dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 47
  1. #1
    Guest

    Domyślnie kto zaczyna budowe na wiosne w okolicach Warszawy.......???

    My mamy nadzieje zaczac budowe w Klaudynie kolo Izabelina wlasnie na wiosne 2005, teraz jestesmy na finiszu projektu zewnetrznego, jeszcze tylko pozwolenia na budowe, wnetrza i ....... sie zacznie

    kto dolacza???? moglibysmy zalozyc jakas mala spoldzielnie i razem zamawiac materialy, zawsze byloby taniej.........

  2. #2

    Domyślnie

    My zaczynamy na wiosnę. Co budujesz? I z czego?

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Dom jest jeszcze na etapie projektu, ale bedzie to 300 m2 najprawdopodobniej z betonu komorkowego (tak polecał nam inspektor nadzoru i jesteśmy skłonni się zastosować). Na dachu najprawdopodobniej dachówka betonowa (być może Braas), chyba że znajdziemy jakąś ciekawą ceramiczną.

  4. #4

    Domyślnie

    To tak jak nasz: projekt się robi i w tej samej powierzchni
    Ściany 3w ale z Silki
    Dach - stropodach odwrócony czyli polistyren pokryty warstwą żwiru

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nurni
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.863
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    No jak czytam to będą ciekawe domki.

    Pozdrawiam
    Mój DOM na mojej ZIEMI.
    Dziennik
    Komentarze

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    antresola

    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    4

    Domyślnie

    Zaczynamy na wiosne budowe 120m2 w parterze w Wawrze. Projekt ma sie ku koncowi, brakuje nam jeszcze pozwolenia na budowe. Myslimy jeszcze troche nad technologia.

  7. #7

    Domyślnie

    cześć antresola! - wbrew pozorom budujesz niedaleko mnie! Melduj jak postępy w sprawie pozwolenia na budowę. Czy Wawer jest przyjazną gminą? Bo różne rzeczy słyszałam...

  8. #8

    Domyślnie

    Także w Wawrze - a dokładnie Radość.
    130m2 z betonu komórkowego.

  9. #9

    Domyślnie

    Warszawa Wawer a dokładnie Miedzeszyn, blisko Wału
    parterowe 190m2 (w tym podwójny garaż) z porothermu 30 + 12styro
    w środę złożyłem papiery o pozwolenie w urzędzie - wszystko odbyło się b. przyjemnie i miło (aż dziwne!!)
    Pozdrawiam,
    Marcin

  10. #10

    Domyślnie

    Witam wszystkich, ja buduję na Białołęce. Właśnie skończyłam stan surowy otwarty. Zostało mi 6 palet pustaków U220 z Hadykówki klasa 20, bardzo chętnie odsprzedam po niskiej cenie. Jeśli ktoś ma zamiar budować ze zwykłych pustaków, to może chętnie odkupi, zawsze to dużo taniej.

  11. #11

    Domyślnie

    Witam wszystkich, ja buduję na Białołęce. Właśnie skończyłam stan surowy otwarty. Zostało mi 6 palet pustaków U220 z Hadykówki klasa 20, bardzo chętnie odsprzedam po niskiej cenie. Jeśli ktoś ma zamiar budować ze zwykłych pustaków, to może chętnie odkupi, zawsze to dużo taniej.

  12. #12

    Domyślnie

    Mam w planach zacząć gdzieś wedle wiosny.
    Miejsce - okolice Wyścigów Konnych
    Materiał - ściany 3w na bazie silikatów.
    Projekt - się projektuje (ok 170m2) - zobaczymy co finalnie wyjdzie.

  13. #13

    Domyślnie

    Witaj armark - ja również planuję silikat - wspólnie możemy starać się o zniżkę. Będzie większa!

  14. #14

    Domyślnie

    start na wiosnę w Białołęce z silikatów, pow.netto 220 m2, w tym podwójny garaż, kotłownia i strych. Na razie gadam z budowlańcami ale jeszcze mnie żaden nie zachwycił swą postawą (jeden to nawet nie słyszał słowa rekuperator i mówił, że silikaty to drogi materiał, droższy od wszystkiego)
    Wlazł kotek na płotek ale spadł...

  15. #15

    Domyślnie Re: kto zaczyna budowe na wiosne w okolicach Warszawy.......

    Cytat Napisał Moniś
    My mamy nadzieje zaczac budowe w Klaudynie kolo Izabelina wlasnie na wiosne 2005, teraz jestesmy na finiszu projektu zewnetrznego, jeszcze tylko pozwolenia na budowe, wnetrza i ....... sie zacznie

    kto dolacza???? moglibysmy zalozyc jakas mala spoldzielnie i razem zamawiac materialy, zawsze byloby taniej.........
    Ja zamierzam zacząć... jakieś 2 km za Markami. Jednakże nie wyznaczyłem sobie żadnego deadline'u. Na razie zleciłem projekt i mam mieć go do końca roku. Oczywiście jak wszystko dobrze pójdzie i dostanę kredyt w odpowiedniej wysokości to zamierzam nie tylko zacząć, ale i skończyć w przyszłym roku. Będę stawiał dom w konstrukcji szkieletowej i taki sie projektuje. Pozdrowienia dla wszystkich budowniczych AD2005

  16. #16

    Domyślnie

    Mechanics,
    ja też mam zamiar na wiosnę stawiać domek w technologii szkieletowej, też za Markami, tylko nie wiem jeszcze, kto mi go postawi. Na razie zrobiliśmy konkurs ofert - zbieramy propozycje od różnych firm w okolicy Wawy, niestety nie ma tego dużo. Możesz napisać, kto robi Ci projekt i czy wiesz już może z kim będziesz budował? Może mógłbyś kogoś polecić?
    Dzięki za wszelkie informacje

  17. #17

    Domyślnie

    Nie jestem wreszcie sam
    Wawer się uaktywnił Też mamy nadzieję na wiosnę ruszyć, Miedzeszyn, mniej więcej w polowie między Wałem, a Patriotów. Tylko u nas trochę problemów z Urzędem i pozwoleniem, mamy nadzieję, że do końca roku będzie-odpukać. Może jakieś namiary Wawrowiczów konkretniejsze? W kupie raźniej....

  18. #18
    Guest

    Domyślnie

    Widze, ze stworzyla sie grupa budujacych z Wawra...........no coz.........czyzbysmy budowali sami a Starych Babicach????????

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał fripp
    Nie jestem wreszcie sam
    Wawer się uaktywnił Też mamy nadzieję na wiosnę ruszyć, Miedzeszyn, mniej więcej w polowie między Wałem, a Patriotów. Tylko u nas trochę problemów z Urzędem i pozwoleniem, mamy nadzieję, że do końca roku będzie-odpukać. Może jakieś namiary Wawrowiczów konkretniejsze? W kupie raźniej....
    !!!!
    czyżbyś budował gdzieś w okolicach Przewodowej??
    jeśli tak jesteśmy sąsiadami!!

    mi zajęło 9miesięcy wywalczenie warunków zabudowy w Urzędzie (problemy z prawem sąsiedztwa) ale udało się i teraz czekam na pozwolenie na budowę
    Pozdrawiam,
    Marcin

  20. #20

    Domyślnie

    A i owszem, blisko Przewodowej, jak spojrzysz Draceny na mapie, to wlaśnie tam. Ja walczę już też dosyć dlugo z urzędem. Wlalka, jeszcze trwa, ale, mam nadzieję wkrótce się skończy wydaniem tego nieszczęsnego pozwolenia. Na razie tyle, ale pewnie się będziemy jakoś namierzać
    Na jakim etapie jesteś? Wybór firmy, czy robisz dużo sam, ale te detale raczej już na priv, żeby nie zasmiecac....
    Pozdrawiam Wawrzynów

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony