dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    a ja buduje sie na Owczarni tuz za Podkowa Lesna Zachodnia... i pozdrawiam wszystkich z okolic...

  2. #22

    Domyślnie

    No i jak się jeździ z tej Owczarni? Znajduję trochę ofert działek w tej okolicy i się nad tym zastanawiałam. Powiedz mi jeszcze, czy jest tam ładnie, w jakiej cenie są działki, czy można znaleźć ładną uzbrojoną działkę, około 1000 metrów i za ile?
    Pozdrawiam
    Mordka

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    no i jest w 12 numerze Muratora Twój domek. i prezentuje się bardzo dobrze

  4. #24

    Domyślnie

    Witaj, widziałem Twój domek w Muratorze. Podziwiam Cię za samodzielny montarz pompy ciepła i ogrzewania podłogowego. Ja niestety jestem laikiem w tych sprawach i będę skazany na firmę instalacyjną.

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Józef

    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam serdecznie Panie Piotrze,
    uprzejmie proszę o pilny kontakt z moim ojcem, który jest zainteresowany technologią grzewczą kolektorową.(zainstalowaną w Pńskim domu). Prosiłabym o skontaktowanie się pod nr tel (0-22) 641 21 81 lub kom 0-602 608 207 (Józef Frymel). Jeżeli nie będzie Pan mógł zadzwonić to proszę o przysłanie kontaktu do siebie na adres mailowy: [email protected], wtedy Tata skontaktuje się z Panem.
    Pozdrawiam serdecznie
    Marzena R

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony