dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 47 z 58
Pokaż wyniki od 921 do 940 z 1147
  1. #921

    Domyślnie

    Spojrzę jutro jak to wygląda u mnie, ale wydaje mi się, że pod HST parapet jest włożyć trudno

    Edit: to nie jest HST

    Edit2: teraz pamiętam, że u mnie jest EPDM i jest miejsce na parapet.

  2. #922
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar uciu
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Dzielnica
    Furmaniec
    Posty
    1.331

    Domyślnie

    Zwierzęta w domu...

    mieszkamy już pól roku ale w ostatnim czasie coś dużo zwierzyny w domu się pojawia....Jest ciepło, taras otwarty i są efekty.

    Przypuszczam że dzieki HSowi bo nie ma w ogole progu.

    W tamtym tygodniu były 2 okazałe pająki wiekość, ogromna ropucha w pralni (na drugim końcu domu od tarasu),,w kuchni mysz.... a wczoraj znowu ogromy pająk..

    1 zdjęcie - patrzę na TV i przeleciał mi po ekaranie...myślałem,ze miałem zwidy..
    2 zdjęcie - siedział i wypoczywał na ścianie w kuchni
    3 zdjęcie i filmik - wczorajszy - żona podeszła do zlewu by wypłukać smoczek.. i takie bydle wylazło spod talerza.. te pudełko to nie jest kubek a wiaderko po śledziach...
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190815_220256.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	86,1 KB
ID:	433867

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190817_085523.jpg
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	43,9 KB
ID:	433868

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190823_062040.jpg
Wyświetleń:	107
Rozmiar:	106,1 KB
ID:	433869
    Ostatnio edytowane przez uciu ; 23-08-2019 o 09:07
    Pozdrawiam
    Adam


    Parterówka na wąską działkę - dziennik budowy

    Parterówka 150m2, PF na 10cm XPSm + 10cm EPS, grzane 114m2, sciany 23cm styro 032 , strop 30cm styro, okna 3szyb z wysunięciem w styro. PC PW Panasonic SDC 9kw 3f H , bufor 100l, 100% podłogowka, sunex fish 300l, Thessla Green 300v

  3. #923

    Domyślnie

    Też mieliśmy takie potwory - żartobliwie mówię, że były tak duże, że słychać było tupanie...
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  4. #924
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar uciu
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Dzielnica
    Furmaniec
    Posty
    1.331

    Domyślnie

    Koniec wakacji i koniec roboty przy altance.
    Domalowałem to co brakło, powiesiłem rynne.
    Podłoga w przyszłym roku - planuję kupić tira granitu bezpośrednio z kamieniołomu.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190902_074031.jpg
Wyświetleń:	160
Rozmiar:	100,6 KB
ID:	434164

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190902_073912.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	99,8 KB
ID:	434165

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190902_073948.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	99,6 KB
ID:	434166

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190902_073601.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	100,2 KB
ID:	434167

    Teraz trzeba przenieść się do wnętrza domu.
    Wpierw trzeba dokończyć szafe i w wrześniu chce zacząć garaż.
    Wpierw poprawa wentylacji, potem docieplenie ściany między częścią mieszkalną a garażem i mam nadzieję, że pojawią się w końcu płytki
    Pozdrawiam
    Adam


    Parterówka na wąską działkę - dziennik budowy

    Parterówka 150m2, PF na 10cm XPSm + 10cm EPS, grzane 114m2, sciany 23cm styro 032 , strop 30cm styro, okna 3szyb z wysunięciem w styro. PC PW Panasonic SDC 9kw 3f H , bufor 100l, 100% podłogowka, sunex fish 300l, Thessla Green 300v

  5. #925
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marcinollosso

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    SMI
    Posty
    115

    Domyślnie

    Cytat Napisał uciu Zobacz post
    jeśli jeszcze nie kupiłeś sikabond i masz w okolicy bricomana to tam znajdziesz go taniej niż na allegro i olx (379 duża puszka, 199 mała) - przez przypadek ostatnio go tam widziałem.

    Dzięki za info, wcześniej jednak udało mi się dostać na OLX pozostałość po budowie, w bardzo dobrej cenie. W każdym razie płytki przyklejone (swoją drogą tak jak wspominałeś, paskudnie się tym klejem operuje i mocno trzeba uważać na zabrudzenia, o smrodzie nie wspomnę) ). Pzdr.

  6. #926
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar uciu
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Dzielnica
    Furmaniec
    Posty
    1.331

    Domyślnie

    Interesowała się ktoś, (kto to czyta) panelami PV?
    Szukam jakieś firmy ze ślaska.
    Musiałbym zobaczyć finansowanie itp

    W sumie zamiast płacić tauronowi, mógłbym opłacać jakąś ratę na instalacje...
    Pozdrawiam
    Adam


    Parterówka na wąską działkę - dziennik budowy

    Parterówka 150m2, PF na 10cm XPSm + 10cm EPS, grzane 114m2, sciany 23cm styro 032 , strop 30cm styro, okna 3szyb z wysunięciem w styro. PC PW Panasonic SDC 9kw 3f H , bufor 100l, 100% podłogowka, sunex fish 300l, Thessla Green 300v

  7. #927
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar uciu
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Dzielnica
    Furmaniec
    Posty
    1.331

    Domyślnie

    Zrobiłem "falę" z drugiej strony. Tata przywiózł przyczepę kory - zbiera ją w lesie z przewróconych drzew. W tym miejscu nasadziłem sosenek - mam zamiar puścić je nad grabami do około 4m by tylko zasłonić widok i częściowo hałas z jednego z zakładów z tamtej strony. Ale z dołu ta fala wygląda inaczej.... teraz widzę że jest do lekkich przeróbek bo za dużo tych zakrętów
    W zatoczce jest miejsce na ognisko i będzie hamak.

    Przed "falą" w przyszłym roku będę budował domek dla dzieci ze zjeżdżalnia i huśtawkami.

    Ogólnie to brakuje mi działki....
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190908_170646.jpg
Wyświetleń:	166
Rozmiar:	93,6 KB
ID:	434394

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190908_170705.jpg
Wyświetleń:	120
Rozmiar:	94,1 KB
ID:	434395

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190908_170702.jpg
Wyświetleń:	119
Rozmiar:	94,3 KB
ID:	434396
    Pozdrawiam
    Adam


    Parterówka na wąską działkę - dziennik budowy

    Parterówka 150m2, PF na 10cm XPSm + 10cm EPS, grzane 114m2, sciany 23cm styro 032 , strop 30cm styro, okna 3szyb z wysunięciem w styro. PC PW Panasonic SDC 9kw 3f H , bufor 100l, 100% podłogowka, sunex fish 300l, Thessla Green 300v

  8. #928

    Domyślnie

    Cytat Napisał uciu Zobacz post
    Zrobiłem "falę" z drugiej strony. Tata przywiózł przyczepę kory - zbiera ją w lesie z przewróconych drzew. W tym miejscu nasadziłem sosenek - mam zamiar puścić je nad grabami do około 4m by tylko zasłonić widok i częściowo hałas z jednego z zakładów z tamtej strony. Ale z dołu ta fala wygląda inaczej.... teraz widzę że jest do lekkich przeróbek bo za dużo tych zakrętów
    W zatoczce jest miejsce na ognisko i będzie hamak.

    Przed "falą" w przyszłym roku będę budował domek dla dzieci ze zjeżdżalnia i huśtawkami.

    Ogólnie to brakuje mi działki....
    Tak to jest . Kiedyś jak kupowaliśmy poprzedni dom to myślałem że działka 939m2 jest gigantyczna i po co nam taka "wielka" jak znajomy miał działkę 500m2 .
    Teraz mamy działkę 3000m2 dla wielu ogromną a powoli ... brakuje nam już miejsca
    Nowoczesna stodoła w leśnej dziczy + komentarze
    Zużycie prądu LG Therma V 9KW

    Dom parterowy 117 m2 pow. użytkowej . Powierzchnia ogrzewana w całości podłogówką. 117 m2, . Ściany silikat 18 - 22 cm grafit , płyta fundamentowa z (15cm EPS200 + 10cm EPS100) ,duże przeszklenia, strop ocieplony celuoza Termofloc 40cm . Pompa LG Therma V 9KW.

  9. #929
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar uciu
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Dzielnica
    Furmaniec
    Posty
    1.331

    Domyślnie

    Mala działka ma plusy, że jest mało roboty ale należę do tych, co wiecznie muszą coś robić więc dla mnie to minus.
    U rodziców jest 2100 i to jest idealnie, by mieć i czesc na warzywnik i czesc prywatna, zadrzewioną.
    U mnie jest 909m ale dom zajmuje mase miejsca. Z garazem ma chyba 26m dlugosci. Dochodza przepisowe odleglosci z tylu i z przodu budynku. Nastepnym razem budowalbym bez garazu i chyba z pietrem. Garaz bym potem dobudowal w granicy. Ogolnie teraz, na nazwijmy to "ogrod" zostalo mi 4ary;-/ a fantazje mam dużą
    Po cichu mysle by w przyszlosci kupic czesc za domem....wtedy byloby 20arow.... ale musze w totka zaczac grac

    Zapomnialem. Rozsypalem nawoz jesienny w zeszlym tygodniu Wiedziałem, ze ma zacząć padać więc to wykorzystłem. Od jutra ma byc pogodnie wiec bedzie koszenie

  10. #930

    Domyślnie

    4ary to jest wypas, ja mam za domem 2

  11. #931
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar uciu
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Dzielnica
    Furmaniec
    Posty
    1.331

    Domyślnie

    Zgłębiałem temat PV i mała lipa...:-/
    Jak sie zrobi samemu to nici z dofinansowań.
    Trzeba wziąć firmę, która za robote bierze kilka ładnych tysięcy:-/
    U mnie wyszłoby to około 18-20 tyś na dobrym sprzęcie robiąc samemu lub firma 27-30tyś.
    Po odjęciu dofinansowań wyjdzie tyle jakbym to robił samemu....

    Co chwilę przychodzą też jakieś firmy z ofertą montażu na raty...
    Ostatnio 2 razy byli z http://fotontechnik.pl/
    Już chcą umowę podpisywać....dzwonią co kilka dni..
    Denerwuje mnie takie nachalny marketing....
    Abo 200zł z umową na 10 lat.
    Ponoć koło mnie na 2 domach mają zakładać....zobaczymy

    Dziś przyszły graty do poprawy wentylacji garażu - jutro działamy
    Pozdrawiam
    Adam


    Parterówka na wąską działkę - dziennik budowy

    Parterówka 150m2, PF na 10cm XPSm + 10cm EPS, grzane 114m2, sciany 23cm styro 032 , strop 30cm styro, okna 3szyb z wysunięciem w styro. PC PW Panasonic SDC 9kw 3f H , bufor 100l, 100% podłogowka, sunex fish 300l, Thessla Green 300v

  12. #932
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar uciu
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Dzielnica
    Furmaniec
    Posty
    1.331

    Domyślnie

    Cytat Napisał nowa7 Zobacz post
    4ary to jest wypas, ja mam za domem 2
    Ogolnie zawsze lepsze 2 niż nic
    W bloku miałem balkon 1x4m i to był wypas
    Wszystko tam próbowałem upchnąć, łącznie z beczką na automatycznego podlewania
    Kiedyś znalazłem zdjęcia małej działki a jak ładnie zagospodarowanej:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ogrod2yo1.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	86,5 KB
ID:	434446

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ogrod3ka5.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	434447

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ogrod4ho2.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	85,6 KB
ID:	434448

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ogrod6gy7.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	76,7 KB
ID:	434449

    Mniejsza działka to też mniej kosztów
    Mniej drzewek, mniej kory czy kamienia.
    Ja na te małe skrawki bez zieleni i żywopłot kupiłem chyba z 5 przyczep kory (plus jedna gratisowa od taty). Kore kupowałem tanią z olx ale jak to podsumuje.... to lepiej myśleć o czymś innym Tak wiec mała działka ma też plusy
    Tak samo z koszeniem - ja sie uporam w 20-30min u rodziców to pół dnia nie mówiąc o ilości trawy, którą trzeba zutylizować...
    Ostatnio edytowane przez uciu ; 10-09-2019 o 20:43
    Pozdrawiam
    Adam


    Parterówka na wąską działkę - dziennik budowy

    Parterówka 150m2, PF na 10cm XPSm + 10cm EPS, grzane 114m2, sciany 23cm styro 032 , strop 30cm styro, okna 3szyb z wysunięciem w styro. PC PW Panasonic SDC 9kw 3f H , bufor 100l, 100% podłogowka, sunex fish 300l, Thessla Green 300v

  13. #933
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar uciu
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Dzielnica
    Furmaniec
    Posty
    1.331

    Domyślnie

    Cytat Napisał WiolciaO Zobacz post
    Jakoś nie mogę sobie wyobrazić montażu tych parapetów. Mamy np. 3 takie okna i naprawdę nie wiem co z tym zrobić.Załącznik 433846
    Jak u Ciebie z tymi oknami?
    Co radziła firma od okien?
    Czym kleiliście EPDM do klinarytu?
    Pozdrawiam
    Adam


    Parterówka na wąską działkę - dziennik budowy

    Parterówka 150m2, PF na 10cm XPSm + 10cm EPS, grzane 114m2, sciany 23cm styro 032 , strop 30cm styro, okna 3szyb z wysunięciem w styro. PC PW Panasonic SDC 9kw 3f H , bufor 100l, 100% podłogowka, sunex fish 300l, Thessla Green 300v

  14. #934

    Domyślnie

    W sumie to jeszcze niczego nie wiem. Zdaniem okniarza najlepiej podciąć klinaryt i parapety wsunąć, ja zastanawiałam się nad wklejeniem styroduru pod oknami, a do niego przykleić parapety, ale zobaczę co zaproponuje wykonawca, który ma je montować.
    Folię kleiliśmy na klej w kiełbasce.

  15. #935

    Domyślnie

    Cytat Napisał uciu Zobacz post

    Mniejsza działka to też mniej kosztów
    Mniej drzewek, mniej kory czy kamienia.
    Ja na te małe skrawki bez zieleni i żywopłot kupiłem chyba z 5 przyczep kory (plus jedna gratisowa od taty). Kore kupowałem tanią z olx ale jak to podsumuje.... to lepiej myśleć o czymś innym Tak wiec mała działka ma też plusy
    Tak samo z koszeniem - ja sie uporam w 20-30min u rodziców to pół dnia nie mówiąc o ilości trawy, którą trzeba zutylizować...
    Ja korę brałem bezpośrednio od "producenta". Znalazłem takiego co dowozi na miejsce workowany i cena naprawdę niezła. Luzem wcale nie był dużo tańszy a jak doliczyło się koszt dowozu to okazywał się bardzo drogi ...
    Jak się kończyła to telefon i znów przywozili

    Drzewka / krzaki staram się brać bezpośrednio od "producentów" , czasami biorę z Allegro ..
    Tyle że nie ma się co oszukiwać , jak ktos chce mieć od razu wielki piękne drzewa/krzaki to musi za to zapłacić i to dużo a jak nie to trzeba trochę poczekać aż urosną ..

    Co do ilości u nas to lepiej nie mówić , bo jak coś zamawiamy to są to dziesiątki/setki sadzonek.
    Teraz też czekamy na spoooorą dostawę , ale najpierw trzeba trochę poprzesadzać aby przygotować miejsce.

    Co do kasy wolę nie liczyć , bo jak pomyślę ile wydaliśmy na włókninę , obrzeża , kamień , nasadzenia i itd i ciągle wydajemy to lepiej nie myśleć bo szkoda nerwów , ale z drugiej strony otoczenie domu jest dla nas tak samo ważne jak sam dom ..

    Co do trawy to lubię trawę , ale nie lubię się nią zajmować. W starym domu mieliśmy sporo trawy i po jakimś czasie zaczynaliśmy ograniczać jej ilość (więcej nasadzeń) bo jak ktoś chce mieć ładną gęstą trawę to trzeba sporo czasu i pieniędzy dlatego na naszej działce ilość trawy zostało ograniczona do minimum.
    Osobiście wolę podziwiać kolorowe rosliny/krzaki/drzewa niż trawę ..
    Nowoczesna stodoła w leśnej dziczy + komentarze
    Zużycie prądu LG Therma V 9KW

    Dom parterowy 117 m2 pow. użytkowej . Powierzchnia ogrzewana w całości podłogówką. 117 m2, . Ściany silikat 18 - 22 cm grafit , płyta fundamentowa z (15cm EPS200 + 10cm EPS100) ,duże przeszklenia, strop ocieplony celuoza Termofloc 40cm . Pompa LG Therma V 9KW.

  16. #936

    Domyślnie

    kaszpir nie kłam nie przyjęła Ci się trawa
    Dziennik budowy:
    Dom w malinówkach 6 - dziennik budowy

    Dom w malinówkach 6, powierzchnia 121 m2. Ściany Ytong + 20 cm grafit 0,032. Dach wełna Rockwool 28 cm (18+10cm) 0,035, podłoga EPS 17 cm 0,036, fundament 15 cm XPS. Okna (montaż 3-warstwowy) na profilu Schuco SI 82, pakiet szklenia SunEnergy+, HS ALU Aliplast Ultraglide, rekuperacja Aeris 350, pompa ciepła Panasonic TCap 9 kW seria H, 100% podłogówka, dachówka Meyer Holsen piano kolor platynowo - szary.

