nie są abrdzo duze...
    widziałem zresztą parkiety 20-30 letnie nie tknięte od czasu budowy niczym oprócz ściery...
    az niekeidy zal było patrzeć - a na uwagę że nożeby odświeżyć troszkę deseczki - zwykle padała odpowiedź - o mój boże czy ty wiesz ile to kosztuje...
    ---
    ...gust jest kwestią ... gustu??

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał SławekD
    Mam nadzieję że te wszystkie "dolegliwości" o których wszyscy piszecie nie są regułą!Kupiłem już penele, jeszcze przy starym wacie, razem z kompozytem pianka+folia 2mm. Jak budowa potoczy się zgodnie z planami to będę je kładł sam w przyszłym roku. Teorię kładzenia niby znam, ale może jest coś ciekawago co warto wiedzieć przy kładzeniu, by potem nie było żadny problemów jak te wyżej omawiane!!Chętnie wysłucham rad!!
    PS. Pod panelami będzie podłogówka (wodna)
    Pozdrawiam
    moim zdaniem nie jest to reguła, dobrze położone panele nie wykazują takich "dolegliwości" - panele w pierwszym mieszkaniu kładł "fachowiec" podłoga najpierw w jednym miejscu skrzypiała, potem się "podniosła" - wniosek, źle położone (za małe szpary przy ścianach, za ciasno, podłogi na pewno równe), teraz kładliśmy sami panele w 2 pomieszczeniach (na bardzo nierównych podłogach) - nic nie skrzypi, nic sie nie podnosi (minęło 4,5 miesiąca użytkowania). Panele w obydwu przypadkach oczywiście położone na folii i piance.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony