Dzień dobry, planuję adaptację poddasza, które dotąd nie było użytkowane. Prace, jakie planujemy, zakładają także wstawienie okien dachowych, dotychczas ich nie było. Oprócz "standardowych" okien dachowych, planuję montaż balkonu dachowego Cabrio [załączam fotkę dla osób, które nie wiedzą, o jakie okno chodzi]. Załączam też fotkę dachu.

Mam w związku z tym kilka pytań - będę bardzo wdzięczna za odpowiedź ze strony eksperta Veluxa.

1. Jeżeli dach nie posiada otworów na okna, to kto - dekarz, osoba od montażu okien, ktoś inny? - przygotuje takie otwory?
2. Czy w sprzedaży dostępne jest także okno Cabrio w szerszej wersji? - jak to na fotce.
3. Gdzie takie okno mogę zakupić? Sprawdzałam najbliżej położone punkty sprzedaży, wskazane na stronie Veluxa, jednak nie znalazłam w nich okna typu Cabrio...
4. W związku z tym nie wiem, jakie dodatkowe koszty - oprócz zakupu samego okna - mnie czekają? Mam na myśli kołnierz i inne elementy, które muszę zakupić. No właśnie, co jeszcze oprócz kołnierza?
5. Jak musi wyglądać konstrukcja dachu, aby móc zamontować okna kolankowe? Czy w przypadku mojego dachu montaż takiego okna również wchodzi w grę?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie inne ważne informacje

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okno balkon.jpg
Wyświetleń:	138
Rozmiar:	38,0 KB
ID:	361094 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5.jpg
Wyświetleń:	145
Rozmiar:	84,6 KB
ID:	361093