  17. #937
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar uciu
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Dzielnica
    Furmaniec
    Posty
    1.331

    Domyślnie

    Ja, gdybym nie miał dzieci i nie musiał tyle miejsca zostawić na "zabawę" to też miałbym mniej trawy
    Wolę ogród niż boisko
    Pozdrawiam
    Adam


    Parterówka na wąską działkę - dziennik budowy

    Parterówka 150m2, PF na 10cm XPSm + 10cm EPS, grzane 114m2, sciany 23cm styro 032 , strop 30cm styro, okna 3szyb z wysunięciem w styro. PC PW Panasonic SDC 9kw 3f H , bufor 100l, 100% podłogowka, sunex fish 300l, Thessla Green 300v

  18. #938

    Domyślnie

    uciu fajnie ta altana wyszła. Korzystałeś z jakiegoś gotowca, czy wymiary pod siebie zrobiłeś ? Jakim impregnatem ostatecznie pomalowałeś drewno ?
    Dziennik budowy:
    Dom w malinówkach 6 - dziennik budowy

    Dom w malinówkach 6, powierzchnia 121 m2. Ściany Ytong + 20 cm grafit 0,032. Dach wełna Rockwool 28 cm (18+10cm) 0,035, podłoga EPS 17 cm 0,036, fundament 15 cm XPS. Okna (montaż 3-warstwowy) na profilu Schuco SI 82, pakiet szklenia SunEnergy+, HS ALU Aliplast Ultraglide, rekuperacja Aeris 350, pompa ciepła Panasonic TCap 9 kW seria H, 100% podłogówka, dachówka Meyer Holsen piano kolor platynowo - szary.

  19. #939

    Domyślnie

    Cytat Napisał mku7i Zobacz post
    kaszpir nie kłam nie przyjęła Ci się trawa
    Mam trawnik , wieczorem prześlę zdjęcie jak nie zapomnę

    Miałem sporo problemu z trawą bo nie chciała w niektórych miejscach rosnąć i zamiast tego wróciły tam chwasty i grzyby , ale powoli jest coraz lepiej i po kilku dniach pogorszenia pogody i deszczach widzę że zaczyna kiełkować trawa w miejscach gdzie nie miała ochoty rosnąc.
    Są miejsca gdzie trawnik jest bardzo gesty ale są miejsca że nie grzeszy gęstością.
    Trawnik był już kilka razy koszony ...

    Co do trawnika zobaczymy co dalej będzie w dłuższym okresie czasu. W najgorszym przypadku zamiast trawy będzie kamień
    Nowoczesna stodoła w leśnej dziczy + komentarze
    Zużycie prądu LG Therma V 9KW

    Dom parterowy 117 m2 pow. użytkowej . Powierzchnia ogrzewana w całości podłogówką. 117 m2, . Ściany silikat 18 - 22 cm grafit , płyta fundamentowa z (15cm EPS200 + 10cm EPS100) ,duże przeszklenia, strop ocieplony celuoza Termofloc 40cm . Pompa LG Therma V 9KW.

  20. #940

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaszpir007 Zobacz post
    Mam trawnik , wieczorem prześlę zdjęcie jak nie zapomnę

    Miałem sporo problemu z trawą bo nie chciała w niektórych miejscach rosnąć i zamiast tego wróciły tam chwasty i grzyby , ale powoli jest coraz lepiej i po kilku dniach pogorszenia pogody i deszczach widzę że zaczyna kiełkować trawa w miejscach gdzie nie miała ochoty rosnąc.
    Są miejsca gdzie trawnik jest bardzo gesty ale są miejsca że nie grzeszy gęstością.
    Trawnik był już kilka razy koszony ...

    Co do trawnika zobaczymy co dalej będzie w dłuższym okresie czasu. W najgorszym przypadku zamiast trawy będzie kamień
    Próbowałeś nawozu Yara Mila Complex ? U mnie tydzień po zastosowaniu trawa świetnie się zagęściła. Efektem ubocznym jest konieczność częstego koszenia.
    Dziennik budowy:
    Dom w malinówkach 6 - dziennik budowy

    Dom w malinówkach 6, powierzchnia 121 m2. Ściany Ytong + 20 cm grafit 0,032. Dach wełna Rockwool 28 cm (18+10cm) 0,035, podłoga EPS 17 cm 0,036, fundament 15 cm XPS. Okna (montaż 3-warstwowy) na profilu Schuco SI 82, pakiet szklenia SunEnergy+, HS ALU Aliplast Ultraglide, rekuperacja Aeris 350, pompa ciepła Panasonic TCap 9 kW seria H, 100% podłogówka, dachówka Meyer Holsen piano kolor platynowo - szary.

Strona 47 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony